Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországról menni kell?

Magyarországról menni kell?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Érdekelne, hogy hányan gondolják azt, hogy a mai Magyarországról mindenképpen ki kell vándorolni.


1,Kivándoroltál már? Ha igen, hol élsz? Tervezed a visszatérést?

2,Tervezed a kivándorlást (nyilván azokhoz szól a kérdés, akik itthon élnek)? Ha igen, mikor és hova? Mi az oka? Végleg mennél, vagy csak pár évre?

3,Mit gondolsz, milyen a jövő vár Magyarországra?

4,Hány éves vagy, és ilyen nemű?


Válaszolnátok légy szíves?



2012. aug. 26. 13:09
 111/161 anonim ***** válasza:
66%

Nem honvágy miatt költözök haza, érdekes, de sosem volt honvágyam, viszont rengeteget változott a szemléletmódom.

Egyébként otthon is lesz munkám.


És véleményem szerint Magyarországnak nagy esélye van fellendülni, HA a gazdaságot sikerül tartósan növekedő pályára állítani.

(korrupció felszámolása, adók lejjebb vétele, a vállalkozások támogatása, a munkamorál-és jogok felerősítése, igenis kellenek patriotista intézkedések, stb. ezek növekvő GDP-hez és az adósság kinövéséhez vezetnek).

Mélyebbről induló országok is megcsinálták a nagy fejlődést 10-20 éven belül.

2013. ápr. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/161 anonim ***** válasza:
82%
Várunk szeretettel.
2013. ápr. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/161 anonim ***** válasza:
60%

ahogy érzed, kíváncsi lennék mennyit kerestél kint és itt mennyit fogsz. én inkább olyanokat hallottam, hogy haza akart jönni de 1-nem becsülték a külföldi tapsztalatait 2-sokkal kevesebbet ajánlottak. a gazdasági növekedéshez meg nem 1-2 év kell, hanem inkább 4-8


ennyi hazudozás után meg szerintem a fidesz támogatóinak nagy része kiábrándult, és nem marad meg a 2/3 ezentúl. ami azt jelenti hogy nem tudják majd keresztülvinni a terveiket. még van 2 évük hogy felmutassák azt az 1millió munkahelyet, hogy menyerjék a kiábrándult szavazókat.

2013. ápr. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/161 anonim ***** válasza:
44%

1) Nem, még nem, így Budapesten élek.

2) Igen, tervezem. Amint leérettségiztem, az egyetemet külföldön szeretném megkezdeni, mert úgy érzem, Nyugat-Európában több lehetőségem akad. Minden bizonnyal nem is szeretnék aztán hazatérni, mert itthon a tanári fizetésből nem lehet megélni normálisan! Az egyetemet Olaszországban szeretném elvégezni (mert jól beszélek olaszul), s utána Németországban szeretnék letelepedni.

3) Nem vagyok jós, így fogalmam sincs. Nagyon sok minden történhet a jövőben. Nagyon szeretem Magyarországot, de sajnos nagyon rájár a rúd az 1900-as évek eleje óta. Alapjában véve szerintem nem rossz hely (Budapest kifejezetten jó), de azért még lenne hova fejlődni.

4) 17/f

2013. ápr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/161 anonim ***** válasza:
78%

"Eléggé "elavult" amúgy Magyarországról beszélni. Európai Unió vagyunk"


Anyád az európai unió.

2013. ápr. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/161 anonim ***** válasza:
87%

"Európai Unió vagyunk."


És mégsem vagyunk egyenlő tagjai! Akkor miről is beszélsz?

2013. ápr. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/161 anonim ***** válasza:
17%
MENNI KELL, DE AZONNAL!
2013. ápr. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/161 anonim ***** válasza:
72%

1. nem.

2. nem.

3. bizakodok, mert fiatal vagyok, büszke és tettre kész

4. 22/f

2013. ápr. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/161 anonim ***** válasza:
80%
Bírom az ilyeneket akik ingyen eltanulgatnak az egyetemen az én adómból, verik a nyálukat és lelépnek hálátlanul külföldre, na ezek miatt támogatom a "röghöz kötést".
2013. ápr. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/161 anonim ***** válasza:
72%
És még nekik áll feljebb.
2013. ápr. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!