Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kivándoroltál már? Ki fogsz...

Kivándoroltál már? Ki fogsz vándorolni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ez a kérdés ihlette az én kérdésemet:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Meglepő volt számomra, hogy mekkora számokat írtak páran. Ennek kapcsán szeretnék egy kis "közvélemény kutatást" végezni:


1,Kivándoroltál már? Ha még nem, tervezed a kivándorlást?

2,Mi az oka annak, ha elmentél, vagy ha el fogsz menni?

3,Ismerőseid körében mekkora a már kivándoroltak aránya, és hányan tervezik a kivándorlást?

4,Mi lesz szerinted Magyarországon 15-20 év múlva? Milyen lesz a demográfiai helyzet (pl. kevés lesz a fiatal), a gazdasági helyzet, stb.?


Köszi mindenkinek, aki válaszol!



2011. okt. 25. 10:29
 131/149 anonim ***** válasza:
95%
"Nehezebbnél nehezebb érettségi feladatok..." - ezt most ugye nem mondod komolyan? Még a 2009-es érettségi is nehezebb volt, pedig az is nevetségesen könnyű volt, még egy értelmi fogyatékosnak is lazán megvolt... Nagyon levitték az érettségi színvonalát.
2014. máj. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/149 anonim ***** válasza:
58%

Most még többen vándorolnak ki, mint 56-ban. Elég szomorú ez, majd politikai viharok közeppette, egyszer csak bejelentik, hogy nem is jöhetnek vissza. Történelem ismétli önmagát, Eu ide, vagy oda. Magyarország nagyon jó helyen van, a közelgő nagy áradások, tengerpari városok eltűnése, egyéb időjárási anomáliák következtében az emberek menekülnek majd onnan. Miért állnak lakótelepek üresen? Nemsokára megérkezik a befolyásos emberek, és a zsidók tömeges bevándorlása, ami vonza maga után, hogy aki kint külföldön van, maradjon is ott.

Zsidó gyerekek magyarul tanulnak. Miért? Mert tanulják az új hazájuk nyelvét.

2014. máj. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/149 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem inkább majd a kinaik, vagy a rengeteg mindenféle muszlim fog jönni, mindenhol lesznek mecsetek, mint Németországban.
2014. máj. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/149 anonim ***** válasza:
9%

semmiféle bevándorlás nem lesz itt, zsidó gyerekek azért tanulnak magyarul, mert ez el van tervezve, ez a jobbik malmára hajtja a vizet, nekünk ők a külső ellenség(nem mintha a valóságban nem így lenne), úgy mint amerikában a terroristák, ez növeli az adott kormányzat befolyását az emberek között, mint a jobbikét, aki tud mire utalni. terrortámadások itt ott erre hivatkozik az usa folyton.

ÉS igaza van, csakhogy ez meg van rendezve.

2014. máj. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/149 anonim ***** válasza:
88%

1,Kivándoroltál már? Ha még nem, tervezed a kivándorlást?


Igen már 4 éve. ----


2,Mi az oka annak, ha elmentél, vagy ha el fogsz menni?


Elegem lett "Magyar"országból.


3,Ismerőseid körében mekkora a már kivándoroltak aránya, és hányan tervezik a kivándorlást?


Az ismerőseim kb 30%-a külföldön van. Ezen kívül további 10%-nak tervben van.


4,Mi lesz szerinted Magyarországon 15-20 év múlva? Milyen lesz a demográfiai helyzet (pl. kevés lesz a fiatal), a gazdasági helyzet, stb.?


Nem érdekel, mert nem szándékozom visszamenni.

2014. szept. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/149 anonim ***** válasza:
17%
Épeszű ember sohasem vándorolna ki.
2014. szept. 10. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/149 kp2 válasza:
69%

1. Nem és nem is tervezem, bár valószínü hogy jobban járnék.

2. Hát ezt nagyon sokáig lehetne sorolni, de első helyen I.Viktor királyunk magyar ellenes intézkedései ténykedései szerepelnének.A kettős mércéről gondolom nem kell beszélnem. Amagyarság bünösségének sujkolásán át a zsidó cigány segnyalásig.("rejtett erőforrások,isten ajándékai") A nyíltan magyarellenes, nemzetellenes emberek kitüntetése stb.

4.Második Palesztina,vagy ha a magyarság magához tér polgárháboru. TB. nyugdíj összeomlik. Szóval, ha igy megy tovább semmi jó.

2014. szept. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/149 anonim ***** válasza:
79%
Már korábban írtam ide választ hogy amint tudok megyek.Sikerrel jártam,augusztus óta Hollandiában dolgozom(pontosabban dolgozni csak 1 hete kezdtem)és a beígért fizetésem magasabb mint Orbániában(igaz ott mint gyakornok dolgoztam).Jelenlegi álláspontom szerint(ami kétlem hogy változna mivel szüleim is jönnek ki ~1-1,5 év múlva)99,9% hogy nem megyek vissza abba az országnak nevezett éhezök viadalába.És milyen érdekes,érezhetöen jobb a közérzetem és a hangulatom amióta itt vagyok.
2014. szept. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/149 anonim ***** válasza:
71%

"érezhetöen jobb a közérzetem és a hangulatom amióta itt vagyok."


1hét után még nem csoda, majd mikor rájössz hová kerültél elmúlik az hamar.

2014. okt. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/149 anonim ***** válasza:
9%

1. Igen, 23 éve.

2. Férjhez mentem.

3. Nincs, nem tudok róla. De úgy veszem észre, hogy egyre kevesebb ország az, amelyik elmondhatja magáról, hogy állampolgárai jól érzik magukat otthon.

4. Kevesebb mint 15-20 év múlva a kivándoroltak helyére külföldiek kerülnek, akik alacsonyabb bérért dolgoznak. Több támogatást kapnak és gyorsabban fognak szaporodni, vagyis a népességet növelni.


Jövök haza! Az én helyemre ne kerüljön senki!

Akinek otthon nem jó, annak máshol sem lesz jó hosszútávon!

2014. okt. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!