Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mostanában a tárgyaim elkezdte...

Mostanában a tárgyaim elkezdtek vándorolni ez hogy lehet?

Figyelt kérdés
Az történik már napok óta h reggelre átrendeződnek bizonyos dolgaim pl: tolltartó, könyvek, plüss állatok, egyéb dísztárgyak. Ezt mégis mi csinálhatja?, mert már teljesen megbizonyosodtam róla h valóban így van, már le is fotóztam a szobámat és tényleg nem ott és nem úgy vannak a tárgyaim ahogy hagytam.Mit tehetnék ellene?
2011. okt. 13. 16:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Helyezz el a szobádban kamerákat!Akkor meg fogod tudni!Lehet anyuci,apuci,tesó aki nem szól erről,lehetsz te alvajáró vagy vagy valami.Lehet szellem is a kamera azt is felveszi erről másképp nem lehet megbizonyosodni.
2011. okt. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Hát azt nemhinném h a szüleimnek ezlenne az esti elfoglaltságuk tesóm meg nincs. De a kamera mégis mit tud felvenni sötétben?
2011. okt. 13. 16:45
 3/23 A kérdező kommentje:
Ha még alvajáró is lennék a dísz szekrényből amiben üveg mögött vannak a dolgaim hogy tudnám onnan kivenni és átrakni az íróasztalomra ami a szobám túloldalán van?
2011. okt. 13. 16:47
 4/23 anonim válasza:

szerintem is kamerázd be. max. ha nem tudod éjjeli módba tenni, hagyd felkapcsolva a villanyt.


ám, ha valóban szellem, valószínű nem akarja leleplezni magát, így azon az éjszakán nem fog megjelenni, amikor filmezed.

2011. okt. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Pedomaci válasza:
28%
Nálam is ez van. Ezek Ufók! Múltkor el is vittek, csak elfelejtették kitörölni a memóriámból...
2011. okt. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Hát bocsi erre nem gondoltam ebben az esetben valószínű h szellem de csinálhatsz még olyat h valami hangfelvevőkészüléket beállítassz hátha kiad másféle hangot is nemcsak a pakolás.Ellene úgy tudsz tenni megpróbálod elküldeni utánanézel h h kell.Ha nem sikerül paphoz kell fordulni.
2011. okt. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-len..


Ez az én kérdésem természetfeletti témakörben. Hasonló gondokkal küszködök/küszködtem, kiegészítve hangokkal, lihegéssel, árnyakkal. Olvass el pár kommentet, nekem volt amelyik segített.


Most megpróbálok felülemelkedni az egészen, mert napokig be se mertem menni a szobámba. Ha hangokat hallok, vagy árnyat látok, esetleg tudom hogy az a pohár nem oda lett letéve ahol megtaláltam, akkor veszek egy mély levegőt, nevetek egy jót (eleinte erőltettem:D) és elkezdek káromkodni hogy takarodjon innen. Tudom, így nevetségesnek tűnhet, de végső elkeseredésemben muszáj volt már valamit tennem.


20N

2011. okt. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Jajj nagyon vicces vagy Pedomaci de én egyébként arra lennék kiváncsi, hogy lehet e egyáltalán szellem, mert ez nem csakhogy mozgatja a tárgyakat hanem átteszi a szoba egyik részéből a másikba, de akkor mégis mi lehet?

A kamerás dolog sajnos nem megy mivel egyedül a laptopomon és a telefonomon van kamera de nem túl jó minőségüek ráadásul fénynél nemis tudok aludni, meg akkor amúgy se biztos h leakarná magát leplezni.

2011. okt. 13. 16:58
 9/23 anonim ***** válasza:
Kapcsold be éjjel a webkamerát, vagy kevesebbet igyál :)
2011. okt. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Egyébként rejtve is ellehet azt a kamerát tenni meg megkérdezed h h kell éjjeli módba tenni v felkapcsolod a villanyt.Az sem biztos h nem akarja magát leleplezni lehet az a célja!De megpróbálhatod azt is h simán csak elűzni próbálod mert szinte biztos h ez szellem v papot hívtok.
2011. okt. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!