Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Különös dolgok történnek...

Különös dolgok történnek velem mostanában tovább lent (? )

Figyelt kérdés
Néhány napja azt álmodtam hogy elütötte egy kamion a szeretett kutyámat. Ma reggel pedig megyek ki hogy megetessem és játszak vele, de nem találtam sehol, megkérdeztem a szüleimet hogy " Hol van Fifi (így hívták a kutyámat)? és erre a válsz: " Nagyon sajnálom kicsim de a Papa a kisteherautójával elütötte reggel. Nagyon sajnáljuk" :' ( persze nagyon le vagyok most törve de aztán jött a következő furcsaság: kb.3 óra körül elszunnyantottam és úgy 4-ig aludtam és ezt álmodtam: sétáltam az utcán és megcsörrent a telefonom felvettem és csak annyit mondtak "Gyere haza mert nagy meglepetés vár rád" aztán felébredtem. Elküldtek a boltba és mikor haza jöttem egy új okostelefon várt az asztalomon amire már nagyon rég szerttem volna megkapni! Ez nagyon furcsa és szerintetek mit jelenthet ez? 12/L és csak mostanában kezdenek ilyenek történni.
2011. aug. 14. 16:46
 1/4 anonim válasza:
33%

Ha valaki akármilyen anti- ateistás túlvilágos népvakítást mer mondani!

A kutyás dolog az aggódásod lesz iránta. A telefon a reménykedés, hogy megkapod.

Nem jóslat, nem lehet jósolni!

2011. aug. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Álmodban, kikövetkeztetted a jövő ágait, és megálmodtad a legvalószínűbbet. Pl.: vegyük a kutyát. Gondolom, a kutya mindig rohangált a kocsi mögött, és erre felfigyeld az agyad, és megálmodtad, hogy valószínűleg egyszer el fogják ütni. Telefon? valószínű, hogy már adtak a szüleid tudatukon kívül jeleket, hogy meg fogod kapni, és erre is felfigyeld az agyad és ezt is kikövetkeztette, hogy valószínűleg meg fogod kapni. Mindenkivel előfordul.
2011. aug. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de biztos hogy nem mert ő egy félénk kiskutya volt... ha elindult az autó rögtön elszaladt a házába még a furulyától is félt (nővérem nagyon jól furulyázik) és a zacskók hangjától is... szóval ettől a legkevésbé sem tartottam
2011. aug. 14. 17:16
 4/4 anonim ***** válasza:
47%
én nem vagyok biztos, hogy jövőlátó vagy, viszont... viszont az van, hogy azt is álmodtad, csak nem biztos. ha reinkarnálódtál akkor már talán láthattad, és ezt most újra látod. nincs esetleg halott nagyapád/nagymamád? lehet, hogy velük is ez történt, de más formában. és a szellemük elárulta neked. ha megint ilyesmit álmodsz, próbálj tenni ellene, és ha sikerül, vége a körforgásnak, vagyis nem lesznek ilyen álmaid
2011. aug. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!