Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Az emberek többsége miért...

Az emberek többsége miért akar családi házat, amikor az a gazdagoknak való?

Figyelt kérdés

Egy családi ház önereje is egy vagyon+ hitelfelvétel, és amit költeni kell rá később az egy kész vagyon.

A rezsiről ne is beszéljünk.


Az emberek többsége olyan 300 ezret keres.


Ha elromlik egy kazán 500 ezer, 1 millió Ft egy új.

Lakást kívülről renoválni, kert karbantartása, kerti szerszámok.


Magyarán egész életedben azért fogsz dolgozni, hogy egy ház rabszolgája légy.


Egy családi ház árából már két panelt is lehet venni, az egyiket ha kiadod termeli a pénzt, nem nyeli.


Én ha tehetős lennék is így csinálnám, de totál meglepődök mikor ilyen átlagos emberek hatalmas igényekkel álmodoznak.


júl. 7. 22:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/84 anonim ***** válasza:
100%

80-as, ezt nekem szántad? :D én nem mondtam meg, kinek mi a jó, pont ezt írom, hogy mindenki mást szeret.


És igen, sportolni lusta vagyok, ásni, ágyást építeni, metszeni, ilyenekhez nem, mert ezeket szeretem csinálni. Nekem a sport unalmas.

júl. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/84 anonim ***** válasza:
#81: Nem. A kérdezőnek, de úgy látszik töröltek pár választ és megváltoztak a sorszámok.
júl. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/84 anonim ***** válasza:
40%

Csodás ahogy sokan probálják megmagyarázni hogy nem számit hogy 10 ember helyet 1 fizeti a költségeket attól még nem lesz drágább.


Szerencsére a kutyát se szokták már az utobbi időben kizárni a kertbe.


A városok gyors növekedése elég jól szemlélteti hogy a csálidi ház drágább.

júl. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/84 A kérdező kommentje:

#83


Na igen, ez az amikor valaki vágyai felülírják a realitást, és már maga is elhiszi azt, amit ír.


A napelem sem 2 fillér és hoznak rá valami törvényt, akkor nem nagyon tudod megúszni olcsón.


Magyarországon mindenki szeret okosba' megoldani mindent, meg azt hiszik majd túljárnak a "nagyok" eszén.


Hitelfelvételnél sem mindegy, hogy valaki 10 vagy 25 év futamidőre vesz fel hitelt.

Általában minél alacsonyabb a törlesztőrészlet, annál hosszabb a futamidő, ezt jellemzően a kiskeresetű emberek választják, mert nyilván ennyit tudnak/mernek vállalni.


Viszont nagyon nem mindegy, hogy 40 vagy 55 évesen fizeted ki a lakásodat, a nyugdíjra is gondolni kellene.

Mire kifizetik aztán lassan úgy is el kell adni, mert a nyugdíjból nem tudják fenntartani.

Sokan nálunk ezt sem tudják elfogadni.

Nekem is van rokonom, 3 szintes családi házban lakik, de az alagsorban laknak télen, mert csak azt bírják fűteni, de ők presztízsveszteségnek élik meg, hogy lakásba költözzenek.

júl. 10. 00:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!