Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más faluban is szokás hogy a...

Más faluban is szokás hogy a fiatalok akár gyerekek éjfél után is kint vannak az utcán?

Figyelt kérdés

Én nem rég kimentem a kutyámhoz adtam neki egy kis vizet mert kérte és hallottam meg láttam is hogy előttem sétáltak el valamerre.

Jó fej szülők lehetnek hogy nem aggódnak értük, biztonságos a környék de éjjel mégis másnap mint nappal.


jún. 22. 00:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de leginkább a fiatalok vannak kint, mint a gyerekek. Nyáron éjfélkor nincs hatalmas nagy meleg, ilyenkor "bandáznak".
jún. 22. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igy van ez nálunk is.
jún. 22. 01:44
 3/16 anonim ***** válasza:
28%
Én csak azt nem értem, hogy ez a te életedet miben befolyásolja, hogy kik vannak kinn az utcán, addig amíg neked nem ártanak? Nem tudom miért ilyen a mi népünk, hogy mindenbe kényszeresen bele kell szólni.
jún. 22. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Szimplán érdekelt ki mit gondol.
jún. 22. 01:48
 5/16 A kérdező kommentje:
Nyilván ha tanyán élnék más lenne.
jún. 22. 01:49
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi is inkább este jártunk sétálni nyáron, jó volt mert nem volt addigra már nagy meleg, és nyugisabbak voltak az utcák is. Kifejezetten gyerekek nem nagyon voltak, olyan 14-16 körül lehettem akkoriban. Mi is így bandáztunk, összegyűltünk egy helyi játszótéren üdítőkkel, aztán ment a sztorizgatás. Biztonságos és nyugodt volt a hely amúgy, sose volt belőle semmi baj, szülők se aggódtak.
jún. 22. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ezt jó hallani.
jún. 22. 02:42
 8/16 anonim ***** válasza:
95%
Dejo is volt,akkor mar huvos volt ejszaka.
jún. 22. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%
Ha az éjjel másnap akkor a holnap a minap, vagy mivan??
jún. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk régen az volt. Én most 32 vagyok, de emlékszem már hatodikos, hetedikes korunkban nyáron kint voltunk éjfélig-egyig. Az a tipik forró nyári éjszaka ami pont a héten volt. Papucsban, rövidnaciban kint ültünk a parkban, vagy a suli parkoló előtt. Biciklik ide -oda támasztva. Szotyi szinte mindig volt valakinél, ha kellett a zsebéből adott. Ültünk, álltunk beszélgettünk mindenről. Nem zavart minket senki, és mi sem zavartunk senkit. Nagyon szép idők voltak.(Ez kb 2005-2006 körül ) Ezt mar nem latom a mai generációknál. Kiöltöznek, és szórakozó helyekre mennek a nagyvárosokba. Sokszor sétálok esténként kong az a falu az ürességtől. Régen hétvégén ilyen nem volt
jún. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!