Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más faluban is szokás hogy a...

Más faluban is szokás hogy a fiatalok akár gyerekek éjfél után is kint vannak az utcán?

Figyelt kérdés

Én nem rég kimentem a kutyámhoz adtam neki egy kis vizet mert kérte és hallottam meg láttam is hogy előttem sétáltak el valamerre.

Jó fej szülők lehetnek hogy nem aggódnak értük, biztonságos a környék de éjjel mégis másnap mint nappal.


jún. 22. 00:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Régen is szórakozó helyekre mentek. Te eseted volt a ritkább.
jún. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

#10

De jó lehetett

jún. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkoromban még általános volt, hogy nyáron egezs nap kint voltunk. Jóformán enni, inni, meg pisilni mentünk haza. Amíg világos volt, addig kint voltunk.


Most olyan környéken élek, ahol a sok hülye helikopter szülő nem engedi el a gyereket egyedül a szomszédba se. Elvétve látok egy-egy kölyköt egyedül, de inkább nagytesóval mászkálnak. Szánalmas sajnos :/ Nincsenek bicózások, görkorizások. Inkább a zsebkendőnyi udvaron üvöltetik őket a játszótér helyett, ami amúgy az utca elejen van és hatalmas. Neeeem, nehogy a szomszéd tudjon pihenni. 😓

jún. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Szolovjov ***** válasza:
33%
Gyereknek legkésőbb este 8-kor ágyban a helye.
jún. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
14 bolond 😅😅😅
jún. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nyáron igen, hisz csak éjjel lehet megmaradni kint, akkor nincs 40 fok.
jún. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!