Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy 30 éves férfi még nem...

Ha egy 30 éves férfi még nem akar családot, meg gyerekeket, akkor máris le van írva?

Figyelt kérdés
Én általában ezt tapasztalom.

júl. 1. 12:09
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
28%
Leszarom hogy mit akarsz🤷ez az igazság. És valszeg mások is
júl. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
28%
Igen. Annyi idősen màr nem kis tinigyerekkel akarnak a nők randizni hanem férfival.
júl. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
75%

#2

Miért ne lenne férfi valaki attól, hogy nem akar gyereket?

júl. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
87%
Engem nem zavar,sokan még ennyi idősen is az egzisztenciát építik mert nincs meg és lehet,hogy emberileg sem állnak készen,ez van el kell fogadni.
júl. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
És miért kell egyáltalán készen állnia a családra? Mi van, ha egyáltalán nem akar? Se nem eltartani a nőt, meg a gyerekeket?
júl. 1. 12:23
 6/28 anonim ***** válasza:
77%
Mindenkinek szive joga úgy élni az életét ahogyan szeretné. Ha nem akar családot hát ne basztassák e miatt. Am van több ismerősöm is aki 40 után lett apuka.
júl. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
34%
Én 40 körül fogok családot alapítani pár év múlva, az addigra kb. 25 éves feleségemmel. A kellő egzisztenciám 30 évesen nem volt meg, addigra ha csak lineárisan nő a vagyonunk, akkor is lesz 240-300 milliónk ingatlanban és befektetésben, amire már lehet babákat gyártani aggodalom nélkül, úgy hogy neki nem kell visszamennie dolgozni max hobbiból.
júl. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
71%

Hát ha egyáltalán nem akasz akkor semmi proléma.



De egy gyerek mire felnőtt az 20 év, szóval 30+20 az 50, még okés, biztos fel tudod nevelni, elindítani az életben.

De ha 40 évesen vállalod, akkor már 60 leszel mire felnő, és felelős ember nem akar árvàkat hagyni maga után.

A másik meg az, hogy betegebb gyerekeid is lesznek, meg kevésbé virulens a cuccos. Szóval idős korban egy potenciálisan fogyatékos gyereket el tudsz-e tartani, fel tudod-e nevelni.

júl. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Persze, beteges nagypapa korban gyereket csinálni. Hogy aztán az érettségi mellé megkapja az apa halálát.

Én személy szerint egyáltalán nem szeretnék már gyereket, viszont úgy látom, hogy minden 30 vagy afeletti nő szeretne. És ítélkezik ha én meg nem.

júl. 1. 13:03
 10/28 anonim ***** válasza:
95%

7-est meg lehet érteni. Csak valahol szomorú hogy te neked nem volt lehetőséged 25 évesen egy 25 évessel csalàdot alapítani az exisztencia hiànya miatt. A mostani 25 éves làny meg azzal talàlja szembe magàt hogy 40+al kell csalàdot alapítania mert annak van meg az exisztenciàja hozzà. Mert egy 25 éves pàlyakezdő örül ha sajàt fogyasztàsàt ki tudja fizetni nem hogy egy gyereket. Te neked meg egy 25 évessel kell, mert a 40-es nővel màr nem biztos hogy biológiailag fog sikerülni.


Ne értsd félre. Nem téged hibàztatlak, és őt se. Ilyen a vilàg. De ez valahol nem normàlis hogy így működik jelenleg. És ha magatokba néztek szerintem ti is tudjàtok hogy ez nem több, mint hogy próbàljàtok a maximumot kihozni abból amiből még lehet. Persze le lehet pontozni ha fàj valakinek.

júl. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!