Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy 30 éves férfi még nem...

Ha egy 30 éves férfi még nem akar családot, meg gyerekeket, akkor máris le van írva?

Figyelt kérdés
Én általában ezt tapasztalom.

júl. 1. 12:09
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Örülök a szerencsédnek.
júl. 1. 18:14
 22/28 anonim ***** válasza:
50%

Azért van leírva mert nagy általánosságban az embereknek az van a fejükben, hogy "ez a normális szóval ezt kellene mindenkinek".


Na most, ha te nem vagy tisztában azzal mit akarsz, akkor ilyen "leírásokat" mindíg magadra fogsz venni.


És alapvetően a felnőt onnan felnőtt, hogy tisztában van önmagával, tetteivel, terveivel az életben. Nem másnak akar megfelelni sem pedig mások örömében, elképzeléseiben járni non-stop.


Szóval számit valamit ki hogyan vélekedik az életről főleg arról amit te élsz ?

júl. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Eléggé számít a másik véleménye, ha össze akarsz jönni vele, de te nem akarsz gyereket, ő meg igen. :D Ebben nem nagyon lehet kompromisszumot kötni. És mivel eddig főleg ilyen nőkkel találkoztam, felmerül a kérdés, hogy mennyire lesz nehéz olyan 30as nőt találni aki nem akar gyereket.
júl. 2. 11:13
 24/28 anonim ***** válasza:
78%
Nekem vonzó, mert én se akarok, ahogy egyre többen nem akarnak mások se. Ezt csak idősebbek hangoztatják, hogy muszáj ugyanúgy élni, ahogy ők éltek és házasság, gyerek kell. Közben meg ha megnézed őket, a legtöbb megkeseredett a rossz házasságban , nem sok boldog, kiegyensúlyozott időst látni. Kb csak ennyi van nekik, ha a gyerekükel, unokájukkal dicsekedhetnek. Más eredményt nem tudtam felmutatni az életben és irigyek arra, aki igen.
júl. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
14%

#24


Viszont ez a mentalitás szó szerint veletek fog kihalni.

És majd kiderül te mennyire leszel mentális rokkant, ha az ég világon semmilyen család nem vesz körbe öregen. Persze, YOLO, meg minden. Poén felelősséget nem vállalva, és nyomtalanul eltűnve élni, valakinek. Valakinek meg nem.

júl. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
69%
Előző, illyen mentalitással valószínűleg téged is az öregotthonba tesznek majd be és csak az örökségedre pályáznak majd a rokonaid. De fő, hogy szaporodtál, bár ilyen embereknek kár volt.
júl. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

#26 Vicces, hogy az ilyen mindenben tökéletes és gondolom szép fiatalok azt képzelik, hogy mindig olyan lesz az életük, mint kacsának a tó. Még a halálos ravatalukon is majd mindenki velük akar szelfizni, mert hogy milyen szépek még halott állapotukban is.

Mindegyik csak a habot az életük tortája tetejéről. Ha elfogyott, már vége is mindennek. Lehet meghóni, nehogy az elmúlás depressziója meggyötörje a pici lelkecskéjüket.

Már nincs is életívük, csak egy, az egekbe tartó egyenesük, mint a 27 évesen öngyilkos sztároknak.

júl. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Annál gusztustalanabb dolog nincs, amikor csak azért szül vki, hogy vki törölje a szaros seggét időskorában... amúgy a gyerek születése nem garancia arra, hogy ott is marad vki társként vagy ápolni, ha megöregszel, mert ahhoz 2 dolog kell: igazi, nemes értelemben vett JÓ szülőnek lenni és egy olyan személyiségű gyerek. Ha ebből bármelyik is hibázik, örülhet a szülő kb, ha otthonba teszik és nem otthon rohad szét.
júl. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!