Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy 30 éves férfi még nem...

Ha egy 30 éves férfi még nem akar családot, meg gyerekeket, akkor máris le van írva?

Figyelt kérdés
Én általában ezt tapasztalom.

júl. 1. 12:09
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
66%
Ha nem akarsz gyereket, akkor semmi probléma. Légy őszinte, eleve keress párt így, fogsz talàlni.
júl. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Szomorú, hogy ennyire elment pénzügyi irányba. A szüleink korában még két pedagógus is lazán megvolt saját gyerekekkel. Most meg már teljesen az anyagiasságra vannak rágörcsölve és győzze eldönteni az ember, hogy aranyásóval van dolga, vagy csak jót akar a nő a leendő gyerekeinek.
júl. 1. 14:18
 13/28 A kérdező kommentje:
Én elég régóta keresek és úgy látom, hogy gyereket akarnak. De remélem azért majd összejön valami őszintébb dolog.
júl. 1. 14:19
 14/28 anonim ***** válasza:
0%
18-19 éves lányokat kell felszedni. Azok biztos nem akarnak. És azért lássuk be általában vonzóbbak is.
júl. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
71%

Persze, hogy a mai világ anyagias. Minden amire szükség van egy elfogadható életszinvonalhoz baromi sok pénzbe kerül. Ha meg kifogysz a lehetőségeidből mehetsz a híd alá, senkit nem fog érdekelni. Ki a fene akar 2-3 gyerekkel nyomorogni? Inkább mész tönkre idegileg és egészségileg e miatt a nyomás miatt 2 gyerek mellett vagy elengeded és legalább megpróbálod leélni az életedet egy kicsit nyugisabban, élménydúsabban? Sokan az utóbbit választják inkább

Az egyre nehezedő körülmények mindenhol a szaporulat csökkenését eredményezi. Az ember sem kivétel ez alól!

júl. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Hát igen, hisz most írtad le ezt Te magad is.
júl. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Én nem látom, hogy effektíve egy ilyen férfi le lenne írva. Olyan lehet, hgy az általa kinézett nő nem akar vele összejönni, mert neki személyesen fontos a házasság meg a gyerek és nem akar 10 évet várni arra, hogy hátha akkor készen fog állni az illető. De semmilyen más esetben nem látom, hogy emiatt hátrányban lenne vki. Kivéve ha ilyen nagyon falusi családban van, ott biztos kérdezgetik, mikor lesz menyegző meg kölök.
júl. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
50%
Az meg nem ítélkezés, ha azt mondja, "oké? te nem akarsz gyereket? akkor nekem nem kellesz". Ugyanolyan fontos neki a gyerek, mint neked az, hogy ne legyen. Ehhez meg semmi köze az őszinteségnek, nem feltétlen te vagy az adott nő számára a legjobb választás, ez elég beképzelt viselkedés. Több igazi is lehet... és ha ilyen kérdésben nem egyezem vkivel, az tuti, hogy nem az igazi.
júl. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Én az általános hozzáállást próbálom felderíteni. Az én tapasztalataim alapján a 30 pluszos, ismerkedő nők többsége gyereket szeretne. De elfogadom, ha valaki nem ezt tapasztalja.
júl. 1. 18:08
 20/28 anonim ***** válasza:
25%

Az emberek többsége akar gyereket, ennyi, nemcsak a nők. Azok vannak kisebbségben, akik nem. Mert a többség ösztönösen családcentrikus és / vagy át akarja örökíteni a génjeit.

Én nőként nem akarok gyereket, és férfiból is egy csomót félre kellett húznom társkeresőn emiatt. Beletörődtem, hogy kisebb a merítés, és abból kell jól választanom. Sikerült egyelőre, úgy tűnik.

júl. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!