Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az abortuszt Isten megbocsajtja?

Az abortuszt Isten megbocsajtja?

Figyelt kérdés

Megmielott teljesen felemeszti az eletem.

Annyira fiatal voltam.! Mar meggyontam es fel lettem oldozva, de tovabbra is viszem magammal ezt a terhet. Isten megbocsajt nekem? Vagy a pokolra jutok?



jún. 13. 07:15
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/111 anonim ***** válasza:
26%
89 nem kell megmenteni... Jó, hogy nem te mondod meg még azt is, hogy nehogy menstruálni, vagy maszturbálni merészeljen az ember.... Amúgy meg mi az, hogy őket.... Azt a személyekre mondjuk, esetleg a házikedvenceinkre, nem pedig a kimenstruált petesejtre.
júl. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/111 anonim ***** válasza:

91

Nem én mondom meg. A másik válaszoló írta, hogy azért tilos az abortusz mert már a megtermékenyítés pillanatában ott van a potenciál a megtermékenyített petesejtben arra, hogy ember legyen.


Én pusztán ezt a gondolatmenetet gondoltam tovább.

júl. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/111 Mansour ***** válasza:
30%
Bocsánat, de én soha nem írtam olyat, hogy tilos legyen az abortusz. Csak azt, komolyan meg kell fontolni a dolgot, mert egy potenciális emberi lény elpusztításáról van szó. De részemről ennyi, én ezt nem is gondolnám tovább.
júl. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/111 anonim ***** válasza:
73%
93 szerinted a legtöbb nő bulikázni megy az abortusz klinikára?!?! Elárulom, nem. Igen, van olyan, aki nem nkmrlais és úgy fogja fel a dolgot, hogy nem védekezik, majd max abortusz lesz, de túlnyomó része nem ilyen a nőknek... Egy nő nem valami véglény, tud gondolkozni. Azt hiszed, hogy nem veszik számításba, hogy milyen lehetőségeik vannak?
júl. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/111 Mansour ***** válasza:
40%

#94

Szerinted mi az a véleményemben, aminek ellentmond mindaz, amit itt leírsz? Mert szerintem semmi.

júl. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/111 anonim ***** válasza:
Mondja már meg valaki, hogy mi a különbség egy sertés és egy ember embriója között?
júl. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/111 anonim ***** válasza:
0%

#96.


Többnyire igen sok,a DNS-eik különösen,bár mindegyik élőlény.(Sajnos ez nem mondható el minden embrió értelmen rekedt"vadállatnál.):...)

júl. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/111 Mansour ***** válasza:
65%

"Mondja már meg valaki, hogy mi a különbség egy sertés és egy ember embriója között?"

Elsősorban az, hogy az egyikből sertés lesz, a másikból ember.

júl. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/111 anonim ***** válasza:
68%
98 pontosan ott a szó... LESZ. Tehát az embrió nem ember még.
júl. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/111 anonim ***** válasza:
67%
Valamint ránézésre nem igazán tudná egy átlag ember megkülönböztetni a két embriót.
júl. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!