Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Bűnös vagyok, Isten vajon...

Bűnös vagyok, Isten vajon megbocsájt nekem?

Figyelt kérdés
Házasságban élek 8 éve. 6 éve ismertem meg Istent, 2 éve szültem ikreket és azóta egyszerűen nem élvezem a szexet a férjemmel, inkább csak azért csinálom, hogy neki jó legyen, de én már meguntam ezt és szinte meg is undorodtam az egésztől. Aztán úgy gondoltam, hogy vissza hozom a kedvemet a szexhez, ezért mielőtt lefeküdtem a férjemmel, bele néztem egy felnőtt filmes videóba(csak pár másodpercig néztem es nem csináltam onkielegitest melle) és 2 év után végre én is élveztem a szexet és nem úgy éreztem, hogy csak egy kötelesség az egész. Viszont, nagyon bűntudatom van, úgy érzem most elrontottam az Istennel való kapcsolatomat.
jún. 9. 10:18
 1/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
10%

hat ha szexualisan nem vonz a ferjed

ezert mondjak ateistak hogy fuvel faval kell szexelni hogy megtud kivel esik jol egy egesz eleten at

jún. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Ha megbános és megvallod, akkor igen.


#1

A kérdező se volt hívő, amikor megismerkedtek az első mondata alapján.

jún. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 IstenGyermeke1 ***** válasza:
74%

A lelkiatyám szokta mondani: “egyféle bűnre nincs bocsánat: amit nem gyónsz meg.” S igaza is van.

Sajnálom, ha a házasságodban nem tudsz kiteljesedni. Viszont ez sajnos nem ad elfogadható okot arra, hogy vétkezz a tisztaság ellen.

Nem ítéllek el. Ha valaki fölött ítélkezni kéne, én lennék az első akit kárhozattanának. Arra kérlek, menj el gyónni, engesztelődj ki a Mennyei Atyával.

Az Úr áldjon meg téged, védelmezzen meg minden rossztól, és vezessen el az örök életre! (A reggeli és esti dicséret befejezése, ha nem felszentelt szolga vezeti az imát kicsit átírva)

jún. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
12%

Teljesen hihetetlen!


Ismét egyet kell értenem "IstenGyermeke1"-el!


Meg kell gyónni Istennek(nem embernek) és Ő megbocsájt. Nincs az a megbánt,elhagyott bűn,amiért bocsánatát kérnéd és Ő ne bocsájtana meg!

jún. 10. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
6%
Emberek, ezek nem számítanak bűnnek. Ahogyan hangosan fingani sem bűn. Mindenre ráfogjátok, hogy bűn és nem tudjátok élvezni a saját életeteket. Én a szabályaitok alapján bűnös életet élek, mégis közelinek érzem Istent. És nem, nem gyónom meg, ha maszturbálok. Az nem bűn. Ne nehezítsétek meg a saját dolgotokat.
júl. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!