Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az abortuszt Isten megbocsajtja?

Az abortuszt Isten megbocsajtja?

Figyelt kérdés

Megmielott teljesen felemeszti az eletem.

Annyira fiatal voltam.! Mar meggyontam es fel lettem oldozva, de tovabbra is viszem magammal ezt a terhet. Isten megbocsajt nekem? Vagy a pokolra jutok?



jún. 13. 07:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/111 anonim ***** válasza:
100%
jún. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/111 anonim ***** válasza:
15%
Pokolra jutsz érte
jún. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/111 anonim ***** válasza:
34%
Ha úgy vesszük ő is abortálta a fiát
jún. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/111 anonim ***** válasza:
54%

Nem, mert nem létezik.


De egyébként is, szerinted Isten hány magzatot ölt meg az özönvízzel?


Semmi gondja nincs ezzel, csak a keresztény-konzervatív identitáspolitika magáévá tette a gondolatot, miközben semmilyen bibliai alapja nincs.

jún. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/111 anonim ***** válasza:
88%

Ha őszinte volt a szentgyónás (már pedig nem feltételezem azt, hogy ne lett volna az), akkor Isten megbocsájtott. Az ő kegyelme sokkal nagyobb, mint a bűn.

Gyakori ez az állapot, hogy egy szentgyónás (vagy akár több) nem oldja meg az abortusz okozta fájdalmat. Abortuszon átesett nők sokszor évekig gyónják meg ezt, pedig már feloldozták őket. Van kifejezetten erre lelkigyakorlat, itt vannak részletek:

[link]

Augusztusban lesz a következő alkalom.

jún. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/111 anonim ***** válasza:
56%
Nem követtél el bűnt, gondolom okod volt rá.
jún. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/111 anonim ***** válasza:
77%

Ha létezik akkor megbocsájtja.

De neked nem ártana felkeresned egy pszichológust, hogy segítsen neked is megbocsájtanod saját magadnak.

jún. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/111 anonim válasza:
81%
Ezt magadban kellene elrendezni akár egy szakember segítségével. Egy jó pszichológust javaslok.
jún. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/111 Jégszív ***** válasza:
47%

Csak akkor, ha LÉTEZIK egyáltalán. 😛


Kicsit komolyabban!

TI, akik vallásos embernek tartjátok magatokat, a fanatikus hit elveszi a ... józan ítélőképességeteket!

Legnagyobb hibátok az, hogy a "bűnnek" nevezett katyvaszban mindig a VÉGREHAJTÁST látjátok ("gondolattal, szóval, cselekedettel és mulasztással") annak OKAIRÓL, ELŐZMÉNYEIRŐL tudomást sem vesztek! Ugyanúgy nem érdekelnek benneteket az emberi tettek KÖVETKEZMÉNYEI!


Ha (nem hinném, hanem) TUDNÁM, hogy létezne isten - és az JÓ -, reménykedhetnék, hogy minden emberi megnyilvánulást máshogy ítélne meg, mint ti...

jún. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/111 anonim ***** válasza:
100%
Ha őszintén megbántad biztos lehetsz benne hogy megbocsát.
jún. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!