Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Várható-e h az erkölcsoktatás...

Várható-e h az erkölcsoktatás bevezetésével majd egyre kevesebb fiatalból lesz meleg?

Figyelt kérdés

már általánosban kezdik ahogy hallottam, egészséges párkapcsolat, a család és stb, azaz sztetek elképzelhető, h ezáltal majd kevesebb homó lesz?

(mert gondolom, párkapcsolat alatt nem 2 fiú kapcsolatát fogják tanítani ...)



#meleg #homoszexualitás #erkölcsoktatás
2013. jún. 9. 17:51
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/183 anonim ***** válasza:
100%

"Nos a homofóbián viszont már el lehet gondolkodni, ugyanis itt már bejönnek az ösztönök is a képbe, és azokkal baromi nehéz ám kezdeni vmit!! Ezt se felejtsük el!"


Nos a homoszexualitásnál szintén bejönnek az ösztönök a képbe és azzal szintén baromi nehéz ám kezdeni valamit - azt se felejtsük el! Mindössze annyi a nem elhanyagolható különbség, hogy a melegség nem veszélyes másokra, viszont a homofóbia igen - akár életveszélyes is lehet.Ezen már tényleg érdemes lenne elgondolkodni!

2013. jún. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/183 A kérdező kommentje:

Kedves Szabi!

Tudod, rám még csak véletlenül se lehetne fogni, hogy ne ismernék melegeket, sőt, pont foglalkozásomnál fogva ismerek rengeteget. És talán pont ezért látom ezt a helyzetet is, ahogyan a rengeteg példát is. Úgyhogy nekem nem kell őket bemutatni, köszönöm, de ettől függetlenül, a ti előadásotokra is kíváncsi lennék persze, hogy mégis milyen szemszög, hozzáállás stb.

De ugyan ilyen kíváncsisággal szeretném megtapasztalni a "hallgatóság" reakcióját is! És persze nem ott, hiszen az jórészt egy színjáték lesz, hanem majd amennyit ez valójában kihat a témára!

Komolyan, beszámolhatnál róla majd! Voltam én is hasonlókon, de hidd el nekem, nagyon "kedvesen, aranyosan" fogadták a fiatalok, mindaddig, amíg úgy kellett fogadniuk. De azt inkább hagyjuk, hogy milyen utóhatásai voltak. Persze nem elkeseríteni akarlak, sok sikert, nyilván fiatal vagy még, sok a bizalmad a megváltoztathatóságban, szóval oké, ki, ha ti nem!


Csak itt is megemlíteném ám azt, hogy az ösztönös részére a jelenséghez való viszonyulásnak nem igazán tudsz tartósan hatni.

2013. jún. 12. 18:22
 103/183 A kérdező kommentje:

oké, mivel nem akarok regényt írni:

kb 50%-ban fedi egymást a két terület, de a semmiképpen se lehet egy fajsúlyban megemlíteni a két alapjaiban is elérő ösztöntípust!

2013. jún. 12. 18:24
 104/183 anonim ***** válasza:
100%

Ha a 44 év fiatalság.. :D

Szerintem ahhoz kell több naivitás, hogy azt higgyük, pár erkölcstan órától kevesebb lesz a meleg.

2013. jún. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/183 A kérdező kommentje:

nézd, Iránban egyetlen egy sincs! büszkék is erre nagyon, és hangoztatják is. nyilván tudod, hogy csak a gyanúja merüljön fel, aztán nyilvános akasztás.


Eltűnni nyilván nem fog, hát aztán valahol a két extremitás között kéne megtalálni az utat, de úgy tűnik, képtelenség.

2013. jún. 12. 18:45
 106/183 anonim ***** válasza:
100%

Ha hajlandó vagy végig olvasni, hallgatni:

[link]

[link]

http://www.youtube.com/watch?v=WtEkB57ynzE

2013. jún. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/183 anonim ***** válasza:
100%

Azt ugye Te sem gondolod komolyan, hogy Iránban egy meleg sincs? Egy sem vállalja fel. Szerinted ettől jobb nekik? Ezzel meg van oldva a probléma?

Nálunk is voltak mindig olyan családtagok, akik sosem házasodtak meg. Meg olyanok is, akik házasságban éltek, de nem tudtak teljesíteni az ágyban, és titokban félrementek. Ettől nemcsak a melegek problémája nem oldódik meg, de tönkre teszik a családjuk életét is - házastárs, gyerekek.

2013. jún. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/183 anonim ***** válasza:
100%

"nézd, Iránban egyetlen egy sincs! büszkék is erre nagyon, és hangoztatják is."


Ott is ugyanannyi van, csak nem vállalják fel, mert akasztás jár érte.

2013. jún. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/183 anonim ***** válasza:
100%
Vagy szerinted a hitleri Németországban mikor a zsidókat üldözték, hány zsidó állt oda, hogy Helló, én bizony zsidó vagyok. Akkor ennyi erővel ott sem voltak zsidók.
2013. jún. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/183 A kérdező kommentje:

na de most nem éppen a felvállalásról beszél itt mindenki?

ayy ez gy nem megy. vagy minden körülmények között vállalom az elveimet vagy tök mindegy, akkor nem veszem komolyan én se.


Jó ez csak vicc volt, felejtsd el! :)


Na jó, azért majd mondd ám el, hogy mi volt azon az előadáson, kíváncsi vagyok, főleg mert rengeteg a befolyásoló tényező, a legnagyobb (és legnegatívabb!!!) maga a tanár személye általában, de ha megkérhetlek mondd el, mi volt! Arról nem beszélve, hogy az "oda citált" meleg személye is baromi meghatározó. De majd utána kifejtem, hogy az én meglátásom szerint ezek miért nem tudnak soha működni (majd utána, ha elmondtad, milyen volt, oks?)

2013. jún. 12. 20:34
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!