Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Várható-e h az erkölcsoktatás...

Várható-e h az erkölcsoktatás bevezetésével majd egyre kevesebb fiatalból lesz meleg?

Figyelt kérdés

már általánosban kezdik ahogy hallottam, egészséges párkapcsolat, a család és stb, azaz sztetek elképzelhető, h ezáltal majd kevesebb homó lesz?

(mert gondolom, párkapcsolat alatt nem 2 fiú kapcsolatát fogják tanítani ...)



#meleg #homoszexualitás #erkölcsoktatás
2013. jún. 9. 17:51
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/183 A kérdező kommentje:

Gyerekek, nem bírom ...

De ezek után nem is lenne csoda, ha sok lenne köztük a drogos :)

na csak legyen időm már !!

2013. jún. 11. 23:00
 72/183 anonim ***** válasza:
100%

A melegek között nem több az AIDS-es, csak többen csináltatnak tesztet, ezért előbb derül ki róluk. Sajnos a heterók azt hiszik, hogy rájuk nem veszélyes ez a betegség, ezért nem védekeznek - mivel szűrésre sem járnak ritkábban derül ki róluk. Ez a betegség évekig, évtizedekig lehet tünetmentes.

Azok az emberek, akik hangoztatják, hogy a melegek között több a pedofil, a drogos, a mentális beteg, meg a bűnöző hány meleget ismernek személyesen?

Könnyű ám azzal vagdalkozni, hogy valami kreált, propagandista szöveg, de ez visszafele is igaz lehet.

Pont azok szokták elferdíteni a tényeket és valótlanságokat terjeszteni, akik ezzel vádolnak másokat.

2013. jún. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/183 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, már megint mennyi baromság! :D


"A szexorientáció hatalmas mértékben meghatározza a személyiséget."

Tehát ezek szerint minden hetero személyisége nagyjából egyforma, és minden homoé ennek a szöges ellentéte? Csak tudnám, akkor hogy tudja valaki eltitkolni évekig, évtizedeikig, hogy homo.


"Nézd, ugye az tiszta, hogy a biszexualitás mint olyan, nem létezik."

Szerintem meg pingvin nem létezik, mert nem láttam még olyat, sőt az utcán és az ismerőseim között sem találkoztam még pingvinnel. A netes pingvinképek meg a liberálisok photoshopos hamisítványai. Ugye meggyőztelek? :D


"A bajtársiasság, becsület, hűség, tisztelet nem férnek össze a melegséggel mert ha így lenne akkor megszólalna bennük egy belső hang ami azt mondaná hogy nem helyes amit csinál."

A belsőhang a lelkiismeret, és pont azért nem szólal meg, mert nincs köze se a becsülethez, se a hűséghez, se a tisztelethez. Ha elárulok valakit, ha meglopok valakit, ha valakit ócsárolok, sértegetek, akkor lelkiismeretfurdalásom lesz, mert azzal ártok a másiknak (erkölcsbe ütköző a dolog). De ha melegként meleg dolgokat csinálnék, akkor nem lenne lelkiismertfurdalásom, mert nem ártok vele senkinek (nem ütközik az erkölcsbe).


" [link]

Eszméletlen hiteles forrás. Googlén ezeregy ellenpélda van.


"És homofóbia nem létezik. Ez nem betegség ez egy egészséges undor amit minden férfi érez a retardáltakkal szemben."

Én meg erre azt mondom, hogy MINDEN nő ribanc, MINDEN férfi csak b*szni akar, és MINDEN szőke nő hülye.

Attól, hogy te valamit gondolsz, és a hasonló ideológiújú emberek is ugyanazt gondolják, még nem fogja MINDENKI ugyanazt gondolni, sőt a többség sem.


"Köztudott hogy a melegek körében háromszor nagyobb a pedofília aránya."

Forrás? Honnan van a stasztika?

Ja, biztos a magyarkurir.hu-ról. :D


Bocs, de a többi eszement hülyeségre már nincs erőm válaszolni. :D

2013. jún. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/183 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy a homoszexuális ellen érvelőkben érdekes módon fel lehet fedezni a szélsőséges politikai nézetekhez kapcsolódó érveket.


Biszexeknek egyszerűen NINCSENEK (mert én így tapasztaltam), a homoszexuálisok SAJÁT DÖNTÉSBŐL lesznek melegek. ERKÖLCSTELENEK, BECSTELENEK, stb. mert ezt csinálják (amivel amúgy nekünk semmit nem ártanak), és SZÁNDÉKOSAN NEM AKARJÁK ABBAHAGYNI.

Persze őket MI MINDANNYIAN (akikben amúgy messze nincs benne mindenki) UTÁLJUK, mert hogy NEM TERMÉSZETES, NEM ERKÖLCSÖS stb.

2013. jún. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/183 A kérdező kommentje:

szal lehet ezt forgatni jobbról-balról, a 20%-os által leírtak nagy részével én magam se értek egyet, viszont van pár elgondolkodtató mondata, ez is igaz.


1,

Ne haragudjatok, ugye azt elismeritek, hogy ha én magam nem lennék az igen toleráns fajtából, akkor pl nem tudnék ilyen esetekről se, mert nem mondanák el nekem, de az a nagy helyzet, hogy igen jó rálátásom van a témára.


2,

Na meg gyorsan amíg el nem felejtem, azt mivel magyarázzátok, hogy MA (!!!) a pszichológia szakokon IGEN, a mentális betegségek és devianciák között említik a homoszexualitást!? Nem képzelgek, higgyetek nekem, közvetlen a tapasztalat! Volt olyan aki felszólalt ellene, de aztán készséggel elmagyarázta az előadó neki, hogy természetesen deviancia, hiszen nem egy normális társadalmi életforma, nem tudja megvalósítani azt a családmodellt, amelyre pedig az egész társadalom épül, és stb, aztán meg áttért a mentális torzulások vonzataira.

Oké, tolerancia, rendben, én magam nem tenném ilyen kategorikusan a devianciák csoportjába, bár igazából ez abszolút csak az osztályozási szempontok kérdése (persze ha a legeredetibb verziót vesszük alapul, azaz a "de-vía"-gyökeret, akkor valóban deviancia. Azért ezt se hagyjuk figyelmen kívül! De ha van ellenvetés vagy csak észrevétel, szívesen olvasom!


3,

Sőőt! nemrég egy olyan szülő is volt, aki érdeklődött -egy egyébként igen bugyutácska- pszichológusnál, hogy mit tudna kezdeni a homó fiával, és az meg közölte vele, hogy hát a homoszexualitás nem az ő szakterülete, de vannak erre specializálódott kollégái, és ott próbálkozzon, hátha sikerül valami. És hát a srác azóta is terápiákra jár...

Azt hagyjuk h ezzel én magam se értek egyet, mert eleve ott kezdődik, h már azt se szabadna hagyni, h a tudományt kavarják a vallással, és legjobb példa erre h szigorúan meg kellene tiltani pl a Pázmányon a pszichológia-képzést, ugyanis az ott végzettek igen távol állnak a pszichológiától, mint tudományterülettől, és tulképpen minden módszerük, szemléletük alapos vallási fanatizmussal van ötvözve, na de .... ez van sajnos. Talán egyszer ez is változik, bár igazából az egész magyar pszichológus-képzés úgy katasztrófa, ahogy van. Amelyek "függetlenek", azok meg futószalagos darálógépek, a legkisebb közük sincs a szakterülethez 90%-ban.


Erről vélemény?


4,

Pedofília és mentális betegségek ... nos ebben igazat kell adnom, sajnos, és számomra se teljesen megmagyarázható okokból, viszont amit látok, azt látom én is. Nézz csak körül bármelyik kereső oldalon, érdekes módon, a melegek zöme (!) megőrül, hogy tizenévest kapjon, sőt, még fizetne is, csak hogy lesz..xxxxx, erről beszéltem már nem egy sráccal, és ezt ő maga is elismerte, hogy hát valóban elenyésző az a %, aki idősebbet akar. Teljesen jellemző, hogy az 50-60 éves nagypapa bukik a 15 éves fiúkra, de nagyon durván! Szóval .... erre azt kell mondanom, hogy bizony igaza van a 20%-osnak.


Mentális betegségeket én magam is tapasztalom megint, és nem kell hozzá nagy tehetség, egyszerűen feltűnik az embernek pár defekt, hogy hoppá itt valami nem oké, és aztán nem kell sokkal több ahhoz se, hogy rájöjjön h itt homóságról van szó. Ja, érteni én se értem ám ezt teljesen, mégis kb 90%-os megfigyelésem, hogy ha nem is retardáltságról vagy imbecilitásról van szó, de egy masszív személyiségzavar mindenképpen jelen van. Még egyszer mondom, ÉN SE ÉRTEM TELJESEN az okokat, de attól még ezt látom. Nagyon kevés az olyan meleg, akinél nem látok semmi bajt, és igen, ez egy sajnálatos tény, valaki segíthetne megértenem az okokat!! Az állandó túlkompenzálási és bizonygatási kényszerből eredő, igen durva komplexusokat még értem, de rengeteg egyéb személyiségjegyet nem.


5,

Volt egy aranyos esetem, hogy egy 17 körüli srác állítólag már régóta álmodozott fiúkról, viszont addig na meg ez alatt is bnője volt, egy igazi csajozógép volt már ennyi idősen is, és aztán tudjátok mi lett? Elkezdett ismerkedni melegekkel, és hát az ő egészséges heteroszexuális értékrendjét és személyiségét igen megdöbbentette amit tapasztalt, aztán pár hét után azzal jött, hogy "te úr isten, ez elmebeteg mind, jaj dehogy akar ő a bi.ivilágban elmerülni", na aztán részletezte a tapasztalatait, mert pár héten keresztül még találkozgatott is pár sráccal, akiket itt-ott megismert, és lényeg a lényeg, h kb fejvesztve menekült és törölte magát mindenhonnan, mert azt mondta, hogy na ő még egy ilyen bandát nem látott, és ennyi volt neki, elfelejtett minden "olyan" vágyat, borzalmasan megdöbbent. És amiket mesélt nekem, azok alapján el is hiszem! Komolyan, haláli aranyos volt, ahogy részletezte, h ő ilyen agybeteg és lelkisérült emberekkel még nem találkozott. Azt hiszem, az utolsó csepp az volt neki, hogy aztán több olyan levelet is kapott, méghozzá családos (!!!), 50-60 körüli manusoktól érdekes ajánlatokat, volt amelyik már 200-at akart neki fizetni, csak hogy lesuz..hassa, mert annyira tetszett neki. Hát naná, ez meg az én megfigyelésem, hogy a melegek különösen gerjednek a heterókra, és akkor ő meg egy elég szép, fiatal kis srác is, na el tudom képzelni, miket tapasztalt. Így aztán véget ért a "meleg-karriere", és azóta sincs amúgy semmilyen "más" gondolata, továbbra is egy csajozógép (főleg hogy még eléggé lányok bálványa típus is). Ugye megértitek, hogy ez se túl bizalomgerjesztő egy külsős számára? Na meg szegénykém akkor került először kapcsolatba melegekkel, aztán rögtön kapott olyasmi leveleket, hogy azt se tudta mi merre, aztán csak így nemes egyszerűséggel ennyi: "hello megdugsz?"

Most sztetek ez normális?


6,

"az egészséges undor" kérdése is elég elgondolkodtató ám, és én elég vegyesen látom ezt, na és ami a legfontosabb, hogy amikor ezt úgy olyan "kicsik" is megtudják, akiknek közük nem volt addig semmilyen homósághoz, de még a témához se soha, csak úgy egyszerűen elgondolkodna, majd leesik nekik, hogy "jézzuossom, neeeeemááár fúújj", nos ezt senki nem nevelte ám beléjük! Szóval valami igazság ebben is lehet! Ezt is látom ám én magam is sok példán, h általában addig, hogy 2 fiú szereti egymást, addig egy kicsinek is oké a dolog, nem lát benne semmit, de amint a "többire" is rájön, nos jó eséllyel elkezd távolodni a témától.


7,

Aztán továbbra se tudja nekem senki megmondani, mi lehet az oka a leírt TÉNYNEK! nem kitalációnak, hanem már a sokadik TÉNYnek! Na meg egyes helyeken miért nem tűrik meg a melegeket, és ha kiderül, tök mindegy mi van, tuti lapátra teszik, akármilyen fű alatti módon is. Amiket én magam is leírtam, nem 18. sz-i példák ám, hanem így most, akár 2013-ban megtörtént esetek! Amelyekből még 250-et tudnék csak én magam is mesélni, de a hosszúság miatt hagyjuk.


Mindenesetre megfordítanám a dolgot, és inkább azt írom, hogy sajnos vagy nem sajnos még olyan esetet nem láttam, amikor gond nélkül elfogadták volna a társai, haverjai stb. Ezt vagy elhiszitek vagy nem ...


8,

A gyógyíthatóság szintén marad örök vitatéma. Hivatalosan nem betegség, ez való igaz, nincs BNO kódja, na ettől függetlenül nem egy fiataltól hallottam már, hogy a szülei azonnal elvitték pszichiáterhez, amint kiderült, és aztán fél évig / egy évig járt is terápiára, szedte a gyógyszereket stb, na aztán vagy meggyógyult vagy nem. A vallási alapú átnevelő táborokban én se hiszek (bár Nyugaton igen divatosak ám!), az imádkozástól senki nem fog megjavulni, ez szintén tényként kezelhető, de azért ha bizonyos pszichés háttereket sikerül rendbe tenni, na az azért más kérdés. Oké, legalábbis nálunk ez így-ahogy, de aztán mit szóltok ahhoz, hogy mondok egy példát: Indonéziában amint ez kiderül egy fiatalról, rögtön átnevelő táborba viszik, aztán ott olyan férfit faragnak belőle, hogy elfelejti örökre, hogy egy fiúra másképp akarjon nézni. Elismerem, nem túl humánus módszer, hogy a 200 kilósra kigyúrt hústornyok kezelésbe veszik a srácokat, és ahogy hallom, nem kell sok, hogy két akkora repüljön, hogy örökre elfelejti, mi az a melegség, VISZONT működik, és a szülők pár hét múlva visszakapnak egy heteró fiút. Erről mi a vélemény?

Elég ám egy lányosabb viselkedés, egy hosszabb haj meg egy ferde nézés, aztán könnyen elkerülnek egy ilyen átnevelő helyre.


9,

Oké, tehát nem humánus, na de ugye pár területtel kapcsolatban a tudomány is azt tartja, hogy csakis "az erős kéz módszere" működik (drog, bűnözés ... stb, ki és melyik országban éppen mit vesznek ide), ott nincs megértés meg cirógatás, választhat, vagy börtön vagy észhez tér. De megint azt kell mondanom, hogy csak így működik. A kérdés inkább az, hogy miket is soroljunk ebbe a kategóriába. Ugye a pedofilokat mindenki ebbe tenné, és teszik is a legfejlettebb országokban is, a drogosokat szintén legtöbb helyen. Nem rég Kubáról olvastam, hogy megjelent náluk egy új, "mano dura" azaz "hard hands" törvény, ami leegyszerűsítve annyi, hogy nincs tolerancia a prostitúció, a pedofília, a homóság és a drog területén, és a fizikai erőszakot, a kínzást is engedélyezték a kihallgatásokon, mivel ezek eltűnése társadalmi érdek.

Erről kinek mi a véleménye? És nem iszlám országokról beszélek, mert ott aztán kemény a helyzet, akár még kivégzés is lehet belőle könnyen.


10,

Rengeteg a kérdés, de csak két elég aktuálisra válaszolnának nekem itt a melegek?


Vajon mit csináljon az apuka / család / a srác, ahol is a kb 18 éves meleg srác elmondta otthon, hát nagyjából elfogadták, csak azért vannak ám ennek durva vonzatai. Apuka egy igen magas pozícióban lévő vezető az üzleti életben, és az egyik hogy nem mond egy szót se ellene, csak éppen azóta amolyan zugivó módon kvázi alkoholista lett, az anyja meg igen sokat sír magában ...

A másik, hogy rengeteg akár családi akár nagyobb ismerősi, üzleti ünnepi meg akármilyen nagyobb összejövetelek, vacsorák vannak, és hogy oldanátok meg a problémát amikor apuka sorra hallja a bu.ivicceket a haverjaitól, na meg ugye igen gyakran neki szegezik a kérdést, hogy "na és a fiadnak van már komoly bnője?".

Sztetek csoda h szerencsétlen haza megy aztán alkoholizál?

Milyen megoldást tudnátok mondani erre? Mit csináljon apuka? Azért ez nem csak annyi h elfogadja vagy nem fogadja, hiszen ő elfogadta, nincs is egy rossz megjegyzése a fia felé, na de .... a sok elfojtott dolog azért csak kitör. Most ez így teljesen oké, h emiatt tulképpen tönkre ment és megy folyamatosan az élete ... nos mi legyen? Azt ugye ti se tartjátok elképzelhetőnek, hogy a 200 igen magas pozíciójú és egymástól függő üzleti és egyéb partnereinek mondja azt egy ilyen vacsorán, hogy "jaj fiúk, ugyan, az én fiam is homo, ne vicceljetek már". Vagy ha igen, sztetek mi lenne ebből?


11,

dominancia és a sex

Hát valóban van ennek egy ilyen vetülete is, de nem mindenkinél, és egyre kevésbé. Oké, jelenleg is tudok olyan fiúkról, akik nagy előszeretettel elégíttetik ki magukat meleg fiúkkal, de természetesen ez fordítva nem működne, ez csakis tényleg a hím egójukat növelő húzás, mert hát mi van annál nagyobb dicsőség, mint a haverok között azt beszélni és egymás közt abban vetekedni h ki hány "kishomárt" szo--atott már meg.

Jaja, lehet felháborodni, csak az a baj, hogy ezt se én szoptam a kis ujjamból, hanem konkrét eseteket tudok. Először én is meglepődtem, de ma már fel se figyelek egy újabb ilyen dologra. Tehát itt valóban egy dominancia, de azért sztem egy normális kapcsolatban nem hiszem h felmerülne egyáltalán a kérdés, h az orális szex az most a dominancia érzékeltetése lenne. Ez szerves része az örömszerző szexnek, nincs ezzel semmi gond. Függetlenül attól, hogy jól tudom, ma is akad szép számmal olyan, aki ezt fúj undorítónak tartja és sosem tenné meg, de hát azért ezekben az esetekben én mindig elgondolkodok pár dolgon ... hagyjuk sztem. Nem igazán tartom egészségesnek, ha valaki nem kívánja, sőt, undorodik tőle, de oké, az ő dolga.

Hát melegeknél meg ahogy tudom, ez amolyan tök alap. vagy nem?


Na oké, hosszú lett pedig mennyi de mennyi kérdés maradt ki ...


Szívesen veszek bármilyen észrevételt!

2013. jún. 12. 07:28
 76/183 A kérdező kommentje:

12,

Tudjátok mi érdekel még nagyon?

Ezt mennyire látjátok tipikusan magyar problémának?

Csak mert vannak országok, általában ott is Délen jellemző (Spao, de Olaszo leginkább), ahol már megtévesztően érzelmes fiú-fiú barátságok vannak, amit pl egy magyar azonnal melegségnek értelmezne, de náluk szó nincs erről. Messzemenően érzelmes viszonyok, tök simán bele fér a puszi-puszi, a simogatás is, de aztán próbáljon csak valamelyik fél "tovább lépni", és annak csúnya vége lesz.


Ez mindig érdekelt, mert sok ilyet láttam, érdekes kérdés tényleg.


13,

Na a legkezdetibb kérdéshez visszakanyarodva még egy dolog:

Hallottátok h Oroszországban elfogadták azt a törvényt, hogy kemény pénzbüntetés jár azért, ha valaki akár csak beszélni mer a homoszexualitásról 18 év alattinak, ha pedig egy iskolában kerülne szóba a téma, akkor fél millió forintnak megfelelő bírság + nagy vizsgálat, és könnyen bezárathatják az iskolát.

Erről mi a vélemény? Hát féltik a fiatalokat, mert nyilván ők is látják h egyre erősebben jelen van a köztudatban is a homoszexualitás, és korábban még börtönbüntetéssel akarták ugyanezt büntetni, szóval tulképpen még egész jól megúszták a törvény végleges formájával.


Hmm, jó kérdés, na csak az eredeti iskolai erkölcs-oktatás kapcsán merült ez fel most bennem is, és hát Oroszország nem az első a hasonló törvények meghozatalában. Ha jól emlékszem, korábban a törököknél volt valami hasonló, de jóval drasztikusabb büntetéssel.


Lehet h esetleg nálunk is egyenesen tilos lesz erről beszélni? Kíváncsi lennék én arra a bizonyos erkölcstan könyvre, állítólag már megjelent ... Csak attól tartok h azt se igazán szakemberek tákolták össze, ahogy ez nálunk lenni szokott ...

2013. jún. 12. 07:43
 77/183 anonim ***** válasza:
100%

"A homoszexuális hajlamot nem választhatta de azt hogy gyakorolja azt választhatta"


Na akkor ezen most elmélkedj egy kicsit. Hogy választhatja valaki, hogy gyakorolja a homoszexualitást, ha nincs meg benne a hajlam? Vagy tudod mit? A válaszodból nyilvánvaló, hogy heteroszexuális vagy. Akkor holnaptól kezdj el a farokra bukni. Ja, hogy nem megy? Hát nem csodálom. :D

2013. jún. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/183 anonim ***** válasza:
100%

Azaz nem csak bukni rájuk, markolászni :D

Vagy talán arra gondolsz, hogy oké, megvan benne a hajlam, de az ő dolga, hogy gyakorló homóvá válik-e?

Megtalál magának egy másik homokost azt élnek boldogan. Történet vége.

2013. jún. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/183 anonim ***** válasza:
100%
javaslom egy pszicháter vagy pszichológus felkeresését. ez a beteges homofóbia gyógyítható...
2013. jún. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/183 A kérdező kommentje:
na várj ... aztán ahogy írtam, nehogy olyanhoz menjen, aki azt tartja teljesen egészségesnek egy heteroszexuálistól! az ismereteim alapján ennek nem is kicsi az esélye!
2013. jún. 12. 10:03
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!