Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Várható-e h az erkölcsoktatás...

Várható-e h az erkölcsoktatás bevezetésével majd egyre kevesebb fiatalból lesz meleg?

Figyelt kérdés

már általánosban kezdik ahogy hallottam, egészséges párkapcsolat, a család és stb, azaz sztetek elképzelhető, h ezáltal majd kevesebb homó lesz?

(mert gondolom, párkapcsolat alatt nem 2 fiú kapcsolatát fogják tanítani ...)



#meleg #homoszexualitás #erkölcsoktatás
2013. jún. 9. 17:51
 181/183 A kérdező kommentje:
bocsánat, kikérem magamnak, nem vagyok homofób! egy egészséges tartás van bennem, és szintén bocsánat amiért pont a heteró ösztönök miatt azonnal lekapom valakiről. nyilván emiatt vagyok homofób szted. a többit meg ne vesézzük ki, már megtettem.
2013. jún. 22. 22:03
 182/183 anonim ***** válasza:
100%
a homofóbia minden, csak nem egészséges. megkeseríti az életedet. nem tudsz normálisan élni, mint az normális, egészséges, nem homofób emberek. sőt, a környezetedet is károsítod, mérgezed. bátran kérd szakember ssegítségét.
2013. jún. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 183/183 anonim ***** válasza:
0%

Aki elolvassa ez hosszú eszmecserét az látja hogy ezek képtelenek érvelni és nem engedne egy fikarcnyit sem beteges elképzeléseikből. Tudják nagyon jól hogy ahelyett hogy a melegek elfogadásáért küzdenének a melegházasságért és az örökbefogadásért küzdenek így már jó néhány ember torkán automatikusan lenyomták a melegeket. Tudják nagyon jól hogy itt nem szabad érvelniük mert akkor elbuknak ezért ostoba frázisokkal magukat lelkiismeretesnek és jónak állítják be. Ezzel meg lehet nyerni egy bizonyos szellemi szinten állókat de egy gondolkodó embert nem. Folyamatosan mocskolódnak, a kutatásokat, tényeket figyelmen kívül hagyják. Azt hirdetik hogy ők az elfogadásért küzdenek amikor szerintük a "homofób" nem ember csak azért mert undorodik valamitől.


A liberalizmus politikai szinten terjed nyugaton. Franciaországban mégis milliók mentek ki a melegházasság ellen. Az USA-ban a nagyvárosokat és Kaliforniát és néhány államot leszámítva nincs liberalizmus. Nálunk ott b*szták el hogy ránk küldték a cigányokat ezzel nyilvánvaló lett hogy a lakosságot eltaszítják a liberalizmustól.

2013. jún. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!