Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Eljött a nyár, a meleg idő,...

Eljött a nyár, a meleg idő, és ugye kinek van kedve a meleg ruhában fődögélni?

Figyelt kérdés
A minap épp meztelenül takarítottam (ne röhögjetek ki), és a szomszéd srác benyitott. A porszívótól nem hallottam, hogy csengetett, ezért volt ilyen bátor. Amikor meglátott, elvörösödött, és elrohant. Veletek volt már hasonló cikis sztori? Hogyan simítsam le a dolgot vele

2013. máj. 12. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:

A szomszéd hogy jön ahhoz, hogy benyisson, kedve szerint, bármikor?

És rövidre zárnám a beszélgetést "Ha még 1 ilyen..." mondattal.

2013. máj. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Akármilyen meleg van, azért meztelenül nem szoktam takaritani, egy póló meg egy rövinadrág elviselhetö.


2. Ha otthon vagyok, akkor bezárom az ajtót, és csakt azt engedem be, akit akarok.


3. A szomszédnak nem ártana, ha elmondanád, hogy máshoz bemenni csak akkor szokás, ha ELÖSZÖR bekopog, és UTÁNA a bent lévö szól, hogy jöhet.

2013. máj. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Normális ember nem járkál és főleg nem takarít meztelenül. Akármilyen meleg van, egy póló, naci, vagy fürdőruha kibírható.
2013. máj. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. Nem takarítunk meztelenül. Azért mindennek van határa...


2. Nem nyitunk be csak úgy a szomszédhoz. Lárifári!

2013. máj. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

o.O hát nem tudom, én szoktam nagy melegben bugyiban ülni itthon, de vagy zárt (szoba)ajtóval vagy, ha egyedül vagyok. Ha valaki bejönne a lakásba úgy, hogy nem én engedtem be arra viszont nagyon ki lennék akadva. Szomszéd srác, úgy mint tini, vagy már felnőtt? Te tini vagy vagy felnőtt? :D mert ez tudja árnyalni ám a sztorit.


Nekem égő az volt, mikor piacra vitt anyám (kínai, ruha, mármint a piac, nem anyám :'D) és ott valamit felpróbáltatott velem, nagyon nehezen jött fel és furán állt, amikor kimentem a "próbafülkéből" a fickó valamit mondott a nyelvén, meg azt hiszem, hogy hát hogy nézek ki? aztán odajött és helyrerángatta a ruhát... annyira meghökkentem, hogy mire magamhoz tértem már nem volt kartávolságban, hogy osszak egy sallert, amiért a mellem körül nyúlkál :D Nem az, tényleg béna voltam, de kicsit erős, hogy felnőtt férfi serdülő lánnyal bizalmaskodik, akkor is ha nincs hátsó szándéka...

2013. jún. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!