Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Várható-e h az erkölcsoktatás...

Várható-e h az erkölcsoktatás bevezetésével majd egyre kevesebb fiatalból lesz meleg?

Figyelt kérdés

már általánosban kezdik ahogy hallottam, egészséges párkapcsolat, a család és stb, azaz sztetek elképzelhető, h ezáltal majd kevesebb homó lesz?

(mert gondolom, párkapcsolat alatt nem 2 fiú kapcsolatát fogják tanítani ...)



#meleg #homoszexualitás #erkölcsoktatás
2013. jún. 9. 17:51
 151/183 anonim ***** válasza:
100%

"Mekkora baromság már. Az hogy valaki AIDS-es az kifog derülni nincs olyan hogy valaki nem tudja meg. Főleg mert azok akik a legjobban terjesztik a homoszexuálisok a folyamatos partnerváltogatások miatt is így a biszexuálisok tovább terjesztik a prostik között."


Sajnos ez nagy tévedés. Nézz utána! Pont ezért olyan veszélyes betegség ez - főleg a heterókra nézve, mert semmit nem tudnak róla és azt gondolják őket nem érinti a dolog.


[link]


"3. szakasz: Tünetmentes HIV betegség, vagyis semmilyen klinikai tünet nincs, közben a vírus szaporodása változatlan mértékben zajlik. Ez az állapot általában 3-8 évig tart."

Ezalatt a három-nyolc év alatt is fertőző a betegség. A heterók között éppúgy rengetegen vannak, akik váltogatják a partnereiket. Egy kicsit után kéne ennek gondolni, ha valaki csak egy emberel fekszik le - hiába kő heteró, hiába monogám - ha pont az az egy fertőzött és épp a lappangó időszakban van, már el is kapta. Addig, amíg a heterók ezt nem látják be - nem védekeznek és nem járnak rendszeresen szűrésre - sokkal nagyobb veszélynek vannak kitéve, mint a melegek, mert azok nagy része fél és óvatos.

2013. jún. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/183 anonim ***** válasza:
76%

Kedves 139-es Te vagy eltévedve: A társadalom több, mint fele biszexuális. Olyanból van kevés, aki teljesen heteró, vagy teljesen homo. Ez azért nem derül ki, mert sokan elfojtják és letagadják, mert ezt várják el tőlük. Attól mert valaki elfojtja, még a vágy benne van. Tehát létező dolog. Egy biszex könnyebben elfojtja az azonos neműek iránti vágyát, mert tudja élvezni a szexet ellenkező neművel is.


[link]


Az is nagy tévedés, hogy elég eljátszani a gondolattal. Tudod, mindenki magából indul ki. Egy 100%-ig heteró akármennyit gondolkodhat egy azonos neműről nem fog beindulni rá.

Azért mert Te valaminek nem látod értelmét, még van értelme. Azért mert sok ember nem látja értelmét, szintén van. Az emberiség még nincs azon az értelmi szinten, hogy mindent értsen. Lehetne sorolni hosszasan, hogy mi mindent nem értenek még a tudósok sem. Nincs ezzel gond, de nem kéne úgy csinálni, mintha mindenre tudnánk a választ, és nem kéne átvenni Isten szerepét és ítélkezni olyan dolgok fölött amiket nem értünk.

Ha valaki spenótra vágyik, mi értelme annak, hogy nem eszi meg? Vannak dolgok amik nélkül tud élni az ember. De, ha nem ártok vele senkinek, miért ne tehetném meg azt, ami boldoggá tesz?

Hány olyan heteró van, aki csak akkor szexel, ha gyereket akar?

2013. jún. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/183 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Ha Te abban nőttél volna fel, hogy amit Te szeretsz, az helytelen - sőt gusztustalan, és megvetendő vagy miatta, ha az emberek zöme ezt elítélné, és sokszor agresszívan lépne fel ellene, ha a felvállalásod következtében attól kéne tartanod, hogy kiközösítenek, megvetnek, sőt brutálisan meg is verhetnek, Te lennél olyan bátor, hogy vállald magad? Szerintem ez nem gerinctelenség, hanem jogos önvédelem. Hisz mostanáig oldalakon keresztül azt bizonygattad, mennyire nem elfogadóak az emberek ezügyben. Most meg elítéled a melegeket, hogy nem vállalják magukat örömmel és dalolva, hanem félnek és bujkálnak. Nem érzel itt némi ellentmondást?


Nagyon nem csípem én sem, amikor heteró pasik iszonyat agresszíven tudnak nyomulni. Meg amikor azzal jön, hogy én csak azért vagyok nővel, mert még nem volt jó pasival, hogy ki kéne vele próbálnom, hogy meg tudjam, mi a jó. Az a tapasztalatom, hogy a férfiak zöme hiúsági kérdést csinál abból, hogy szexuálisan tudjon teljesíteni, és minél több nőnek/férfinak bizonyítson. Mégis túlzás lenne azt állítani, hogy minden heteró vagy minden férfi agresszív - ugye?

2013. jún. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/183 anonim ***** válasza:
76%
2013. jún. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/183 A kérdező kommentje:

ayyy Szabikám, hosszú ez már megint de szal akkor az én hozzáállásomat értem csak alatta, ok?

(bár több haveromnál is tapasztaltam hasonlót de akkor azt hagyjuk mert nyilván hazudok)


tehát hidd csak el nyugodtan ... ha a csávóka nem alattomoskodik hanem mondjuk ha már én vagyok annyira nyílt h rá kérdezek, akkor igenis elvárnám h ne hazudjon!!


Még ha meleg is, elhiszed h jobban csípem mint a hátulról ..arkavarós fajtát? (99% sajnos ... és nem képzelgek mert volt "pár" ilyenem is) Oké, tudomásul vettem, és hidd el, semmit nem szólok neki be soha ha buliba is valami fiút hoz és hát annyi eszem így sötét heteróként is van h tudjam, nem a tesója ...


Nem kell hinned de még élő példám is van rá! Amelyik nem kisasszony és még csak nem is alattomos, azzal igazából jóban vagyok ... Engem az bosszant fel rohadtul amiket már leírtam, nem ismétlem ...

2013. jún. 18. 10:41
 156/183 A kérdező kommentje:

nah még ezt is megnéztem ...

nos


szal én vagyok az akit rohadtul hidegen hagyna, és azért eléggé van szavam ahhoz h ott rendet tegyek ha valami lenne. viszont van olyan sporttársam aki ott helyben szarrá verné mindkettőt, és az az elve h addig kell rúgni őket amíg mozognak ...


ugye érzel a kettő között különbséget? na most ezzel csak a legnagyobb gáz az h rögtön szeretnek engem is lemelegezni, és ezt már kevésbé csípem.

2013. jún. 18. 10:48
 157/183 anonim ***** válasza:
24%

"Én elhiszem, hogy nagyon jól hangzik, hogy ezt a hetero-homo dolgot beállítod itt a jó és a rossz epikus harcának, hogy a homoszexuálisok mindent le akarnak rombolni "


A homoszexuálisok csak egy apró kis porszem akik nem saját maguknak köszönhetik ahol ma tartanak. A jó és a rossz harca nyilván nézőpont kérdése. Az most nem lényeg hogy nem vagy homoszexuális gondolom nő vagy a liberális fajtából. Többet nem is kell mondanod. Nem lehet fogalmad hogy milyen alapvető erkölcsi dolgokról van itt szó hiszen nem érted. Nektek az individualista önző életmód az érték. Ezzel nem is lenne baj ha bizonyos határokat nem szegnétek meg. A homoszexualitás egy olyan dolog ami undort és megvetést vált ki az emberekből. Ezen nem lehet változtatni.


"Esetleg örömforrást? Vagy alapvetően nem az öröm az élet célja? Tudom, most majd ezt is ki fogod forgatni, hogy homoszexualitás = hedonizmus stb. Nem mintha a heteroszexuálisok nem az öröm miatt csinálnák."


Ha csupán ennyi lenne az egész akkor nem lenne senkinek semmi baja velük. Olyan mint az orrturkálás azt se illik valami hasonló a homoszexuálisokkal szembeni undor és megvetés. Erről sem tehet senki. A történelem, az emberi értékek, a becsület évszázados hagyományai minket igazolnak. A homoszexuálisok mellett egy dolog állhatna az hogy nem tehetnek róla de ez is kétséges. Ha igaz is lenne akkor is a pedofilokkal lennének egy szinten.


"Szerintem egy 10 éves is tudná rá a választ, mert az állat nem tud ellenállni. Azaz az állattal való szex. kapcsolat nem két szellemileg érett személy kapcsolata. Ugyanilyen alapon tiltott a pedofília is. "


Ez nem igaz már hogyne tudna egy állat ellenállni és azt se lehet kijelenteni hogy feltétlenül ne élvezné az állat. Azt tudjuk csak hogy nem érthetjük a nyelvüket de ugyan annyi az esélye hogy élvezi mint hogy nem élvezi. Ha az embereket megkérdezzük a bestialitásról senki se azt fogja megemlíteni amit te hanem azt hogy undorító.


"Azon gondolkodtam, hogy ezt vajon szövegértési gondok miatt linkelted be?"


"A HIV-fertőzés a metropoliszok területén

élő homoszexuális férfiakat érinti leggyakrabban, akik drogfogyasztók és magas kockázatú-

nak számító heteroszexuális kapcsolatokat is

fenntartanak."


Olvad el még egyszer a szöveg pontosan arról szól hogy az AIDS főként a homoszexuálisokat érinti akiknél gyakori a drogfogyasztás.


"Konkrétan például melyik műsorokról van szó? "


[link]


[link]


"Végül is a Biblia, az egyház, és rengeteg "tudományos" másor szól arról, hogy a homoszexuális leküzdhető, és heteroszexuális lehet az ember. Ez nem propaganda? "


Ezek nem műsorok. A televízióval lehet a legjobban befolyásolni az embereket. Az internet is tele van homoszexuális propagandával amik csak általánosságokat pufogtatnak semmi konkrétumot nem írnak.


"Vagy az összes szerelmes film, aminek a végén a férfi és a nő boldogan élnek még a halál el nem választ. "


Nevetséges. Ez nem propaganda. Az ilyenekben szó sincs a szexualitásról ne hogy a heteroszexualitás propagandalásáról.


"Hát én még életemben nem hallottam, hogy egy heteroszexuálist hidegnek (frigidnek) neveztek volna, csupán azért mert heteroszexuális. "


Burkoltan. A meleg eredeti jelentése nőkre vonatkozott és bizalmas kapcsolatot jelentett ezért volt megfelelő a propaganda számára.


"Ezt jó tudni. Akkor miről is vitázunk már 15 oldal óta? "


A devianciáról. A cikk is jól leírja amit már én magyarázok itt egy ideje. A homoszexualitás csak egy kamu. A "homoszexuális" kapcsolatban az egyik fél mindig meggyalázkodik felveszi a női szerepet és ezzel utánozzák a heteroszexualitást. És ezért nem a párja a heteroszexualitásnak hanem csak egy a sok aberrált deviancia közül. Ide tartozik: [link]


"Ha azt állítják, hogy a homoszexualitás normális, abból miért is következne az, hogy a homoszexualitás jobb, mint a heteroszexualitás?

HA mindkettő normális, akkor egyformán normálisak, egyenrangúak. Azaz senki nem akar heterokat homová változtatni, és nem is lehetne."


Azért mert egyáltalán nem normális. A pszichopatákat se tartjuk normálisnak csak mert vannak.

2013. jún. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/183 anonim ***** válasza:
100%

Felpontoztalak, mert kezdem élvezni ezt a vitát.


"A homoszexuálisok csak egy apró kis porszem."


Na, ebben kivételesen egyet értünk. Vannak ennél sokkal súlyosabb problémák, pl. bevándorlók, bűnőző cigányok, hazai termelés visszaszorulása. Na én ezekkel foglalkoznék inkább, mert ha az utcán kirabol egy cigány, vagy ha nincs munkahely és nincs magyar áru a polcokon, az TÉNYLEGESEN JELENTŐSEN érinti az életemet. Azt, meg ha két srác vagy két csaj kézenfokva járkál, pont lesz*rom.


"gondolom nő vagy a liberális fajtából. Többet nem is kell mondanod. Nem lehet fogalmad hogy milyen alapvető erkölcsi dolgokról van itt szó hiszen nem érted."


Sajnos vagy szerencsére nem vagyok nő, így ezt most ki sem kérhetem a nők nevében.


" A történelem, az emberi értékek, a becsület évszázados hagyományai minket igazolnak."


Mégis miben? Abban, hogy már a görög-római korben is voltak homoszexuálisok? Pedig akkor még aztán semmilyen "liberális agymosás" nem folyt.


" Ha igaz is lenne akkor is a pedofilokkal lennének egy szinten."


Már amennyiben 6 éves kislányokkal szexuális kapcsolatot létesíteni ugyanolyan, mint két felnőtt homoszexuális egyén kölcsönös megegyezésen alapuló szexuális kapcsolata. A pedofília azért bűn (ellentétben a homoszexualitással), mert gyerekkel csinálják, aki még nem felnőtt, azaz nincs meg a megfelelő szellemi érettsége, hogy ilyen kérdésekben dönteni tudjon. Ezért nem szavazhat, nem lehet jogsija, nem piálhat, nem cigizhet stb.


"Ez nem igaz már hogyne tudna egy állat ellenállni és azt se lehet kijelenteni hogy feltétlenül ne élvezné az állat."


Jó, akkor adok egy pontosabb megfogalmazást. Az állat nem emberi szinten álló, felnőtt szellemi érettséggel rendelkező személy. Azaz, ha kellemetlen neki, nem tud védekezni. Ha "megerőszakolod", nem tud utána feljelenteni. Egészen egyszerűen az ember alatt van, és így ez bizony az emberi felsőbbséggel való visszaélés.


"AIDS főként a homoszexuálisokat érinti akiknél gyakori a drogfogyasztás."


Helyesen:

AIDS főként AZOKAT a homoszexuálisokat érinti akiknél gyakori a drogfogyasztás. Ebben nincs benne, hogy a homoszexuálisok többsége AIDS-es vagy drogos lenne.


"Konkrétan például melyik műsorokról van szó?"

[link]

Barátok közt - Hoffer Misi


Komolyan, érdekelne, hogy engem mint heterot mivel győz meg (miért tekintendő homoszexuális propagandának) az, ha a Barátok Köztben a Hoffer Misi meleg?

Őszintén, van ember, akit azzal győzött meg a liberális média, hogy heteroból homoszexuális legyen, hogy a Barátok Köztben Hoffer Misi meleg volt?


"Ezek nem műsorok. A televízióval lehet a legjobban befolyásolni az embereket. Az internet is tele van homoszexuális propagandával."


Vannak vallásos műsorok, youtube-on meg rengeteg vallásos alapú videó, hogy miért jó a heteroszexualitás, és miért rossz a homoszexualitás.

Na, ez a propaganda, és nem az, hogy a Barátok Köztben Hoffer Misi meleg. De tessék, ennyi erővel a Barátok Közt heteroszexuális propaganda, mert Miklós és Nóra heterók. Értelmes érv volt? Kb. annyira, mint a Hoffer Misis.


"Vagy az összes szerelmes film, aminek a végén a férfi és a nő boldogan élnek még a halál el nem választ. Nevetséges. Ez nem propaganda."


De a Barátok Közt meleg szereplője, Hoffer Misi, az aztán propaganda a javából.


""Hát én még életemben nem hallottam, hogy egy heteroszexuálist hidegnek (frigidnek) neveztek volna, csupán azért mert heteroszexuális."Burkoltan."


Burkoltan? Azt hogy kell elképzelni? Ha én azt mondom rád, hogy nem vagy meleg, akkor ezzel burkoltan azt mondom, hogy hideg vagy, ami burkoltan meg azt jelenti, hogy frigid vagy?


"A homoszexualitás csak egy kamu. A "homoszexuális" kapcsolatban az egyik fél mindig meggyalázkodik felveszi a női szerepet és ezzel utánozzák a heteroszexualitást."


És ha utánozzák? Mivel az emberen meghatározott testnyílás van, nem is nagyon lehetne másképpen csinálniuk.

De attól, hogy utánozzák, már nem is léteznek? Homoszexualitás az, ha valaki azonos nemű ember irányába érez vágyat, ellenkező nemű irányába pedig nem. Ilyen pedig van. Akkor mi az, hogy nem létezik?


" A pszichopatákat se tartjuk normálisnak csak mert vannak."


A pszichopatákat azért nem tartjuk normálisnak, mert ezzel más embereknek ártanak. Átverik őket, kihasználják, kirabolják, megölik stb. Ezzel szemben a homoszexualitásnak egyetlen hátránya lehet az, hogy nem szülnek gyereket, és így nem nő a népesség. Persze, rengeteg heteroszexuális pár sem szül gyereket, ilyen vagy olyan okokból.

2013. jún. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/183 anonim ***** válasza:
100%

"A homoszexualitás egy olyan dolog ami undort és megvetést vált ki az emberekből."


lol, megértem, hogy szeretnéd magadat nagyobbnak láttatni, de el kell, hogy keserítselek. akikből undort vált ki, az a homofób. az emberekből ilyet nem vált ki. az embereknek semmi bajuk a homoszexuálisokkal, miért is lenne. az emberek többsége egyet ért azzal, hogy a melegeket is ugyan azok a jogok illetik meg, mint a többi embert.

2013. jún. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/183 anonim ***** válasza:
100%

"A "homoszexuális" kapcsolatban az egyik fél mindig meggyalázkodik felveszi a női szerepet "


:D micsoda egy primitív elképzelésed van az emberi kapcsolatokról... ezzel nem csak azt árulod el, mit gondolsz a meleg kapcsolatról, hanem hogy a heteróról mit gondolsz. valószínűleg anális fixációd van. :D

2013. jún. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!