Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Várható-e h az erkölcsoktatás...

Várható-e h az erkölcsoktatás bevezetésével majd egyre kevesebb fiatalból lesz meleg?

Figyelt kérdés

már általánosban kezdik ahogy hallottam, egészséges párkapcsolat, a család és stb, azaz sztetek elképzelhető, h ezáltal majd kevesebb homó lesz?

(mert gondolom, párkapcsolat alatt nem 2 fiú kapcsolatát fogják tanítani ...)



#meleg #homoszexualitás #erkölcsoktatás
2013. jún. 9. 17:51
 131/183 anonim ***** válasza:
100%

"Tárgyi tudásban magasan jobban képzettek általában a magyarok, csak az IQ és a mentalitás hiányzik. A kettő nagyon nem ugyanaz ám!"


A tárgyi tudás édes kevés ahhoz, hogy valaki híres feltaláló legyen. A magyarok kimagaslóan kreatívak - ez szerintem abból adódig, hogy küzdelmes nálunk az élet, tele akadályokkal és nehézségekkel. Tiszta túlélőtábor a magyar lét, és bele vagyunk kényszerülve, hogy minden körülmények között feltaláljuk magunkat, és minden nehézséget a hasznunkra fordítsuk. Ezt sem iskolában, sem könyvekből nem lehet megtanulni.


"ezt ezerszer nehezebb (lehetetlen?) megváltoztatni ... Oktatni, képezni, fejleszteni lehet sok mindent, de egy hozzáállást, életszemléletet alig!"


Ha ez így lenne, akkor semmi különbség nem volna az őskori, a középkori, és a mai ember között. Lehet, hogy 20 éves szakaszokat tekintve nincs, vagy alig van különbség, de szerencsére nemcsak ennyi idő áll az emberiség rendelkezésére. A forradalmárok, és a felvilágosítok általában nem a saját jólétükért küzdenek, hanem a következő generációkért. Ezt a mentalitást manapság már kevesen értik. Hisz az emberek többsége, magának akar mindent, és leginkább most azonnal. Meg is lehet nézni, hova vezet ez a mentalitás. Pár évtized alatt krízis helyzetbe sodortuk a földet, az emberek többsége tengődik - mind lelkileg, mind anyagilag - és a természeti katasztrófák mindennaposak. Előbb utóbb kénytelen lesz rájönni az ember, hogy csak úgy lehet hosszútávon élhetővé tenni a környezetünket, ha nemcsak magunkra gondolunk és nemcsak a mára.

2013. jún. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/183 anonim ***** válasza:
71%

Egy érdekes cikkre bukkantam. Az tetszik benne, az eddigi témát feszegetők hozzáállásával szemben, hogy itt kizárólag azokat a melegeket akarják megváltoztatni, akik ezt akarják. Bár ez a tudomány gyerek cipőben jár - ezt a cikkben is elismerik - tehát szó nincs arról, hogy bizonyított tény lenne a melegek megváltoztathatósága. Mindig nagy kérdés, hogy, ha olyan világban élnénk, ahol nem azzal szembesülünk kisgyerek korunktól fogva, hogy gond van velünk, akkor lenne-e olyan meleg, aki heteróvá szeretne válni.


[link]

2013. jún. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/183 anonim ***** válasza:
100%

Elgondolkoztató adalék:


"2004-ben készítettünk egy félmérést, amelynek keretében ötezer nemzőképes korú asszonyt kérdeztünk meg arról, ha várandós volna, s a magzati vizsgálat feltárna bizonyos rendellenességeket, mit tenne? Az utolsó rendellenesség, amire rákérdeztünk: ha megtudná, hogy magzatja férfi homoszexualitásra hajlamos génnel jönne világra, megtartaná-e? 91 százalékuk döntene úgy, hogy nem.

A férfiak négy százalékát érinti ez a probléma, s a művészek között 10, a géniuszok között 20 százalék a homoszexuálisok aránya. Ilyen alapon nem született volna meg sem Leonardo, sem Michelangelo. Számomra ennek kapcsán a legnagyobb kérdés, vajon mikor érünk el oda, hogy a tudomány adta isteni hatalmat emberhez méltóan alkalmazzuk?"


Teljes cikk:

[link]

2013. jún. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/183 A kérdező kommentje:

"91 százalékuk döntene úgy, hogy nem. "


----- azt hiszem, ez úgy mindent elárul. nincs ködösítés, nincsenek ilyen-olyan szempontok, nincs IQ, semmi sincs, csak egy végső válasz van. és még azt mondod, hogy egyre toleránsabbak az emberek ?

Sztem ezt nem kell magyarázni. Apropó, nekem is volt egy olyan szülőm, aki fiánál erős volt a gyanú, mert egy bizonyos osztálytársával "igen jóban voltak", na és ő is a szokásost mondta: "jaj én toleráns vagyok és semmi baj, csak ne az én fiam legyen az! Ugye ismerős?

(aztán a srácnál csak egy kis érdeklődés volt, elmúlt, nem volt meleg, szokásos kamasz-kíváncsiság a saját nem felé)

2013. jún. 15. 20:34
 135/183 A kérdező kommentje:

132-es:


mindig visszakanyarodunk ide is, de szal erről már beszéltünk, hogy nem is kevés éppen elkapott meleg srác jár pszichiáterhez, és aztán többet nem lesz köze fiúkhoz. ezek szerint létezik gyógyszeres terápia, de persze a verbális terápia sokkal fontosabb. Nem tudom, pontosan milyen gyógyszereket szoktak kapni, de azt hiszem, többféle antipszichotikumot, meg hát eddig 2 srác is mondta, hogy az elején nagyon rosszul volt meg kiütötte és kellett neki 2-3 hét mire beállt a hatás.

Név szerint tényleg nem tudom sajnos.

2013. jún. 15. 20:39
 136/183 anonim ***** válasza:
100%
Erős kétségem van afelől, hogy van olyan gyógyszer amit bekapok és heteró leszek. Nagy kérdés, hogy az ilyen-olyan gyógymódok eredménye nem szintén elfojtás-e éppúgy, mint a heteró normatív nevelés, amit ránk erőltet a társadalom.
2013. jún. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/183 A kérdező kommentje:

hát ez örök jó kérdés marad. na de hiába genetikai és hiába ösztönös ... az a nagy helyzet h sok más genetikai és ösztönös tulajdonságot is kezelünk, szóval ez önmagában még nem jelent semmit.


Először azt kéne végre eldönteni, hogy pszichózis-e és így antipszichotikumokkal kezelhető vagy személyiségzavar, és ebben az esetben nem sok esély van még terápiával se.


Olvastam már valahol ezt a heteró-normativ dolgot, na de ne viccelj, itt olvastuk a 91%-ot ... most akkor ennek fényében lehet h annyi kérdés nem is marad.


Aztán meg én próbálok mindent érteni, de a másik oldalról valahogy szeretnek megfeledkezni.

2013. jún. 16. 05:09
 138/183 A kérdező kommentje:

becsülettel elolvastam egyébként mindent, és ez úgy most ötlött csak az agyamba:


1, nos, eleve magyar szakembereket erről nem igazán jó figyelembe venni, mert az a gond, hogy ismét a konkrét tárgyi tudáson felül létezik ám egy emberi hozzáállás, mentalitás is, és sajnos vagy nem sajnos, ez bizony átszövi a szemléletmódot.


2, Aztán aki Budára és Czeizelre hivatkozik, háát én azt hiszem, az inkább maradjon csendben, mert csak azt árulja el, h abszolút nem tájékozott a témakörben.

2013. jún. 16. 05:18
 139/183 anonim ***** válasza:
0%

"A melegek között nem több az AIDS-es, csak többen csináltatnak tesztet"


Mekkora baromság már. Az hogy valaki AIDS-es az kifog derülni nincs olyan hogy valaki nem tudja meg. Főleg mert azok akik a legjobban terjesztik a homoszexuálisok a folyamatos partnerváltogatások miatt is így a biszexuálisok tovább terjesztik a prostik között.


"QSzerintem meg pingvin nem létezik, mert nem láttam még olyat, sőt az utcán és az ismerőseim között sem találkoztam még pingvinnel. A netes pingvinképek meg a liberálisok photoshopos hamisítványai. Ugye meggyőztelek? :D"


Látod fáj az igazság az hogy nem vagytok többek ostoba hulladékoknál akik saját maguknak köszönhetik sorsukat. Ugyanis a biszexualitás 100%-ban választható. Aki nem bírja elfojtani beteges vágyait abból lesz biszexuális és talán homoszexuális is. Egyszerűen egy értelmes emberben nem merül fel a szex gondolata állattal, férfi-férfival és így tovább mégis hogyan tudjátok akkor hogy melegek vagytok ha nem azért mert eljátszottatok a gondolattal? Ez a lényeg azért mentális betegség az egész.


"és pont azért nem szólal meg, mert nincs köze se a becsülethez, se a hűséghez, se a tisztelethez"


Bizony van köze mert a szex uralkodást, dominanciát fejez ki és ezt semmilyen formában nem nevezhetjük becsületnek két férfi között. Ez egy állandó dolog ez az undor egyik fő forrása meg persze a sz*r és egyéb testnedvek.


"Eszméletlen hiteles forrás. Googlén ezeregy ellenpélda van. "


Nincs példa. Cikkek vannak de semmilyen kutatás nincs ami genetikára utalna. Ellenben adatok vannak arra hogy minden országban azonosan több a mentális betegek aránya a homoszexuálisok között.


"Attól, hogy te valamit gondolsz, és a hasonló ideológiújú emberek is ugyanazt gondolják, még nem fogja MINDENKI ugyanazt gondolni, sőt a többség sem."


El vagy tévedve mert te a társadalom nagyjából 1%-át alkotott beteges nézeteiddel. Azóta amióta politikai okokból hibásan nem tartják betegségnek a homoszexualitást egyre elterjedtebb lett a propaganda. Ahogy pusztul Európa őshonos keresztény kultúrája úgy erősödik a liberális métely. De ez nem az emberek akarata ez egy beteg világrend pusztító érdeke. Nem kell mélyre ásnunk. Ti vagytok akik folyton szidjátok a nemzetet a "homofóbia" miatt.


"Amúgy a homoszexuális ellen érvelőkben érdekes módon fel lehet fedezni a szélsőséges politikai nézetekhez kapcsolódó érveket. "


Úgy beszélsz mintha te/ti lennétek itt az igaz, és jó érdekeket képviselők. Az igazság valami egészen más. Ti vagytok akik saját beteges vágyaitokból vezérelve megtagadjátok családotokat, nemzeteteket és bomlasztjátok a társadalmat. Az ég világon semmi jó nem származik az érdekeitekből ellenkezőleg a rombolást, a pusztítást jelképezitek. Az európai értékek nem ti vagytok.


"Hogy választhatja valaki, hogy gyakorolja a homoszexualitást, ha nincs meg benne a hajlam"


Olvasd el figyelmesen mégegyszer. Mert meg van benne a hajlam=nem választhatta, gyakorolja=választhatta. Az hogy valakibe megvan a homoszexuális hajlam az nem jelenti azt hogy meleg. Ez olyan mint ha valaki szereti a spenótot. Választhat nem kell spenótot ennie egyen valami mást. Nem hal bele ha nem eszik spenótot mert a létszükséglet csak a táplálkozás. Ugyanígy a heteroszexualitás egy alap dolog és nincsen párja. A homoszexualitás egy szexuális deviancia. Céltalan beteges vágy. Kezelni kell nem a heteroszexualitás mellé biggyeszteni minden alap nélkül. Ha valóban létezne homoszexualitás mint szexualitás akkor nem 1-2% lenne az arányuk hanem nagyjából azonos a heteroszexualitással de ez nem így van.

2013. jún. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/183 anonim ***** válasza:
85%

"El vagy tévedve mert te a társadalom nagyjából 1%-át alkotott beteges nézeteiddel."


Úgy bírom amúgy, amikor előhozol ilyen teljes random adatokat. :D Most ez mi? Honnan veszed? Ezt te gondolod így, vagy van rá valami forrás/bizonyíték?

Mert szerintem meg a társadalom körülbelül 1%-a annyira retardált, mint te, és ezt ne vedd bóknak! :D

2013. jún. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!