Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Várható-e h az erkölcsoktatás...

Várható-e h az erkölcsoktatás bevezetésével majd egyre kevesebb fiatalból lesz meleg?

Figyelt kérdés

már általánosban kezdik ahogy hallottam, egészséges párkapcsolat, a család és stb, azaz sztetek elképzelhető, h ezáltal majd kevesebb homó lesz?

(mert gondolom, párkapcsolat alatt nem 2 fiú kapcsolatát fogják tanítani ...)



#meleg #homoszexualitás #erkölcsoktatás
2013. jún. 9. 17:51
 141/183 anonim ***** válasza:
100%

"Ti vagytok akik folyton szidjátok a nemzetet a "homofóbia" miatt."


A nemzetet sose szidta senki, csak az olyan agyatlanokat, mint te. Persze, tudom te azt hiszed, hogy a nemzet 90%-a (vagy lehet már 99%, összevissza írogatsz random adatokat) ugyanúgy gondolkodik, mint te, de ez nem így van.

Egyszóval én sose szidtam a magyar nemzetet, csak a hozzád hasonló IQ huszárokat. :D

2013. jún. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/183 anonim ***** válasza:
100%

Visszafogom magam, ez az utolsó hülyeség, amire reagálok.


"Ha valóban létezne homoszexualitás mint szexualitás akkor nem 1-2% lenne az arányuk hanem nagyjából azonos a heteroszexualitással."


Miért? Először is nem 1-2% az arány, ha nem 5-10%. Persze, tudom, nem kell leírnod, ez biztosan kamu, biztos a liberális métely terjeszti a hamis számokat meg blabla.

Másodszor meg szerintem minden hajlamnak egyforma mértékben kellene előfordulnia? Gondolom erre sincs semmilyen biológia forrásod/bizonyítékod, csak te ezt így kitaláltad, aztán ez biztosan így is van.

Például ugye a 0-s vércsoport a legritkább. A te érved szerint az sem létezik, biztos csak beképzelték maguknak az érintettek, mert ha létezne, akkor azonos arányban lenne az A és B vércsoporttal. Vagy a 0-s vércsoport sem természetes?

2013. jún. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/183 anonim ***** válasza:
100%

"A valódi tiszta zöld szemszín a legritkább a Földön, mindössze 2% büszkélkedhet ezzel."


Vajon akkor hogy lehet, hogy nem egyformán arányosak a különböző szemszínek?

Vagy miért nem ugyanannyi szeplős és nem szeplős ember van-e, ha a szeplősség egy genetikai tulajdonság?

2013. jún. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/183 anonim ***** válasza:
100%
Kyran wins. FA-TA-LI-TY
2013. jún. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/183 anonim ***** válasza:
16%

"A nemzetet sose szidta senki, csak az olyan agyatlanokat, mint te. Persze, tudom te azt hiszed, hogy a nemzet 90%-a (vagy lehet már 99%, összevissza írogatsz random adatokat) ugyanúgy gondolkodik, mint te, de ez nem így van.

Egyszóval én sose szidtam a magyar nemzetet, csak a hozzád hasonló IQ huszárokat. "


Nem kell megjátszani magatokat nektek soha se volt szent semmi. A vallástól, a nemzetig mindig is saját önös devianciátok mentén alakítottátok nézeteiteket. A számok minket igazolnak. [link]


[link] Ide tartozik a homoszexualitás is.


"Először is nem 1-2% az arány, ha nem 5-10%."


Az arány maximum 5% de ez nem lényeges a kérdés szempontjából.


"Például ugye a 0-s vércsoport a legritkább. A te érved szerint az sem létezik, biztos csak beképzelték maguknak az érintettek, mert ha létezne, akkor azonos arányban lenne az A és B vércsoporttal. Vagy a 0-s vércsoport sem természetes?"


A vércsoportok többfélék lehetnek ha idevesszük a homoszexualitást is akkor két szexualitás létezik. Most nem a dolog matematikai oldalára célzok hanem arra hogy a vércsoportnak nincs különösebb jelentősége hogy kinek milyen van. A szexualitás célt szolgál de a homoszexualitás semmilyet. Ráadásul mindenféleképpen két szexualitás összehasonlításáról beszélünk és ez a dolog fontos célt szolgál. Az hogy az egyiknek 95% az aránya a másikkal szemben sejtett valamit de a vércsoportoknál ez szinte véletlenszerű a legnagyobbnak is csak 38% az aránya.


15 oldalnál tartunk és nincsenek válaszok. Miért olyan természetes az a dolog amivel annyi gond jár(AIDS, mentális betegségek, drogproblémák,)


A genetika cáfolja a homoszexualitást [link]


A témában illik mellőzni a politikai és önös szándékokból író egyéneket és inkább a kutatásokra vagy megbízható forrásokra hivatkozni. [link]

2013. jún. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/183 Nami the Tidecaller válasza:
100%
20%-os sajnállak hogy ennyi szabadidőd van és nem tudsz értelmesebb dolgokat csinálni. :/
2013. jún. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/183 anonim ***** válasza:
100%

"Nem kell megjátszani magatokat nektek soha se volt szent semmi."


Azért örülök, hogy már helyettem is válaszolsz, és tudod, hogy én (pontosabban akkor ezek szerint mi) mit gondolunk. Én elhiszem, hogy nagyon jól hangzik, hogy ezt a hetero-homo dolgot beállítod itt a jó és a rossz epikus harcának, hogy a homoszexuálisok mindent le akarnak rombolni stb stb. Ok, persze a Gyűrűk Urában ez jól nézett ki, de itt azért elég demagóg. Amúgy én hetero vagyok, de gondolom ezt se fogod elhinni, csak úgy a teljesség kedvéért írtam le. Gondolom szerinted egy hetero sose védheti a homokat, hacsak nem a Sátán Szolgája. De mondom, hagyjuk inkább a Gyűrűk Urát és a jó és a rossz harcát.


"A szexualitás célt szolgál de a homoszexualitás semmilyet."

Esetleg örömforrást? Vagy alapvetően nem az öröm az élet célja? Tudom, most majd ezt is ki fogod forgatni, hogy homoszexualitás = hedonizmus stb. Nem mintha a heteroszexuálisok nem az öröm miatt csinálnák.


És akkor a régen várt forrásokra:

[link]

"A HIV-fertőzés a metropoliszok területén

élő homoszexuális férfiakat érinti leggyakrabban, akik drogfogyasztók és magas kockázatú-

nak számító heteroszexuális kapcsolatokat is

fenntartanak."


Azon gondolkodtam, hogy ezt vajon szövegértési gondok miatt linkelted be? Mert épp azt bizonyítja, hogy a homoszexuálisok közül azokat értinti az AIDS leggyakrabban, akik drogfogyasztók és fűvel fával csinálják. Tehát nem minden homoszexuálist érint az AIDS, és nem mindenki csinálja fűvel-fával. Az arányokról meg semmit nem mond a cikk.


A személyes kedvencem, tele van aranyköpésekkel:

[link]

" A televízió- és a rádióadók egyre burjánzó homoszexuális műsorai voltaképpen heteroszexuálisoknak szóló homoszexuális propagandaműsorok."


Konkrétan például melyik műsorokról van szó?

Vannak olyan műsorok, amik arról szólnak, hogy heteronak lenni szar, legyél inkább homo?

Vagy ha egy műsor arról szól, hogy egy homo boldog és elégedett, akkor az propagandaműsor?


"Homoszexuálisaknak szóló heteroszexuális propagandaműsorok ugyanis nincsenek."


Végül is a Biblia, az egyház, és rengeteg "tudományos" másor szól arról, hogy a homoszexuális leküzdhető, és heteroszexuális lehet az ember. Ez nem propaganda?

Vagy az összes szerelmes film, aminek a végén a férfi és a nő boldogan élnek még a halál el nem választ.


"önmagukat eufemisztikusan „melegnek” nevezik és neveztetik, a normális szexuális beállítottságú embereket burkoltan „hidegnek” (vö. frigid) minősítik."


Hát én még életemben nem hallottam, hogy egy heteroszexuálist hidegnek (frigidnek) neveztek volna, csupán azért mert heteroszexuális.


"Mert határozottan ki kell jelentenünk, hogy homoszexuális kapcsolat tulajdonképpen nincs!"


Ezt jó tudni. Akkor miről is vitázunk már 15 oldal óta?


"akkor egyre többen fognak az állatokkal való nemi kapcsolat útjára térni. Elvégre miért ne, ha egyszer jól esik?"


Újabb csúsztatás. Állatokkal miért nem szabad?

Szerintem egy 10 éves is tudná rá a választ, mert az állat nem tud ellenállni. Azaz az állattal való szex. kapcsolat nem két szellemileg érett személy kapcsolata. Ugyanilyen alapon tiltott a pedofília is.


Késő van, és meg is untam. Soronként meg lehetne cáfolni ezt az egész irományt, de lusta vagyok. Legalább egy forrást odaírhatott volna, hogy a "tudományos tényei" honnan vannak.

2013. jún. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/183 anonim ***** válasza:
100%

"A televízió- és a rádióadók egyre burjánzó homoszexuális műsorai voltaképpen heteroszexuálisoknak szóló homoszexuális propagandaműsorok."


Ehhez kapcsolódóan még. Ha azt állítják, hogy a homoszexualitás normális, abból miért is következne az, hogy a homoszexualitás jobb, mint a heteroszexualitás?

HA mindkettő normális, akkor egyformán normálisak, egyenrangúak. Azaz senki nem akar heterokat homová változtatni, és nem is lehetne.

2013. jún. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/183 anonim ***** válasza:
100%
A legfelháborítóbb az egész cikken az, hogy úgy állítja be a homoszexuálisokat, hogy ők nem azért homoszexuálisok ám, mert ilyen hajlamuk van, és nem is az a céljuk, hogy egyszerűen csak boldogok legyenek a partnerükkel. De nem ám. Az ő céljuk, hogy az egész hagyományos értékrendet (ami a cikk szerint csak és kizárólag a heteroszexualitásból áll) szétzúzzák.
2013. jún. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/183 A kérdező kommentje:

Jó, azért a legutolsó írásban tényleg igaza van Kyrannak, hogy ez hülyeség ... na meg az az 1% se igaz, tudom én jól, viszont:


tudjátok mik a tapasztalataim?


1, a nagy meleg-barát "heteró" fiúkról, akik hangoztatták h ők heterók és csak védik a melegeket meg haverkodnak velük szívesen, nos az a gondom, hogy kb mindről kiderült idővel h annyira mégse heteró ... :( szal ez így visszatetsző kicsit


2, a másik amit én nagyon nem csípek, amikor meleg srácok iszonyat agresszíven tudnak nyomulni, de amikor már az ötödik FB-profilját tiltom le, akkor is visszajön egy újabbal, és volt már amelyik közölte is lazán h neki az a hódítás, ha egy heterót sikerült "betörnie", aztán meg először csak könyörgött h engedjem magam ....izé na hogy írjam ... tudjátok, és arról papolt hogy ő tuti jobban csinálja mint a bnőm, majd amikor csak azért se, akkor már ott tartottunk, hogy fizetne is érte. áááááááá. szal oké, én mindent elismerek, csak tudjátok mit kérnék? egy kis egyenességet meg normális viselkedést ... semmi mást. Mert tapasztalataim szerint egyik se jellemző a meleg fiúkra (oké, biztos van ilyen, csak én nem akadtam még beléjük). Ezek közül az alattomos személyiség idegesít a legjobban, a másikat megoldom, mert engem aztán nem hoz zavarba az se ha pénzt kínál, ha személyesen teszi, még le is pofozom, VISZONT ha végre látok egy egyenes, nem hazudós, nem a hátam mögött áskálódó meleget, esküszöm értékelem!!!! Van ilyen egyébként?


és ha példákat írok, ismét regény lesz.


Csak egy aranyos példa:

Volt egy sporttársam, aki eleve is gyanús volt nekem, rögtön megéreztem h valami nem oké, de persze minden külsőséget elkövetett a heteró látszat érdekében. Aztán amikor EGYENESEN rákérdeztem, még le is hülyézett, hogy miket gondolok már, pedig egyre erősebben volt gyanús a srác. Tehát leba..ott, hogy miket gondolok már, de értitek, kifejezetten agresszíven támadott, na aztán izgalmas módon az egyik haverom mutatta h aha íme, belinkelte nekem az egyik meleg ismerkedős oldalról a profilját (képeivel ám!!), na meg közben 2 másik csávó is megerősítette h naná a fiúkat szereti. Oké, én ezt is mondtam neki, megint csak én lettem a hulye, aztán oké, letiltottam a frászba (bocsánat NEM a melegsége miatt, hanem a hazudozásai miatt!!! nagy különbség!), aztán meg szóban persze elkezdte visszakönyörögni magát, de ezt is olyan kis alattomosan, hogy ha kettesben voltunk, akkor azt kérdezte, mit tegyen h a többiek ne tudják meg és h kéne egy álbarátnő, de aztán ahogy elváltunk, ismét kezdte nyomni nekem a hülyeségeit a nem létező csajozós storyjairól, már kirívóan durván tette ki a különböző meztelen csajos plakátokat és stb h a gyanút elterelje magáról, és hogy még fokozzam, tette ezt úgy h közben azt is megtudtam h éppen melyik sráccal ismerkedik ...

Ha nem lenne tiszta, megismétlem: NEM a melegsége idegesített, de az egyenesség hiánya, a hazudozásai az már igen! Tudjátok, semmi bajom nem lett volna vele, ha már az első egyenes rákérdezésre azt mondja nekem h "hát igen" ... ennyi. Fel tudom fogni a dolgot. Viszont ezt nem, és ilyen "kis aranyos cseles hazudós" haverra meg nincs szükségem. ja aztán le van tiltva most is, és úgy tömegben most is játssza a nagy heterót (igen átlátszó módon amúgy), de kettesben enyhén szólva stílust vált, mert tudja h engem nem tud hülyére venni. Csak az a helyzet h nálam nincs 2 dobás ...


És tényleg nem folytatom, de azért érzitek ugye h kb mikre gondolok, amikor személyiségbeli defektusokat írtam :( Csak mert ez NEM egyetlen kirívó eset, hanem sajnos sokszoros tapasztalat. De egy meleg srác így névtelenül akár meg is válaszolhatná nekem h miért nem lehet egy meleg egyenes!!! Eláruljam a titkot? Ahogy én is, a legtöbb heteró sztem tökre értékelné az egyenességet, és nem hiszem h pofán ba..na, inkább azt mondaná, hogy okéé, legalább őszinte! Sokkal több ám az esélyetek a heterók között is, mint ezekkel a folyamatos hazudozásokkal (nanááá az illető és még 2 meleg haverja "FB-fala" másról se szól, mint az erőltetett bizonygatásokról. És igen kiábrándító, miközben a valóságot meg mindannyian tudjuk ... pontosabban szánalmas%!

2013. jún. 18. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!