Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Várható-e h az erkölcsoktatás...

Várható-e h az erkölcsoktatás bevezetésével majd egyre kevesebb fiatalból lesz meleg?

Figyelt kérdés

már általánosban kezdik ahogy hallottam, egészséges párkapcsolat, a család és stb, azaz sztetek elképzelhető, h ezáltal majd kevesebb homó lesz?

(mert gondolom, párkapcsolat alatt nem 2 fiú kapcsolatát fogják tanítani ...)



#meleg #homoszexualitás #erkölcsoktatás
2013. jún. 9. 17:51
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/183 A kérdező kommentje:

figyelj, valóban elkanyarodtunk a kérdéstől, de sztem ez sose baj, és nyilván oka van.

és még mennyire el fogunk ... ugyanis már látom a következő vitatémát ayayyy.


"3. Onnan veszem, hogy ismerek meleg és biszexuális férfiakat és nőket is."


Nézd, ugya az tiszta, hogy a bisexualitás mint olyan, nem létezik. Tudom, ez egy olyan kedvezőbb dolog, mert jobb színben tünteti fel a homoembert, de tehát NINCS! Bocs, de ez akár saját tapasztalat, akár tudományos tény is. Pontosabban tudományos tényként azt hiszem, csak a férfiaknál bizonyított, majd utána nézek.


Viszont, eddig ahány "bisex" srácot megismertem, csupán idő kérdése volt, hogy hát bizony az a bisex az annyira bisex mint én homo, mert hogy életében nem látott csajt, de ez tulképpen saját maga etetésére is szolgál részben. Egy jó vagy rossz (frász e tudja) védekező mechanizmus, hiszen azt még mindig jobban fogadja el a társadalom. ennyi, nem több. De kérdezd csak meg akkor bisex ismerőseidet, hogy mikor láttak utoljára nőt, vagy láttak-e valaha! Kíváncsi lennék az őszinte válaszra!

A tudományos háttérnek meg nézz utána nyugodtan, nem is új dolog ez már!

2013. jún. 11. 18:27
 62/183 anonim ***** válasza:
100%
Off: Egyébként miért csak a melegekre vagy kiélezve?( mármint leszbikusokat nem igazán említetted)
2013. jún. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/183 anonim ***** válasza:
14%

Elég sok hülyeséget hord össze már megint a sok agymosott liberális próbálják eltusolni a valóságot ás vádolnak meg kirekesztőznek. Aki itt vádolhat azok mi vagyunk mert a homoszexuális hajlamról ugyan nem tehet senki de azért ahhoz hogy valaki gyakorlatilag is lesz*pjon valakit sokkal több kell és ez bizony szégyenteljes dolog nincs rá jobb szó. Verje rá a f*szát vagy mit tudom én dugjon fel magának egy vibrátort de magát ne tartsa normálisnak. Ha melegként él vállalja a következményeket.


"Miért, egy homoszexuális nem állhat ki a barátai/bajtársai mellett? Vagy egy homoszexuális nem lehet hazafi? Nem tud harcolni? Elfut a csatában? Vagy nem is tudom miket akarsz még belemagyarázni a homoszexualitásba."


A bajtársiasság, becsület, hűség, tisztelet nem férnek össze a melegséggel mert ha így lenne akkor megszólalna bennük egy belső hang ami azt mondaná hogy nem helyes amit csinál.


"Homoszexuális megalázkodás? Az mi???

Szerintem te a szado-mazo szexre gondolsz."


Nem. Egyértelműen megalázkodás a homoszexualitás a férfi nem, eszmény és az évezredek óta felépített férfi erkölcs ellen. Mindezzel nem lenne probléma ha a melegek nem próbálnának kilépni a szerepükből.



"Ja, hogyha egy hetero férfi minden jöttmenttel lefekszik, az azért simán összefér a becsülettel és a tisztelettel? Sőt az egyenesen a dícsőség!"


Ez evolúciós szempont. Minél több nővel fekszünk le annál több az esélye az egészséges utódnak.


"Elfojtani bármit el lehet (főleg gyógyszerekkel, de anélkül is), csak hosszútávon ez pszichésen tönkreteszi az embert. Csak azért, mert valaki kitalálta, hogy ez bizony nem erkölcsös."


[link]



"Hidd el, minden homoszexuális ember rengeteget küzd, hogy magát "megjavítsa", hogy ő is "normális" legyen, de sajnos nem lehet mit tenni, mert genetika kérdése. "


Semmi köze a genetikához. [link]


Ha szerinted nem hiteles akkor próbáld bizonyítani a saját genetika melletti állítósodat. Érdekes hogy a tudomány van olyan fejlett hogy nőket férfiakká operál át de ezeket a "szerencsétlen" homoszexuálisokat csakugyan nem lehet gyógyítani. A valóság az hogy ez nem tudományos kérdés mert a tudomány csak azt tudja megállapítani hogy mi okozza a homoszexuális hajlamot. Ha most nem is de idővel lesz olyan mód amivel kezelni lehet a homoszexuálisokat akár hipnózissal vagy gyógyszerrel. Van egy olyan érzésem hogy ez már elérhető. Az ilyen kérdések a legjobb válaszok arra hogy mennyire akarnak hallani erről a homoszexuálisok: semennyire. Ez elég sokat mond.


És homofóbia nem létezik. Ez nem betegség ez egy egészséges undor amit minden férfi érez a retardáltakkal szemben. Az iskolában senki se nevel kirekesztésre mégis már a legfiatalabb gyerekeken is látszik hogy mit gondolnak a melegekről. Ideje már beismerni a melegeknek hogy itt ők a betegek.

2013. jún. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/183 anonim ***** válasza:
88%
nahát, ez a homofób 20%-os még mindig a meleg kérdéseket bújja? :D
2013. jún. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/183 anonim ***** válasza:
86%

63-as: Talán napi vendég vagy az általános iskolák alsó tagozatában, hogy ennyire tisztában vagy az összes gyerek véleményével?

Beismerni egy melegnek, hogy itt vele van gond és ő a beteg? Te vagy a beteg, de nagyon. Homofóbia meg igenis létezik, sajnos. Élő példa vagy rá.

2013. jún. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/183 anonim ***** válasza:
100%

kérdező:

Azért ez elég meredek, honnan veszed, azt, hogy nincs biszexuális férfi/nő?! Ismerek olyat aki hosszabb kapcsolatban volt nővel, élvezte is, ez igaz a nőre is. Nem csináltak semmi furcsát, anál szex sem volt, mert a nő nem akarta, de nem csalta meg és keresett más pasit, nonszensz, a kapcsolat az kapcsolat. Pár év után szétmentek, de nem a szex miatt, utána lett egy pasija. Nem tudom azóta pontosan mizu vele. Egy másik pasival volt jó ideig, majd csajjal, aztán pasival, újra csajjal... ezek meg se történtek? Egyik se hazudott magának, elfogadta a saját neme iránti vonzódást, de emellett meg volt benne a nők iránti vonzalom is.


homofób hozzászóló, aki a becsülettel szokott jönni:

áruld már el milyen becsületről beszélsz... nyiss ki egy értelmezőszótárt és tanuld már meg végre a szó jelentését, könyörgök!

Leszopni valakit megalázó? Jó, pár évtizede az illető nemétől függetlenül az volt, van akinek ma is... Viszont továbbra se értem miért függene az illető nemétől?! Férfiúi büszkeséget lehet tud sérteni de az egy olyan dolog, hogy akinek döngetnie kell a mellét, hogy milyen nagy férfi, az az amelyik legkevésbé sem az.

Sok mindent lehet helytelennek kikiáltani/érezni... az első randis szexet, a 3. randi előttit, vagy a 10. randi előttit... sőt, a házasság előtti szexet, a nem gyereknemzést szolgáló szexet, a szexet általában.

Annyira tele van a szöveged az ilyen "nőnek az a dolga tegye szét a lábát, nem baj ha nem tetszik neki" és "a férfi ugorjon rá mindenre, ami mozog, mert ha nem teszi nem férfias" utalásokkal.

Egyébként a becsületedbe hogy fér bele a nyalás? A normális férfi ezt sem vállal, kit érdekel a nő, az dugásra van, vagy ezt még lehet? :D


homofóbia, mint láthatod létezik, ahogy létezik a macskáktól vagy pl pókoktól való félelem sőt, akár a hosszú szavaktól való félelem... Kérdezz rá Monknál. Tényleg vajon ő homofób is? :D

2013. jún. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/183 anonim ***** válasza:
100%

Tény: melegek voltak, vannak, lesznek - függetlenül attól, hogy az emberek többsége ezt sokáig nem fogadta el. Az más kérdés, hogy kevésbé voltak láthatóak.

Tény: a homofóbia nevelés kérdése - nem születik rá az ember.

Tény: azok a melegek, akik elfogadó környezetben élnek sokkal kevésbé vannak kitéve mentális problémáknak.

Tény: az ember nem választja az orientációját - ahogy az heteroszexuálisok sem döntötték el, hogy azok lesznek.

Tény: a homoszexualitás - elnevezése dacára - nem kizárólag a szexualitásról szól.

Tény: a homofóbia - ahogy a neve is mutatja - félelem.

Tény: rengeteg értékes meleg van, csak azért félreállítani őket, mert melegek butaság.

Ha bevezetik az iskolákban annak az oktatását, hogy a melegség nem erkölcsös, nem lesz kevesebb a meleg - viszont kevesebb lesz a tolerancia.

Tényleg az az erkölcsös viselkedés, hogy utáljuk, megverjük és megalázzuk azt, aki más?

Nem azt kéne inkább tanítani erkölcstan címszó alatt, hogy nem szabad ítélkezni mások felett? Hogy az agresszivitás semmit sem old meg? Hogy sokfélék vagyunk, de az ember értékessége nem attól függ, kivel osztja meg az ágyát, és az életét?

Szerintem az erkölcs az elfogadásról és a harmonikus egymás mellett élésről kéne, hogy szóljon - nem a kirekesztésről és a gyűlöletről.

Szerintem nem az a megoldás, hogy akit megaláznak és bántalmaznak átneveljük. Inkább a bántalmazó szorul erre rá - hisz sokkal komolyabb mentális problémája van, mint a melegek többségének.

Ajánlom ezt a filmet:

http://www.youtube.com/watch?v=0GUBIz-msQQ

2013. jún. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/183 anonim ***** válasza:
100%

63-as


Lehet, hogy semmi köze a genetikához. ha viszont úgymond nevelés vagy a környezet hatására jön létre, akkor sem az illető választotta.

Vagy ilyen egyszerűen menne, hogy valaki csak felkel egy reggel és azt mondja magának: mától homokos leszek?

2013. jún. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/183 anonim ***** válasza:
12%

"Talán napi vendég vagy az általános iskolák alsó tagozatában, hogy ennyire tisztában vagy az összes gyerek véleményével? "


Miért te talán igen? Én is voltam gyerek. Ők nem bonyolítják túl a dolgot mint ahogy ti itt. Akkor megérteném a "másságozást" ha ártatlan normális

emberekről lenne szó. Köztudott hogy a melegek körében háromszor nagyobb a pedofília aránya, sokkal gyakoribbak a partnerváltogatások, az AIDS-es férfiak 80%-a homoszexuális. Mind arról árulkodik hogy a melegek nem tudják türtőztetni beteges f*sz iránti vágyaikat. Akárhogy próbálom azt aki képes sz*ros férfi s*ggekbe nyúlni szexuális célzattal vagy megd*gatni magát nem lehet emberszámba venni. Az aki ezt normálisnak tartja csak azért tartja mert saját bőrét védi vagy maga is meleg vagy nő.


"Leszopni valakit megalázó? Jó, pár évtizede az illető nemétől függetlenül az volt, van akinek ma is... Viszont továbbra se értem miért függene az illető nemétől?!"


Azért mert a szex dominanciát fejez ki. A szexben a legtöbb póz is ezt fejezi ki legfőképpen az orális és az anális szex. Ez a természet rendje ezt el kell fogadni.


"Egyébként a becsületedbe hogy fér bele a nyalás? A normális férfi ezt sem vállal, kit érdekel a nő, az dugásra van, vagy ezt még lehet?"


Ez szituáció függő. Talán kijelenthetem hogy általánosságban nincs benne semmi megalázó csak akkor ha egy férfit önmagában megtud alázni egy nő tehát ez nem tartozik a szexhez. Ez ugyanígy lehet más formában is amikor a nő kezdeményezi a szexet. Mit gondolsz talán azért van fenn annyi kérdés itt az oldalon hogy nincs szex mert a férfi nem kívánja? Na ne röhögtess.



"melegek voltak, vannak, lesznek - függetlenül attól, hogy az emberek többsége ezt sokáig nem fogadta el. Az más kérdés, hogy kevésbé voltak láthatóak. "


Korrupció is létezett mindig és az emberek soha nem tekintették normálisnak miért lenne ezért normális a homoszexualitás?


"a homofóbia nevelés kérdése - nem születik rá az ember. "


Mi szerinted a homofóbia? A melegek gyűlölete lenne talán? Nem hinném inkább a homoszexualitás racionális kritizálása már ha azt vesszük alapul szerintetek mi a homofóbia.


"azok a melegek, akik elfogadó környezetben élnek sokkal kevésbé vannak kitéve mentális problémáknak. "


Pont fordítva azért mentális betegek mert melegek. Svédországtól Nyugat-Európáig ugyanannyi az arányuk a mentális betegeke körében azért mert semmi köze a az elfogadottsághoz.


"a homoszexualitás - elnevezése dacára - nem kizárólag a szexualitásról szól. "


De kizárólag arról szól. [link]


"a homofóbia - ahogy a neve is mutatja - félelem. "


A homofóbia egy kreált szó. Az LMBT-propagandisták kreációja mert félnek a racionalitástól és a szólásszabadságtól.

2013. jún. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/183 anonim ***** válasza:
0%

"ha viszont úgymond nevelés vagy a környezet hatására jön létre, akkor sem az illető választotta.

Vagy ilyen egyszerűen menne, hogy valaki csak felkel egy reggel és azt mondja magának: mától homokos leszek?"


A homoszexuális hajlamot nem választhatta de azt hogy gyakorolja azt választhatta. Ha az illető nem érez semmilyen vonzalmat a nők iránt és menthetetlen, gyógyíthatatlanan akkor forduljon szakemberhez és ha az sem segít akkor válasszon vagy él melegként vagy heteroszexuálisként. Itt politikai és társadalmi dolgokról folyik a vita. A fentebbi gondolatkísérlet csak egy gondolatkísérlet semmi több. Nem jelenthető ki hogy a homoszexualitás állandó lenne sokan gyógyultak ki belőle. És ha igazak is lennének a fentiek akkor is a statisztikák és a józan ész se engedne többet mint a homoszexuálisok eltűrését. Mert bizony köztük elég nagy a drogosok, pedofilok aránya miért lennének ők kivételek? Tipikusan az individualista, önző életformát jelenítik meg.

2013. jún. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!