Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Várható-e h az erkölcsoktatás...

Várható-e h az erkölcsoktatás bevezetésével majd egyre kevesebb fiatalból lesz meleg?

Figyelt kérdés

már általánosban kezdik ahogy hallottam, egészséges párkapcsolat, a család és stb, azaz sztetek elképzelhető, h ezáltal majd kevesebb homó lesz?

(mert gondolom, párkapcsolat alatt nem 2 fiú kapcsolatát fogják tanítani ...)



#meleg #homoszexualitás #erkölcsoktatás
2013. jún. 9. 17:51
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/183 anonim ***** válasza:
83%

Mostmár rövid leszek, mert nincs sok új észrevétel az írásaidban.


1.) Én elhiszem, hogy te ezt meg ezt tapasztalod. Oké. Az viszont nem helytálló, hogy te a saját tapasztalataid alapján általánosítasz. Például szerinted a melegek többsége rajta van a meleg társkeresőn, és fiatal meleg fiúkat keresnek? Azért mert te láttál ilyet, még nem az az általános. Sőt azért mert a te ismerőseid mentálisan defektes melegek (most poénosan mondhatnám, hogy lehet ezért állnak még szóba veled), még nem az az általános. Vagyis teljesen korrekten megfogalmazva nem biztos, hogy az az általános.


2.) Ha betiltják/büntetik stb. a homoszexualitást, akkor is ugyanannyi meleg lesz, csak senki nem vállalja fel. Ergo ugyanúgy nem lesz gyerekük, és ugyanúgy együtt lesznek a párjukkal, max. titokban. Mondjuk így majd elmondhatjuk, hogy látjátok, nálunk nincsenek melegek.


Engem heteroként speciel nem zavarnak a melegek, egészen egyszerűen azért, mert nem érint a téma. Nem gondolok bele, hogy mit csinálnak egymás között, a meleg barátaimat pedig barátként kezelem. Szerintem természetes dolog, olyan értelemben, hogy a természet hozta létre. Még akkor is ha mentális betegségként van aposztrofálva.

De tudod mit? Mondjuk azt, hogy nem természetes? ÉS???

Miért, a szadomazo-szex vagy a kaki-pisi szex az természetes? Az ellen is ilyen "hadjárat" megy, vagy azt nyugodtan csinálhatná az ember? Gondolom igen, mert nem árt vele senkinek az ember.


Egyszerűen nem tudom megérteni, hogy nekem heteroként mivel lenne jobb, ha nem lennének melegek. Most hogy valamelyik barátom este lánnyal vagy fiúval fekszik-e le, az miért is érintene engem? Jó persze, ha nincs életem, és folyamatosan másokkal foglalkozom, akkor nyilván igen, de alapesetben nincs közöm hozzá.

2013. jún. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/183 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mi lenne a megoldás erkölcstan óra helyett pl ez:

[link]

2013. jún. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/183 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt tanítják az embereknek, hogy a homoszexualitás bűn és gyógyítható azzal sok ezer fiatalt tesznek fusztrálttá és boldogtalanná - sőt öngyilkosságba taszítanak nem keveset. A téma agyon hallgatásával szintén. Erre Nyugat Európában és az USA-ban egyre többen jönnek rá. Nem hiszem, hogy számunkra Oroszország lenne a követendő példa, esetleg az Arab országok - ahol ugye a többnejűség is elfogadott.


[link]

2013. jún. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/183 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Ha valaki választ szeretne kapni a kérdéseire nem elég azokat megfogalmazni és leírni. Venni kéne a fáradtságot elolvasni a válaszokat és elgondolkodni rajta. Akárhányszor le lehet írni ide ezeket a kérdéseket, ha nem nyitott valaki a válaszra, nem fog semmi változni. Ha meg nem kell a válasz nem kéne kérdőjeleket tenni a mondatok végére. Sőt nem a gyakori kérdéseken kéne írogatni, mert itt az emberek azt hiszik, hogy aki topikot nyit szeretné olvasni az ő véleményüket is.

2013. jún. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/183 A kérdező kommentje:

81-es:


aha hogyne:


1, IGEN


2, ha itt valaki általánosít, méghozzá igen károsan, és elferdítve a valóságot, az nem én vagyok.


Tehát van válasz vagy nincs?

Elnézést, sajnos nem aposztrofálva van mentális zavarként, hanem kőkemény mentális zavart lehet tapasztalni IGEN IGEN a zöménél!


Remélem, így kellően elég rövid voltam, hogy faék egyszerű legyek, látom egyes kifejtések teljesen haszontalanok (persze csak azok, amelyek az igazságot, a valós hátteret boncolgatják). Így jó?

2013. jún. 12. 14:33
 86/183 A kérdező kommentje:
ja és rendkívüli módon szeretsz egyszerűsíteni, csak ennél jóval összetettebb folyamatok vannak itt a mélyben, csak persze észre is kéne venni!
2013. jún. 12. 14:34
 87/183 anonim ***** válasza:
100%

Hát veled aztán van értelme "vitatkozni".


Nekem viszont egy meleg ismerősöm sincs a meleg társkeresőn, főleg nem fiatal fiúk után kutatva. Sőt az én meleg ismerőseimnél nincs semmiféle mentális deficit.

Ezért én ebből azt szűrőm le, hogy a melegek zöme nem bukik a fiatal fiúkra, és nincs semmiféle mentális deficitjük.


Na, én ezt tapasztaltam, Te meg ennek az ellentetjét.

Most akkor kinek van igaza?

2013. jún. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/183 A kérdező kommentje:

igen, nagyon ügyes!

olvasgassanak csak ilyen nagy büszke coming outos biztatásokat, de aztán majd ne csodálkozzanak, ha az általam leírt storyk alanyai lesznek (facebook, innen-onnan kiba..ás, stb ...)

Úgyhogy, ügyes vagy, és nem esti mesékkel kell ezt a témát ismertetni, ugyanis ez egy Blikknek fantasztikus történet, de messze nem a valóság. Készséggel elhiszem h a drága herceg sátor előtt álló testőrei aztán figyeltek a meleg srácra is, de tán mégse népmesékkel kéne a fiatalokat félrevinni.


Arról meg ne is beszéljünk, hogy mintha pont ez ellen akartak volna nálunk is törvényt hozni (és ami ellen más országokban hoztak is), azaz egy dolog akkor megtűrni, na de hogy propagálják is, azért azt ne!


Nagyon örülök, hogy ilyet találtál, de és vajon hány valós, akár a magyar életből való atrocitásnak voltál tanúja, amikor egy közösség kicsinálja a meleg srácot? Nos? Tudsz ilyet mondani? És a létező legapróbb de mégis kikészítő apróságokkal ám! Mert én tudok! Nem egyet, nem kettőt!

2013. jún. 12. 14:46
 89/183 A kérdező kommentje:

87

természetesen nekem.

és megkérdezhetem, hány meleget ismersz pontosan és mennyire közelről?

na most a másik kérdés egyszerűbb? lépj csak be bármelyik társkeresőre, csak egy nagyon egyszerű kísérletet csinálni: előbb add ki magad 15 éves srácnak, majd egy 40 évesnek, és nézd meg a reakciót! de ha akarod, szívesen linkelek is neked, mert épp a napokban akadtam ki nagyon valamin. Tulképpen nem is furcsa, mindössze egy családos, becsületben, tisztességben megőszült 60 körüli úriember keresett társat, és tudod mi volt a keresett életkor? Elárulom: 15-18 között! Aztán nézz majd körbe jobban, aztán rájössz h a legtöbb hasonló, csak nem ennyire extrém. Egy biztos: olyat nem fogsz találni, aki idősebbet keres :)

2013. jún. 12. 14:52
 90/183 A kérdező kommentje:

na mindegy, hagyjuk, ezt csak úgy lehetne objektíven kitárgyalni, ha nem olyanok írnák le nyilván igen elfogult véleményüket, akik maguk is érintettek, hanem csakis szigorúan színheterszexuális szakemberek vitatnák meg a témakört.

ennyi részemről.

2013. jún. 12. 14:57
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!