Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ebben a hónapban szülő kismamá...

Ebben a hónapban szülő kismamák, ti nem vagytok türelmetlenek?

Figyelt kérdés
Én 16-ra vagyok kiírva de én már nagyon nehezen bírom a várakozást. Napjaim nagy részét egyedül töltöm, gondolom ezért is ilyen unalmas a terhességem utolsó hónapja és rettenetesen hosszunak tünik. Nem unatkozom, mert a házimunka, főzés, bevásárlás leköt. Meg nincs is akkora pocakom, hogy nagyon hátráltatna. Egyedül az alvás nem az igazi, mert nagyon sokszor ki kell mennem pisilni. Már annyira szeretnék szülni, minden kismami megyszült már akikkel egyszerre vagy nagyon közeli időpontban voltunk kiírva. Ti, hogy vagytok? Ti is hasonló cipőben jártok?

2012. márc. 6. 10:49
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/134 A kérdező kommentje:
3-nak gratulálok. Nálunk még semmi most sem. Most voltam NST-n és még mindig elég aktív!
2012. márc. 12. 10:39
 72/134 anonim ***** válasza:

(3.)

Sziasztok!

Köszönöm! :)

2640gramm és 50cm :)

2012. márc. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/134 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem lett olyan nagy baba, biztosan nagyon édes csöppség! Én nagyon örülnék neki, ha egy két képet is belinkelnétek az első pillanatokról, had gyönyörködhessünk és irigykedhessünk itt a szépséges már megszületett babókon!

A tegnapi sikertelen vasárnap után már nem is érdekel, hogy mikor szülök:) Most már rábízom. Ma annyi a bajom, hogy szédülök. Nem tom mi miatt, mert nagyon sok folyadékot iszom és a vérnyomásom is a szokásos...

2012. márc. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/134 anonim ***** válasza:

Ez jó ötlet, én mindenképpen fogok képet linkelni ide a fórumra...csak bújjon már kiiiiii:P

Igazából én sem sürgetem, de nem szeretném túlhordani, mert naponta kell járnom akkor a kórházba, és nem tudom, hogy oldanám meg:S

Még van 9 napom a betöltött 40. hétig...hát meglátjuk.

2012. márc. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/134 A kérdező kommentje:
Akkor az átlag kettő baba?
2012. márc. 12. 16:19
 76/134 anonim ***** válasza:
Na szült még valaki? Had irigykedhessek :)
2012. márc. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/134 A kérdező kommentje:

Van valakinél fejlemény?

Nálunk még most sincsen semmi. Féltem az éjszakátol mert a férjem a héten éjszakás. Szegény ő is a telefonját nézegette egész éjszaka. De hiába. Nálunk elég borus az idő meg esni is fog talán. De már a frontokban sem bízom. De péntekig még van idő, de jöhetne mostmár , mert egyre türelmetlenebb vagyok.

2012. márc. 13. 08:37
 78/134 anonim ***** válasza:

Én is egyben...:S És remélem nem ma akar jönni a lányom mert egész éjjel kb 3 órát aludtam. Persze nem jóslók voltak hanem iszonyat fejfájásom és nem volt itthon semmilyen gyógyszer amit kismamaként bevehettem volna. Hideg vizes borogatással sikerült elmulasztanom hajnali 4-re. 7-kor kelés és nappal nemigazán tudok pihenni hát még aludni.

Ha megindul a szülés én mindenképpen írok,viszem a laptopot a kórházba, mert látogatási tilalom van az influenza miatt, csak így tudom majd tartani a külvilággal a kapcsolatot.:)

2012. márc. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/134 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Én nem nagyon merem bevinni a laptopot, de majd meglátjuk. Anno az első babámnál is alapítványiba szerettem volna menni, de fullon volt, így a 6 ágyasba kerültem, ott meg aztán semmit sem lehet elzárni. Nem részletezem... Szóval csak óvatosan. Én egyelőre a telcsim viszem, amin azt hiszem, majd tudok netezni. :) Aztán apa max behozza később, ha nagyon kell... Nálam sincs semmi.

Egyébként az első gyermekem születésénél volt ez, hogy nem aludtam pont semmit. Egész nap rohangáltam,mert pont nst-s napom volt és még a cégemhez is bementem leadni papírokat, majd haza sétáltam. Este elmentünk a férjemmel vacsorázni, mert évfordulónk volt. Este 10 körül értünk haza. Éjfél környékéig még dumáltunk és persze akkor se ment már a gyorsan elalvás, így 1 körül aludtam el. Hajnali fél 3 kor folyt el a magzatvíz. Onnantól ugye fent voltam a szülésig, ami este fél 9 kor volt. Na szülés után nem kellett altatni, mert elájultam:) Reggel felébredtem és kb. 1 óra múlva már hozták is a fiamat, jajj az volt a legszebb pillanat. Félelem és gyönyörűség fogott el. Azt se tudjam mit kezdjek azzal az édes kis csöpséggel, aztán beindult az élet:)

2012. márc. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/134 anonim ***** válasza:
2012. márc. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!