Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ebben a hónapban szülő kismamá...

Ebben a hónapban szülő kismamák, ti nem vagytok türelmetlenek?

Figyelt kérdés
Én 16-ra vagyok kiírva de én már nagyon nehezen bírom a várakozást. Napjaim nagy részét egyedül töltöm, gondolom ezért is ilyen unalmas a terhességem utolsó hónapja és rettenetesen hosszunak tünik. Nem unatkozom, mert a házimunka, főzés, bevásárlás leköt. Meg nincs is akkora pocakom, hogy nagyon hátráltatna. Egyedül az alvás nem az igazi, mert nagyon sokszor ki kell mennem pisilni. Már annyira szeretnék szülni, minden kismami megyszült már akikkel egyszerre vagy nagyon közeli időpontban voltunk kiírva. Ti, hogy vagytok? Ti is hasonló cipőben jártok?

2012. márc. 6. 10:49
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/134 anonim ***** válasza:
Flór Ferencben Pest megyében.
2012. márc. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/134 anonim ***** válasza:

(21 válaszoló vagyok)

Én is a Flórban fogok szülni:)

2012. márc. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/134 A kérdező kommentje:

Én nyíregyházán fogok szülni. Megint semmi. Hozzá is fogtam a hétvégi nagy főzéshez, sütéshez.

De az egybenvagy még kérdéstöl kezd rohamom lenni.

Nálatok mi ujság? Van valakinél fejlemény?

2012. márc. 10. 09:29
 54/134 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Akkor kedves 21-es:) holnap mehetünk szülni:) Legalábbis é nagyon szeretnék. :) Most megyek is tovább takarítani, hátha lendít a dolgon. :)
2012. márc. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/134 A kérdező kommentje:
Holnap esős front jön! Hátha kibujnak ezek a kis porontyok már!
2012. márc. 10. 19:02
 56/134 anonim ***** válasza:

(21)

Mit nem adnék ha holnap megszületne a pici lányom:)

Az elmúlt hetekben elég csúnya frontok voltak, de én meg sem éreztem...egy minimálisan fájt a fejem, de ennyi:P

Hát, meglátjuk, hogy ez a holnapi esős nap kicsalogatja e a picurkákat:)

2012. márc. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/134 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Eddig a terveim egész jól alakulnak. Tegnapi takarítás megvolt és ma elkezdődtek a fájások. Bár még elég gyengék. Remélem felerősödnek. Szeretnék ma szülni:) Remélem szurkoltok, hogy beinduljon igazán a dolog.

2012. márc. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/134 anonim ***** válasza:
Wááááá...irigyellek:) Majd írj, hogy mizu...Nekem még mindig semmi.
2012. márc. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/134 anonim ***** válasza:
Hát még semmi, ugyan úgy vannak fájásaim, de nem erősödnek. :(
2012. márc. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/134 anonim ***** válasza:
Forró zuhany vagy fürdő? Ha igazi fájások akkor elvileg felerősödnek. Ha jósló akkor enyhíti.
2012. márc. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!