Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ebben a hónapban szülő kismamá...

Ebben a hónapban szülő kismamák, ti nem vagytok türelmetlenek?

Figyelt kérdés
Én 16-ra vagyok kiírva de én már nagyon nehezen bírom a várakozást. Napjaim nagy részét egyedül töltöm, gondolom ezért is ilyen unalmas a terhességem utolsó hónapja és rettenetesen hosszunak tünik. Nem unatkozom, mert a házimunka, főzés, bevásárlás leköt. Meg nincs is akkora pocakom, hogy nagyon hátráltatna. Egyedül az alvás nem az igazi, mert nagyon sokszor ki kell mennem pisilni. Már annyira szeretnék szülni, minden kismami megyszült már akikkel egyszerre vagy nagyon közeli időpontban voltunk kiírva. Ti, hogy vagytok? Ti is hasonló cipőben jártok?

2012. márc. 6. 10:49
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/134 anonim ***** válasza:
Reggel voltam fürdeni, azóta vannak a fájások, de nem akarok megint beleülni, nehogy most meg elmúljon, inkább várok még, hátha erősödik. Szedem közben a homeos bogyót hátha az segít kicsit erősíteni rajta, no meg sétálok fel alá a lakásban :)
2012. márc. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/134 anonim ***** válasza:

Hát akkor nem tudsz mást csinálni, mint türelmesen vársz. És rendszeres időközönként jönnek a fájások?

Nekem első babom lesz, nem vagyok tapasztalt ilyen téren, de tegnap éreztem amolyan kellemetlen mensis görcsöt. De kb.2 órán át utána hirtelen elmúlt úgy fél órára, és utána megint éreztem szinte egész délután..elég enyhe volt. Ma meg semmi. Szerintem nekem csak jósló volt:S

De legalább volt valami:D

2012. márc. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/134 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nem rendszeres időközönként jön. Maximum eddig 7 perc telt el a fájások között, de csak 30 mp tartanak. Volt, hogy 2-3 percenként jöttek, de van, hogy 5-6 percenként. Úgyhogy biztos jósló, de azért jó lenne, ha átállna rendszeresre.
2012. márc. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/134 anonim ***** válasza:
Hát nagyon szomorú vagyok, de ritkulnak a fájások, úgyhogy sztem mára ennyi volt. Mégsem ma szülünk.... :(
2012. márc. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/134 anonim ***** válasza:

:( Hát úgy látszik nagyon belustultak ezek a babák...nem akarnak kijönni. Én nagyon úgy érzem esze ágába sincs kibújni.

Sajnálom, h múlnak a fájásaid...de még nincs vége a napnak.^^

2012. márc. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/134 A kérdező kommentje:
Ezek szerint ez a front sem jött be. Nálunk sincsen semmi változás, csak néha érzem, hogy tolja magát lefelé és alulrol nyilallik meg a derekam majd leszakad olyankor. De ezek csak pillanatnyi érzések. Én még az éjszakában azért reménykedem. Bár az én babám elég aktív ma is. De a szülésznő azt mondta, hogy ez egy nagy tévhit, hogy lelassulnak szülés előtt. nem mindegyik baba, van olyan is, hogy még a szülőágyon is mozog elég sokat.
2012. márc. 11. 13:49
 67/134 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Még mindig vannak fájások, de egyszerűen nem akarnak erősödni, sem sűrűsödni. Inkább az ellenkezője. Kb 5 percenként jön és 20-30 mp ig tart. Ez meg édes kevés a szüléshez... Majd csak kijönnek. Bent maradni nem fognak. :)

2012. márc. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/134 anonim ***** válasza:

(3.)

Sziasztok lányok!

03.10.-én 01:15kor megszületett a pici lányom! :)

4óra alatt megvolt, gátvédelemmel! Nagyon fájt, de megérte! Mindenkinek kívánom, h minél előbb átélje ezt a csodát! Én azóta is sírok a boldogságtól!

2012. márc. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/134 anonim ***** válasza:
Nagyon Gratulálok a picihez! Kíváncsi lennék az adataira:)
2012. márc. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/134 anonim ***** válasza:

Gratulálok a kislányodhoz:)) Én is kíváncsi vagyok az adatokra:)

Szerencsés voltál, gyorsan megszületett:)

2012. márc. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!