Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ebben a hónapban szülő kismamá...

Ebben a hónapban szülő kismamák, ti nem vagytok türelmetlenek?

Figyelt kérdés
Én 16-ra vagyok kiírva de én már nagyon nehezen bírom a várakozást. Napjaim nagy részét egyedül töltöm, gondolom ezért is ilyen unalmas a terhességem utolsó hónapja és rettenetesen hosszunak tünik. Nem unatkozom, mert a házimunka, főzés, bevásárlás leköt. Meg nincs is akkora pocakom, hogy nagyon hátráltatna. Egyedül az alvás nem az igazi, mert nagyon sokszor ki kell mennem pisilni. Már annyira szeretnék szülni, minden kismami megyszült már akikkel egyszerre vagy nagyon közeli időpontban voltunk kiírva. Ti, hogy vagytok? Ti is hasonló cipőben jártok?

2012. márc. 6. 10:49
 111/134 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Szerintem a mai nap már a milyenk lesz, legalább is az enyém, nagyon fáj a derekam meg a hasamalja mostmár.

Voltam nst-n és nagyon kemény volt a hasam és azt kérdezték tölem, hogy nem igaz, hogy nem érzem a fájásokat?

Nagyon lent is vana hasam már. Azt üzente aki megnézteaz eredményt, hogy mostmár fog jönni a baba. Meg a szülésznők is zat mondták, hogy estére tuti tele lesz a szülőszoba.

2012. márc. 17. 12:12
 112/134 anonim ***** válasza:
Na ennek örülök. Akkor szuper napod lesz ma:) Nekem holnap ügyel a dokim, úgyhogy nekem a holnapi nap nagyon megfelel. :)
2012. márc. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/134 A kérdező kommentje:

Mégse ez lesz az én napom.?!

Annyira el kezdődött fájni a derekem, hogy szinte 5 perces fájásokat éreztem. Már azon a ponton voltam , hogy menjünk a korházba. De nem tudom, hogy milyen erősségünek kell leni ezeknek a fájásoknak. Még elviselhetőnek gondoltam. Aztán eszembe jutott, hogy vagy meleg zuhany vagy le kell dölni és ha elmulik akkor az még nem az. Ugy elmult, hogy ez nem is igaz. Még jó, hogy nem mentünk sehová. De jó lenne tudni az ember lányának, hogy mikor is kell indulni. De az lenne a legjobb ha a magzatvíz elfolyna. Akkor zuhanyzás és lehet is menni.

Nálatok mi ujság?

Már a család is megunta a telefonálást Hálistennek, már azt hittem, az este, hogy az összes telefont földhözvágom.

2012. márc. 17. 15:27
 114/134 anonim ***** válasza:
Hát ne is mond, nekem ez már nem tudom hanyadik napom, amikor a zuhany alatt várom, hogy elmúlik vagy sem. Nekem mostanában már erősíti, de egy pár óra elteltével meg mégis leállnak. Én sem tudom, hogy mikor kell majd menni. Azárt jobb lenne, ha fájásokkal indulna, mert akkor rövidebb a szülés. Én nekem az első magzatvízelfolyós volt, de nagyon hosszúra sikeredett e miatt. Mondjuk ott legalább nincs min gondolkodni.
2012. márc. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/134 A kérdező kommentje:

Akkor egycipőben járunk kedves utolsó. Akkor neked már van gyerkőc és te sem tudod, hogy most mi is van? Én meg szentül azt hittem aki már szült az tudja. Ezek szerint mégsem? Borzalmas ez a várakozás, igaz?

Az én kisfiam ugy bepörgött, csak ugy rug, vág. Meg sem áll szinte egész nap. Olyan kemény a pocakom mint egy kőszikla. Ittam egy kispohár sört, ugy megkivántam, mintha engedett volna egy kicsit a keménységböl. De, hogy lesz -e szülés azt végkpp nem tudom mostmár. Pedig délelőtt meg mertem volna esküdni, hogy ilyenkor már a szülőszobán leszek. ÁÁÁ, kész vagyok.

2012. márc. 17. 19:28
 116/134 anonim ***** válasza:

Sziasztok^^

Hát...látom megint megtréfáltak téged ezek a fájások.

Kb. 30 perce értünk haza férjemmel, reggel óta meg sem álltunk. Nagyon elfáradtam, de nagyon jól esett kimozdulni. Nálam semmi változás sajnos...azért bízom a holnapi napban. Hátha..

Most megyek vízszintesbe, holnap jelentkezek..jó éjt nektek.:)

2012. márc. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/134 A kérdező kommentje:
Nem történt meg a csoda. Már kezdem azt hinni, hogy soha nem szülök már meg. Pedig olyan szépen jöttek a fájások tegnap. És szépen el is multak. Most indulhatok megint aminoszkópiára.
2012. márc. 18. 08:45
 118/134 anonim ***** válasza:
Majd írj, hogy mi volt! Nálam ma keményedéssel indult a nap, de egy jó kis zuhany után már nem fáj annyira. Nagyon melegem van, mint amikor nyáron 35 fokok vannak úgy érzem magam.
2012. márc. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/134 A kérdező kommentje:

Meg is jöttem az aminoszkópiárol. Én nem értek mostmár semmit. Nem az én dokim, hanem egy sokkal aranyosabb doki vizsgált most meg. És képzeljétek egyálltalán nincsen nyitva a méhszájam. Mostmár tiszta ideg vagyok, annyra türelmetlen is, hogy ez már nem is igaz. Most megnéztünk a férjemmel egy csomó kalkulátort és nem is szülhetek hamarabb ha ugye rendesen akar jönni az én kis picurom. Mert nekünk pont egy éve volt az utolsó lombikunk és utána kitolódott a ciklusom. Az utolsó mensim pl. 35 napra jött. És ha ahhoz számolom akkor ha később fogant a mi babánk akkor egy héttel később is kell, hogy szüljek. ugyhogy várhatom én itt a szülést. Ha az én kisfiam időben akar a világra jönni.

Nálatok mi ujság?

2012. márc. 18. 10:30
 120/134 anonim ***** válasza:
Nálam semmi. Kint voltunk a kertben, kertészkedtem, de szerintem egy picit megsütött a nap, mert picit szédülök és hányingerem is van. Úgyhogy most pihi. Én is úgy hallottam, hogyha hosszabb a ciklus, akkor a baba később jön.
2012. márc. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!