Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jan.21-e körül szülő kismamák,...

Jan.21-e körül szülő kismamák, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Készültök már?Izgultok?Hol szültök?
2012. jan. 7. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 15-re vagyok kiírva de szerintem és a doki szerint is később fog jönni. Nem érzek semmit csak már fáradékony vagyok meg nehézkes. Már nem vagyok mozgékony egyáltalán. Második baba lesz és az ÁEK-Ben fogok szülni.
2012. jan. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
én január 21-re vagyok kiírva, de engem már vár a doki mert mondta hogy bármikor szülhetek mert a méretei alapján 2 héttel nagyobb. De én nem bízok a csodában mert a fiam anno 11 napot húzott rá. Ma délután sokat görcsöltem, hasmenésem volt, de a picúr mocorog elég sokat, meg olyan pózokat vesz fel, hogy alig tudok tőle mozogni. Az éjszakai 3-4 pisilés már rendszeressé vált, viszont a gyomorsav már nem mindennapos. Nálad milyen tünetek vannak?
2012. jan. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Január 17-re vagyok kiírva, ÁEK-ban fogok szülni.

Hetek óta keményedgetek, hol többet hol kevesebbet.


Tegnap este és ma délután azt hittem végre lesz valami és beindulnak a dolgok,de most megint nem úy néz ki.


Második baba. Nem izgulok,de már nagyon-nagyon készülök.

2012. jan. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Engem nagyon kínzott a gyomorsav,de napokkal ezelőtt megszűnt.A héten voltam uh-on és nagyon izgultam,hogy mit fog mondani az orvosom,mert a méhlepény nem a legjobb helyen (méhszáj mellett)volt megtapadva.De minden ok,és a béby is befordult rendesen.Amúgy Sopronban fogok szülni,második baba,kislány lesz.Most sokkal jobban izgulok,mint az elsőnél,aki egy most már 2 éves huncut kisfiú.Majd írjatok,ha van valami fejlemény,én is ezt teszem.Vigyázzatok magatokra,szép napot!
2012. jan. 8. 13:47
 5/6 anonim ***** válasza:

En Januar 14 re vagyok kiirva, es a picur meg mindig sokat mozog es kinyomja magat.

Vedono szerint fejjel lefele van de meg nem ekelodott be.

Nekem is nehezkes a mozgas es neha a l mer ugy kinyomja mag h mozdulsem birok.

En Anglaban fogok szulni, s itt semmi olyant nem neznek mintotthon es annyiszor.

Az sem tdom. A mehszajam nyitva van e es mennyire.

Mr mindien kesz varakozas ol meg de ugyanakkor tudom h furcsa lesz poak nelkul decegy bbaval a karjaimban.

Kitartatves egeszseges babakat

2012. jan. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocsi a helyesirasert ill irasomert
2012. jan. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!