Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Májusban szülő kismamák hogy...

Májusban szülő kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés
csak én vagyok már ilyen nyűgös,fáradt,stb. vagy más is így van ezzel?
2011. ápr. 27. 13:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, én már alig élek. Második baba, van egy 2 éves kisfiam és május 20-ra vagyok kiírva. Hát, már minden bajom van, nem alszom, pisilés 10 percenként, keményedések, vizesedek.....stb. És emellett napi 2x játszótér a fiammal.....szuper!
2011. ápr. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
nekem is 2.baba! van egy 2,5 éves kislányom.ugyhogy amint egy kicsit leülnék,már kiabál hogy:anya gyere velem játszani..! Főleg a kialvatlanság ami miatt kivagyok merülve!!
2011. ápr. 27. 14:01
 3/24 A kérdező kommentje:
ja,és a pisilés..! úgy érzem az egész éjjelem azzal telik,hogy wc-re járkálok..
2011. ápr. 27. 14:03
 4/24 anonim ***** válasza:
Nekem az alvás okoz nehézséget. Már sehogy se jó. Egy oldal kb negyed óra. Az egész éjszakám azzal telik, hogy forgolódom. Május 14-re vagyok kiírva. De nem bánnám ha előbb jönne.
2011. ápr. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

En majus 11-re vagyok kiirva es mar en is nagyon szenvedek. Fajok belul (gondolom lassan tagulok), es ugyan pisilni nem kell gyakran, viszont levegot nem kapok meg mindig, mert a hasam meg nem szallt le. Ja, aludni en sem tudok, minden mozdulat / fordulas faj :SS Nem bannam, ha akar ma megjonne a kismano :)

Nyugos, faradt nem vagyok, de elegge benanak erzem magam :/

2011. ápr. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
én május 11-re.én sem bánnám ha addig történne valami,mert radásul felénk be kell feküdni ha a kiírt időbe nem születik meg.és nem szívesen hagynám itthon a kislányomat...
2011. ápr. 27. 14:18
 7/24 anonim ***** válasza:

szia,

én május 18ra vagyok kiírva,már én is nagyon nyűgös,fáradt vagyok..nekem is 2.baba.A lányom 22hónapos.Én is alig alszom éjjel,félek is h hogy lesz elég erőm a szülésnél..a másik félelmem h a lányom mit fog szólni,mert nagyon anyás..

KITARTÁST MINDENKINEK!!! :)

2011. ápr. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is 2. baba, a fiam szintén 2,5 éves. A helyzet dettó mint Nálatok, egy perc pihenésre nincs időm. Éjjel alig alszom a nagy hasamtól, nyűgös vagyok, mindenhol fáj, a baba farosan fekszik és iszonyat miket művel odabent, szívem szerint már ma mennék szülni. Nagyon bízom benne, hogy nem húzzuk ki a 05.16-ot.

2011. ápr. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
a hozzászólások zömét mintha én írtam volna... Május 17-re vagyok kiírva. Éjjel legalább 2-szer kell felkelni pisilni, napközben ált. 20 percenként. Nyűgös vagyok, fáradt, a lábam újabban vizsedik, fáj a derekam, szurkál kicsit a hasam, feküdni sem jó sehogy, háton kényelmetlen, oldalt meg tök nehezemre esik a másik oldalra fordulni. Örülök, ha a kétszeri felkelés ellenére végigalszom az éjszakát, mert általában nem is mindig tudok visszaaludni. Nekem is 2., a nagylány 10 éves. Tényleg, ha meglenne most, akkor nem lenne korai? Úgyértem akkor kb. 37-38 hetesek vagyunk. Azért én szeretném legalább jövő hétvégéig kihúzni, de érzem, hogy napról napra kevésbé bírom.
2011. ápr. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

úgy látom,már mindenki túl lenne a szülésen.

én is attól félek a legjobban,hogy hogyan birom majd 2 gyerekkel.remélem majd jobb alvó lesz,mint a kislányom..

2011. ápr. 27. 15:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!