Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Májusban szülő kismamák...

Májusban szülő kismamák vettetek már valamit a pocilakónak?

Figyelt kérdés

Első babámat várom,és azt sem tudom,hogy hol kezdjek neki,de már úgy vennék valami apróságot a picuromnak!

22 hetes kismami


2009. jan. 9. 10:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia, én a 24. hetet töltöm. Tegnap vettem először a kicsimnek egy kis apróságot. Bevallom őszintén félve.Egy barátnőmmel voltam és végül is ő beszélt rá. Szerinte nyugodtan vegyek most már bármit.
2009. jan. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Bár én júniusban fogok szülni, de pontosan úgy vagyok, mint te. Már úgy vennék valamit a picinek,de azt sem tudom hol kezdjem.(első babánk)

Minden ismerősünk azt mondja, hogy majd a vége felé vásároljunk.Szerintem viszont sokkal jobb, ha az ember apránként mindent megvásárol és a végén már csak a hiányzó cuccokat kell megvenni.

2009. jan. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia! 21 hetes leszek, eddig egy nagyon aranyos puha, meleg rugdalózót vettem, mert annyira megtetszett, nem bírtam otthagyni. De babonából én sem merek mást venni, ezt a rugit sem én tárolom. A szobája még sehogy sem áll, festeni kell és ugye a teljes berendezés...

Apróságot ésszerűbb lenne apránként megvenni a kiadások miatt, de még nem merem.

2009. jan. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én 28 hetes vagyok és hát még eddig én se igazából vettem még sok mindent. Úgy voltam vele,hogy még ráérek meg a babona miatt is. Azért nehezen álltam meg. A kiságyat most rendeltük le.Most már vásárolgatunk. Én április elejére vagyok kiírva. Én is egyébként az első babámat várom.Szép babavárást
2009. jan. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! Tegnap töltöttem a 23. hetet,idáig semmit nem vettünk.Ma indulok neki babakocsit vadászni,úgy érzem lassan itt az ideje nekiállni a gyűjtögetésnek:).Amilyen tempósan halad az idő,mindjárt itt van Május 7.-e :))
2009. jan. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Nekünk ilyenkor már szinte mindenünk megvolt. Vagyis a nagyobb dolgok pl.babakocsi, kiságy, pelekázó, fürdető. Mostanra már az egész ruhatára, cumisüvegek, sterilizáló, babafigyelő, ágynemű stb...átmosva, kivasalva minden készen áll.

Csak azért írom mert én nagyon örülök,h. így csináltuk. Már néhány hete annyira nehéz minden és annyira türelmetlen vagyok és fáj mindenem és nem tudok aludni, állandóan fáradt vagyok és ingerült,h. biztos nem lett volna kedvem mostanság mászkálni ezek után.

Sztem nyugodtan kezdjétek el beszerezni a dolgokat.


Üdv:

36 hetes kismama

2009. jan. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!Akkor elindulunk nézelődni,hátha megakad valami szépen a szemünk... :)

Boldog babavárást mindenkinek!

2009. jan. 9. 12:03
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!Mi a 26dik hetben järunk,de mär a babakocsi es a kisägy megvan,a pelenkäzo is megvan mär rendelve!Es pär baba holmi,amit nem tudtam nem megvenni,mert annyira edessek:-).Szerintem jobb apränkent lassan megvenni a dolgokat,mär mint penz dolgäbol.Ez az en velemenyem,de persze ha valakinek megengedi a penztärcäja...akkor egyszerre is lehet!!

Szep babaväräst!

2009. jan. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én holnap leszek 21 hetes de nem birtam ki és már vettem neki 1 kiscipöt, 2 kis bodyt, kis zoknit nemtudtam megállni hogy ne vegyem meg bár a férjem mondja mindig hogy ráérünk még:DD!

Már a babakocsit is nézegetjük és az anyosomnál már megvannak a kisruhák amit már kaptunk meg a kis baby hordozo:)!

Sztem nyugodtan vehetsz 1-2 dolgot:D!

Boldog babavárást!

2009. jan. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

mi már elég sok mindent megvettünk a mi törpénknek(máj 9-re várjuk). Én ezekből indultam ki, a védőnéni segít kiegészíteni, lecsökkenteni!!!!


[link]


[link]


remélem tudtam segíteni!

2010. febr. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!