Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Májusban szülö kismamák hogy...

Májusban szülö kismamák hogy vagytok? Ki mikorra van kiirva? Kisfiu vagy kislányt vártok?

Figyelt kérdés
Én 9-re vagyok kiírva, de már mennék szülni, annyira várom már a kisfiam jövetelét. Már igazából lekötni sem tudom magam, mert minden kész a fogadására. Elég sok jóslófájásom van, de mindig arra gondolok, hátha ebböl már szülés lesz! Más is ilyen türelmetlen?
2009. máj. 1. 16:21
1 2
 1/12 anonim válasza:
én 22-re vagyok kiírva és szerintem még nálad is türelmetlenebb vagyok, nekem is kisfiam lesz, sok dolgom nincs
2009. máj. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én 17.-ére vagyok kiírva és szintén kukisom lesz:D már van egy 4 éves kukis:D Én is mindennel kész vagyok ...család b@szogat is hogy mindenről gondoskodok csak a gyerek nincs még a helyén...már mint a kiságyban.:D:P Titeket nem visel meg ez a változékony idő? Én nagyon bíztam a hidegfrontokban de egyenlőre semmi jele hogy kibujtatná a drágámat:D De az biztos hogy nem sok van már hátra az eddigiekhez képest...csak ne telne ilyen lassan az idő:D Kitartás nektek:D
2009. máj. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok!:) Szintén kisfiú és én is 22-re vagyok kiírva!:)Első baba.

Fáradékonyabb vagyok sokat keménykedik a pocim és tegnap is meg ma is szurkál a derekam. De nem erősen. Milyen az a jóslófájás vagy ez már annak nevezhető?

Drukk nektek is!

2009. máj. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 15-re vagyok kiírva a pici lányommal,bár lehet,hogy a hétvégén meglesz.Neked apás szülés lesz?

2009. máj. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Én 8.-ára vagyok kiírva és szintén kisfiú :)

Már én is minden kis pocifájásra azt gondolom: -bárcsak már az volna, nagyon nehezen viselem már. Egyszer csak eljön a mi időnk is

Mindenkinek jó egészséget, könnyű szülést és jó babázást kívánok, hajrá lányok.

2009. máj. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Mi 23-ra vagyunk kiirva és szintén kisfiú lesz:)!

Már nehezen megy minden hamar elfáradok, alvás sem olyan már! Már nagyon várjuk a kismanó érkezését:D! A férjem is teljesen oda van már:)!

De már nem sok van hátra, kitartás:)!

Könnyü és gyors szülést kivánok mindenkinek:)!

2009. máj. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Úgy látom mindenki nagyon türelmetlen már. apás szülést tervezünk, már ö is nagyon várja hogy mehessünk:). én is biztam benne, hogy az idö egy kicsit bekav, de semmi jele. Mindenkinek jó egészséget, könnyű szülést, és baoldog babázást! Puszi
2009. máj. 1. 17:58
 8/12 anonim ***** válasza:
lányok egykis etye-petye a párotokkal és reggelre már dajkálhattok!állítólag a sperma tartalmaz olyan anyagot ami beindítsa a szülést,nekünk bevált 3éve!7hetis pocaklakós drukk nektek :D
2009. máj. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én 8-ra vagyok kiírva és kisfiú de sajnos még semmi jele!

Nálunk 4.-baba de sajnos a másodikat és a harmadikat is túlhordtam és az összebújás sem segített!

Üdv:39-hetes kismama

2009. máj. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ma reggel úgy kelltem hogy fáj a derekam:). Hátha lenne belöle valami, anyák napi ajándék:)
2009. máj. 2. 10:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!