Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Májusban szülö kismamák hogy...

Májusban szülö kismamák hogy vagytok? Ki mikorra van kiirva? Kisfiu vagy kislányt vártok?

Figyelt kérdés
Én 9-re vagyok kiírva, de már mennék szülni, annyira várom már a kisfiam jövetelét. Már igazából lekötni sem tudom magam, mert minden kész a fogadására. Elég sok jóslófájásom van, de mindig arra gondolok, hátha ebböl már szülés lesz! Más is ilyen türelmetlen?
2009. máj. 1. 16:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Május 31-re vagyok kiírva, kislányunk lesz. Már mindennel készen vagyunk, csak a baldahint nem tettem még fel, ne porosodjon. Mostanában kicsit stresszelek a szülés miatt, úgy érzem még nem állok készen :-)

A pocim hatalmas, már nagyon nehezemre esik mozogni. Nem tudom mi lesz velem a hónap végére.

2009. máj. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Kitartás a poci miatt. Az enyém is megnött igy a végére:)
2009. máj. 4. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!