Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Májusban szülő kismamák hogy...

Májusban szülő kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés
csak én vagyok már ilyen nyűgös,fáradt,stb. vagy más is így van ezzel?
2011. ápr. 27. 13:44
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Sziasztok sorstársak!

Május 6-ra vagyok kiírva a 3. babánkkal. Meglepően jól bírtam ezt a terhességet, pedig nagyon tartottam tőle. A kicsi 2,5 a nagy 9 éves. Én az elmúlt hónapban nem feküdtem szinte egy percet sem, derekam nem fáj, nincs keményedésem, viszont nagyon vizes vagyok. 12 kg-ot szedtem fel és nem tudom mikor fogok szülni, mert semmi előjele nincs.

Nagyon félek most a szüléstől, pedig már ez a 3. lesz.

Türelmetlen vagyok, mert nem akarom túl hordani, ne kelljen indítani a szülést, úgy nehezebb. Az éjszakák nekem sem leányálom, kisfiam nagyon sokat ébred még most is.

Lehetne egy kérdésem? Ti hogyan fogjátok megoldani a két kicsi altatását? Egy szobába fognak aludni a gyerekek és ti is velük alszotok, vagy a kicsivel ti egy másik szobába, viszont akkor vándorolni kell a nagyhoz mindig. Én nekem most ez a legnagyobb dilim, ezt hogyan oldjam, meg, hogy nekem se kelljen minden éjjel km-et sétálni a két szoba között, de egymást se ébresszék fel. Hú csajok, nem sokat fogunk aludni!

Kitartást kívánok mindenkinek!!!

2011. ápr. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!

Én külön szobába rakom a kicsit. Nálunk a nagy is egyből a saját szobájába került. Szerencsére Ő végig alussza az éjszakákat pár hónapos kora óta, remélem ez a tesó érkezésével sem fog változni.


Kedves Valahányadik!

Nekem azt mondták, hogy ha most szülnék sem lenne korai, már elég érett a baba. Hétfőn voltam 37 hetes. Holnap megyek nst-re, és beszélek a dokimmal, hogy meddig akar még hagyni szenvedni. Már lennék túl a műtéten.

2011. ápr. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Utolsó! Én vagyok a valahányadik! :) Énkedden voltam 37 hetes :)
2011. ápr. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
nálunk is a külön szoba vállt be,és ha meglesz a pici őt is külön rakom.beraktunk egy ágyat a szobájába,ha nagyon rossz alvó lenne,akkor ott alszok,de abba reménykedek,hogy jól alszik majd...
2011. ápr. 28. 11:42
 15/24 A kérdező kommentje:

sziasztok májusban szülő kismamák!

lassan közeleg az idő..!

hogy bírjátok?mert én egyre nyűgösebb és fáradékonyabb vagyok!

nektek is be kell feküdni a kiírt időpontba?

2011. máj. 4. 12:02
 16/24 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

én vagyok a majus 18-as :)

május 3-án megszületett a kisfiunk :)

ma jöttünk haza.

Mindenkinek minden jót és kitartást :)))

2011. máj. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

gratulálok!

spontán beindult? vagy valamiért meg lett indítva?

2011. máj. 6. 13:18
 18/24 anonim ***** válasza:

szia, beindult :)

aztán 3óra alatt született meg :)

Nagyon Drukkolok Nektek!!!

2011. máj. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

én 11.-re vagyok kiírva! jól beelőztél :-)

Remélem nekem is beindul,mert ha nem akkor be kell feküdnöm,és ahhoz nagyon nincs kedvem..

2011. máj. 6. 18:35
 20/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a 04. 27 19 óra 08 perces vagyok. .-ára voltam kiírva, azóta naponta járok nst-re. Pénteken reggel ment el a nyákdugóm egy része, viszont azóta semmi. Nem kell befeküdnöm, az én orvosom egy hetet hagy ráhúzni, de hétfőn megvizsgál és ha kicsit nyitva vagyok én engedni fogom a burok repesztést. Mindenkinek könnyű szülést kívánok!

2011. máj. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!