Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Januárban szülő kismamák hogy...

Januárban szülő kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Pontosan mikorra vagytok kiírva,tudjátok-e már a baba nemét,mennyit híztatok,mekkora már a pocitok és ha nem titok a korotok?Egyszóval mindenre kíváncsi vagyok,írjatok!
2011. júl. 15. 13:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én csak majdnem január... december 27-re vagyok kiírva :)


Azért válaszok, ha nem bánod :)


Szóval 12.27-re írtak ki. Eddig 2 kilót híztam, így vagyok 61 kg. 3. baba, így már elég nagy a pocakom. 26 vagyok. Úgy néz ki kislányunk lesz, harmadszor is :D Egyfélét tudunk csak :P De nagyon örülünk neki :)


és Te?

2011. júl. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én január 11-re vagyok kiírva,eddig én is 2kg-ot híztam,nekem is a 3.gyermekem lesz,van 2 lányom,de még most nem tudom a nemét,és 38 éves vagyok.
2011. júl. 15. 14:07
 3/15 anonim ***** válasza:

szia,

már jobban, problémás terhesség, vérzéssel, de most voltam a 12 hetes UH-n és minden oké volt.:)

a nemét nem tudjuk, a következő UH augusztus vége, addigra remélem látni fogjuk.

Második babánk, a kisfiam 2,5 éves múlt, én 25 éves vagyok.

a hasam nagy....a fiammal 20 hetesen kezdett nőni, most 13 hetesen akkora, mint akkor:)

eddig 2 kg-nál tartok én is, de eleve túlsúllyal kezdtem, úgyhogy most 81 vagyok.:/

ja és január 20.-ra vagyok kiírva.

És Te kérdező?

2011. júl. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló,akkor neked nagyon korán megmondták a baba nemét!Nekem már majd kifúrja az oldalamat a kíváncsiság,de a 12.heti UH-on nem mutatta meg magát a kis huncut:)Mivel már van két kislányom,szeretnénk egy kisfiút is,hát nem tudom,összejön/tt/-e?
2011. júl. 15. 14:11
 5/15 A kérdező kommentje:
Érdekes,nekem hiába,hogy a 3.baba,nem mondhatom,hogy gyorsabban kezdett el nőni a pocim,vagy nagyobb már most,mint az előző terhességeimnél ugyanebben az időszakban.Én pl. még csak most kezdtem el bővebb ruhákat hordani.Persze már látszik a pocim,de még tudnám takargatni,ha akarnám:)
2011. júl. 15. 14:15
 6/15 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Én 26 vagyok a második babámat várom és eddig 3 kg-ot híztam. Január 17-re vagyok kiírva a hasam akkorra volt már 9 hetesen, hogy sokan itt a GYK-n 20-24 hetesnek tippelték. Mostanában a rendelőben a recepción azt hitték már nagyon a végén tartok. 6 hetes terhesen már kismamanadrágot kellett hordanom. Sajnos a nemét még a 12 hetes uh-n nem tudta megmondani, de én úgy érzem, hogy most kisfiam lesz! Eddig problémamentes volt a terhességem szerencsére. Van már egy gyönyörű 2 évesem és nagyon szerettünk volna még egy kicsit (mindegy, hogy fiút vagy lányt).

Egy 26 hetes anyuka

2011. júl. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Bocs nem hetes hanem éves! Tehát 26 éves anyuka
2011. júl. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Első vagyok- Igen, 16. héten voltam uh-n, és akkor mondták, hogy leányzó. Én nem bánnám, ha kicsit lassaban nőne a hasam... Néha már most útban van :S A 3,5 éves belefejel pont, amikor hevesebben megölel, a kicsi meg 1,5 kényelmesebb lenne kisebb pocakkal hajolgatni hozzá... Szóval örülj neki, hogy nem nő gyorsan :)
2011. júl. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én január 7-re vagyok kiírva. Második baba, a hasam már akkora, mint a lányommal 6 hónaposan! :o) Kis lufinak hív az uram! :o) Eddig 1 kg-ot híztam, de nagyon hányós voltam! Már jobb, de néha még mindig vannak napok, amikor hányok! A 12 hetes uh-t nekem 11 hetesen csinálta a dokim, és akkor azt mondta, hogy 60-70 %, hogy kisfiú! A 20 hetes genetikai uh-ra aug. 24-re kaptam időpontot, remélem ott már többet mondanak! :o)
2011. júl. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én január végére vagyok kiírva! Nagyon hányós voltam, talán ezen a héten kicsit jobban érzem magam, bár ma is mintha émelyegnék! A fáradtság az megvan. A pocim már kezd aranyosan gömbölyödni, első gyermekünket várjuk, azt mondták kisfiú gyanús, bár még minden lehet!:-)
2011. júl. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!