Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ebben a hónapban szülő kismamá...

Ebben a hónapban szülő kismamák, ti nem vagytok türelmetlenek?

Figyelt kérdés
Én 16-ra vagyok kiírva de én már nagyon nehezen bírom a várakozást. Napjaim nagy részét egyedül töltöm, gondolom ezért is ilyen unalmas a terhességem utolsó hónapja és rettenetesen hosszunak tünik. Nem unatkozom, mert a házimunka, főzés, bevásárlás leköt. Meg nincs is akkora pocakom, hogy nagyon hátráltatna. Egyedül az alvás nem az igazi, mert nagyon sokszor ki kell mennem pisilni. Már annyira szeretnék szülni, minden kismami megyszült már akikkel egyszerre vagy nagyon közeli időpontban voltunk kiírva. Ti, hogy vagytok? Ti is hasonló cipőben jártok?

2012. márc. 6. 10:49
 121/134 anonim ***** válasza:

Na, lehet, hogy megszültetek? Nagyon nagy a csend.

Délután lefeküdtem a fiam altatásakor és elkezdődtek a fájások. Amikor felkeltem elmúltak. Nem is értem.

2012. márc. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/134 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Én még mindig kettő az egyben vagyok:S

Takarítottam egész nap, főztem, ablakot pucoltam...nagyon úgy fest, hogy nem vasárnapi baba lesz, és nem válik be a jóslat. Igazából nem tudom mit aggódok ennyire hisz 21.-re vagyok kiírva, nem vagyok lemaradva.:P

Kitartás, most már tényleg bármikor jöhetnek a picurok..órák napok kérdése...jó kimondani is...végre nem hónapokról beszélünk:))

2012. márc. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/134 anonim ***** válasza:

Kb 1 órája szivárog a magzatvizem, most pakolom el a maradék cuccot és irány a kórház:) Izgulok nagyon!

Szorítsatok:)

2012. márc. 19. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/134 anonim ***** válasza:

óóóó. de jó neked!

Sok erőt és könnyű szülést!

2012. márc. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/134 anonim ***** válasza:
Akkor már csak ketten maradtunk kérdező vagy már Te is megszültél?
2012. márc. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/134 anonim ***** válasza:
Hát úgy érzem egyedül maradtam... no mind1, majd azért írjátok meg a szüléstörténeteket:)
2012. márc. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/134 anonim ***** válasza:
Én várok türelmesen:) Már amennyire képes ilyenkor az ember. Olyan jó lehet nektek a babátokkal a kezetekben. :)
2012. márc. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/134 anonim ***** válasza:

Sziasztok:)

Ma jöttem haza a kórházból:)

Hát..nem volt könnyű menet, hajnal 2-felé értünk be és este 7-kor lett meg pici lányunk természetes úton. 4030-grammmal és 54 cm-rel. Csoda volt , hogy világra tudtam hozni természetes úton ekkora babát, mert elég kicsi a testalkatom.

itt egy videó a picurról:

[link]


Írjatok, hogy veletek mizuuuuu:))

2012. márc. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/134 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Még a kórházból írok. 22.-én 15:02 perckor megszületett a fiam Dani 3770g és 55cm . A szülés csodálatos volt az elsőhöz képest. Majd leírom, ha otthon leszünk.
2012. márc. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/134 anonim ***** válasza:
Szia:) Gratulálok neked!! Majd mesélj ha otthon leszel:) Találkozhattunk a kórházba?
2012. márc. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!