Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ebben a hónapban szülő kismamá...

Ebben a hónapban szülő kismamák, ti nem vagytok türelmetlenek?

Figyelt kérdés
Én 16-ra vagyok kiírva de én már nagyon nehezen bírom a várakozást. Napjaim nagy részét egyedül töltöm, gondolom ezért is ilyen unalmas a terhességem utolsó hónapja és rettenetesen hosszunak tünik. Nem unatkozom, mert a házimunka, főzés, bevásárlás leköt. Meg nincs is akkora pocakom, hogy nagyon hátráltatna. Egyedül az alvás nem az igazi, mert nagyon sokszor ki kell mennem pisilni. Már annyira szeretnék szülni, minden kismami megyszült már akikkel egyszerre vagy nagyon közeli időpontban voltunk kiírva. Ti, hogy vagytok? Ti is hasonló cipőben jártok?

2012. márc. 6. 10:49
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/134 A kérdező kommentje:
kedves utolsó lehet ugy jártál mint én! Én sem tudom egyértelmüen eldönteni, hogy a vizsgálattol van a véres , barnás folyás vagy ez már a nyákdugó.
2012. márc. 9. 12:03
 42/134 anonim ***** válasza:
Ha sok az energiád az már a szülés előjele:) Illetve a "fészekrakás" is:) Hiába vannak itt vasárnapi terveim, lehet beelőztök:)
2012. márc. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/134 A kérdező kommentje:
Tényleg ez eszembe sem jutott! Olyan mintha terhes sem lennék. Picit fáj csak a derekam de ettöl függetlenül kirobbanó formában vagyok. Igaz ki is aludtam most magam. A telehold most nem megzavart hanem méjen aludtam. Fura máskor meg olyan is volt, hogy annyira nem tudtam aludni, hogy ugatni tudtam volna, tiszta zavart voltam töle.
2012. márc. 9. 12:10
 44/134 anonim ***** válasza:
Nekem az elsővel volt ilyen a napom. Nagyon pörgős. Aztán éjszakába nyúlóan fent voltam a férjemmel, dumáltunk mert évfordulónk volt. Hajnalban elfolyt a magzatvíz. :)
2012. márc. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/134 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem még aznap este megszületett a babám mikor írtam 03. 06.-án :) és kislány :) ma fognak ma már ki engednek :)
2012. márc. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/134 A kérdező kommentje:

Ó gratulálok! Akkor megvan az első baba itt közöttünk!


Ha lesz időd az adatok is érdekelnek szerintem mindanyiónkat! És a neve a kicsinek!

2012. márc. 9. 17:24
 47/134 anonim ***** válasza:
Én is Gratulálok és én is kíváncsiskodom a részletekért.
2012. márc. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/134 anonim ***** válasza:

(3.)

Nagyon gratulálok! Adatokat kérünk! Remélem könnyen és zökkenőmentesen ment a szülés! :)

Én is vasárnapra (éjjelre) terveztem be a szülést! Örülnék ha hétfőn már foghatnám a picimet! Úgyhogy szurkolok neked! Én már nagyon ráálltam agyilag, h így legyen! Úgyhogy szurkolok neked! Na meg magamnak :)))))

Szép estét lányok!

2012. márc. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/134 anonim ***** válasza:
Akkor menjünk vasárnap szülni:)
2012. márc. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/134 anonim ***** válasza:

(3.)

Egyébként hol fogsz szülni?

2012. márc. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!