Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ebben a hónapban szülő kismamá...

Ebben a hónapban szülő kismamák, ti nem vagytok türelmetlenek?

Figyelt kérdés
Én 16-ra vagyok kiírva de én már nagyon nehezen bírom a várakozást. Napjaim nagy részét egyedül töltöm, gondolom ezért is ilyen unalmas a terhességem utolsó hónapja és rettenetesen hosszunak tünik. Nem unatkozom, mert a házimunka, főzés, bevásárlás leköt. Meg nincs is akkora pocakom, hogy nagyon hátráltatna. Egyedül az alvás nem az igazi, mert nagyon sokszor ki kell mennem pisilni. Már annyira szeretnék szülni, minden kismami megyszült már akikkel egyszerre vagy nagyon közeli időpontban voltunk kiírva. Ti, hogy vagytok? Ti is hasonló cipőben jártok?

2012. márc. 6. 10:49
 81/134 anonim ***** válasza:
100%
Jajjjj, nagyon gyönyörűűű!!!!!! Igazi kis kincs! :):)
2012. márc. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/134 A kérdező kommentje:
Gratulálok mégegyszer! Egy igazi kis tündérke! Nagyon szép!
2012. márc. 13. 17:50
 83/134 anonim ***** válasza:
100%

Hát őszintén mondom gyönyörű a kislányod:)

Gratulálok hozzá!!!!:)

2012. márc. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/134 A kérdező kommentje:

Az én kisfiam nagyon jol érzi magát odabenn. Olyan sokat mocorog még most is, hogy hihetetlen. Ezek szerint még most sem kifelé veszi az irányt.

Valakinél valami fejlemény?

Esetleg ujabb baba?

2012. márc. 14. 07:08
 85/134 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nálunk sincs semmi. Ma megyek délután nst-re és megnézik mekkora a pici, úgyhogy majd este megírom. Tegnap pedig olyan furán éreztem magam, hogy azt hittem lesz valami, de nem.... :(

2012. márc. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/134 anonim ***** válasza:
Hát az én kiscsajom sem lustálkodik. Ugyanannyit mocorog, nyom, feszít mint eddig. Semmi jele annak, hogy jönni akarna. Én is ma megyek nst-re meg terhesgondozásra. Meglátjuk mond e valamit a doki.
2012. márc. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/134 anonim ***** válasza:

Sziasztok. Az en kisfiam is lustalkodik odabent :)

Ma kell mennem ctg-re, meg vizsgalatra. Hat kivancsi vagyok a kis picurkamra hogy mikor akar jonni. (en nem bannam ha mar itt lenne)

2012. márc. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/134 anonim ***** válasza:
Voltam nst-n, semmi változás, leányzóm nagyon jól érzi magát a pocimba. Jövőhét szerdán kell mennem utoljára nst-re, és a doki is megvizsgál, hogy van e változás. Ha jövőhét hétvégéig nem indul meg a picurkám, akkor be kell feküdnöm a kórházba.:S Remélem nem kerül rá sor.
2012. márc. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/134 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is voltam nst-n. Jó híreket kaptam.

A babám már szép nagy és teljesen jól fekszik. Az nst 3 perces összehúzódásokat mutatott és a méhszáj is elkezdett nyílni. Azt mondta a doki, hogy most már bármikor jöhet. Amióta megvizsgált elég intenzív összehúzódásaim vannak.

Kíváncsi leszek mikor múlik el.

2012. márc. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/134 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

utolsótol kérdezném, hogy az NST-n látszódnak az összehuzódások? Nekem semmi ilyesmit nem mondtak, azért mert nem volt?

Ja még most sincsen semmi, már holnap lejár az én kisfickóm mandátuma odabenn. Mehetek CTg-re ha nem jön holnapig sem.

Az milyen egyébként? Biztos volt már valamelyikőtöknek része benne.

Egyébként nincsen több baba? vagy már szültök?

2012. márc. 15. 09:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!