Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ebben a hónapban szülő kismamá...

Ebben a hónapban szülő kismamák, ti nem vagytok türelmetlenek?

Figyelt kérdés
Én 16-ra vagyok kiírva de én már nagyon nehezen bírom a várakozást. Napjaim nagy részét egyedül töltöm, gondolom ezért is ilyen unalmas a terhességem utolsó hónapja és rettenetesen hosszunak tünik. Nem unatkozom, mert a házimunka, főzés, bevásárlás leköt. Meg nincs is akkora pocakom, hogy nagyon hátráltatna. Egyedül az alvás nem az igazi, mert nagyon sokszor ki kell mennem pisilni. Már annyira szeretnék szülni, minden kismami megyszült már akikkel egyszerre vagy nagyon közeli időpontban voltunk kiírva. Ti, hogy vagytok? Ti is hasonló cipőben jártok?

2012. márc. 6. 10:49
 101/134 anonim ***** válasza:
Én csak azt vettem észre, hogy ma reggel, befért a kezem a hasam meg a mellem közé. :) Elég elvetemült vagyok, úgyhogy most jöttem be a kertből, ahol fél órát fociztunk a férjemmel, meg a gyerekkel:) Eléggé lefárasztott, de jól is esett ebben a jó időben egy szál pólóban szaladgálni. Most érzem, hogy feszít ott lent.. Megyek viszem aludni a gyereket. A kérdezőtől pedig várom a fejleményeket. Természetesen én is írok azonnal, ha van valami. Nagyon könnyű és gyors szülést kívánok!
2012. márc. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/134 A kérdező kommentje:

Csajok én már teljesen kész vagyok . Még most sincsen semmi változás. Vérezgetek picit de fájás egy szálse.

Minden órában telózik valaki. Nagyon aranyosak de már a földhöz tudnám vágni a telefonokat. De ha meg kikapcsolnám odasereglenének a szülészetre. Az én kisfiam meg tök jol el van odabent, csak ugy izeg mozog.

Azt nem is írtam a reggeli vizsgálatkor , ahogy felnyult a doki, csak ugy tolatott visszafelé a kisfiam. Ugy elérzékenyülök ha eszembe jut, hogy tudnak már védekezni.

Azóta van valakinél változás? Kéne egy jó kis erős front hatás, hogy beinduljanak végre ezek a kis mini emberek.

2012. márc. 16. 17:34
 103/134 anonim ***** válasza:

Szia!

Érdekes. Azt hittem, hogy tényleg beindul neked. Nálam semmi.

2012. márc. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/134 anonim ***** válasza:

(3.)

Nagyon szurkolok nektek lányok!!!!

Köszönöm mindenkinek! :)

Húúúú, hát meg kell mondjam az első éjszaka....

Nem is írnék róla semmit! Szóval élvezzétek ki az utolsó napot/napokat!

Mindenesetre nagyon szurkolok és könnyű szülést!!!!

2012. márc. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/134 anonim ***** válasza:

Nálam sincs semmi.

Férjemmel holnapra terveztünk egy nagyobb kimozdulást itthonról mert csodás időt jósoltak. Ma voltam fogorvosnál még így utoljára, mert ki tudja mikor jutok el legközelebb. Megjegyezte a fogorvosom, hogy lent van a pocim és szerinte legkésőbb jövőhét keddig meglesz a baba. Nagymamám is úgy látja, hogy elég lent van...úgy látszik vak vagyok de én még mindig reggelenként a halálomon vagyok a légszomj miatt:D

Férjem nagymamája most vasárnapra jósolta a szülésem...hát meglátjuk ki nyer:]


Kérdező: Hát sajnálom...én nagyon azt hittem, hogy ma már nem is írsz mert mész szülni:S

Viszont ha vérezgetsz az nem gond? Ilyesmivel nem kell befeküdni a kórházba?

2012. márc. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/134 A kérdező kommentje:
Azt mondta a dokim, hogy ez természetes a vizsgálat után. Szerintem a nyákdugó is csak most megy igazábol. Mert nyálkás vér. De, hogy még most sem indul be ez értehetelen számomra. A tesóm azt mondja, hogy mikor ő kinyilt 2 ujnyira már a szülőágyon volt. És azt is megszenvedte nagyon. Nekem meg semmi fájdalmam nincsen.
2012. márc. 16. 20:11
 107/134 A kérdező kommentje:
Könnyü szülést mihamarabb mindannyiónknak!
2012. márc. 16. 20:12
 108/134 anonim ***** válasza:
Az első szülésemnél nekem is szar volt még az első két ujjnyi is, de most én is ennyire vagyok nyitva. Anyukám nekem is vasárnapra mondta, úgyhogy lehet tényleg együtt szülünk. :) Folyik rólam a víz, olyan hűhullámaim vannak, ez eddig nem volt. A nyákdugómmal viszont én nem találkoztam sem az elsőnél, sem most. Lehet nekem az még ott van. Vagy nem tudom.
2012. márc. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/134 A kérdező kommentje:
Nekm is borzasztó melegem van mostanság. Hátha a melegfront csinál egy kis munkát a szülésznőknek.
2012. márc. 16. 20:29
 110/134 anonim ***** válasza:

Én sem találkoztam nyákdugóval...gondolom a tágulás nem mindig jár együtt azzal, hogy elmegy a nyákdugó. Én már nagyon kíváncsi vagyok nálam, hogy fog elkezdődni:)Hőhullámom egyenlőre nincs, egész terhességem alatt szinte alig fűtöttünk abba a helységbe ahol éppen tartózkodtam, valamiért állandóan melegem volt...szegény férjem meg alapjáraton fázós, úgyhogy az éjszakák sosem voltak egyszerűek:P

Kíváncsi leszek a vasárnapi napra:)

Eddig a frontok nem hatottak...hát a remény hal meg utoljára:P

2012. márc. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!