Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ebben a hónapban szülő kismamá...

Ebben a hónapban szülő kismamák, ti nem vagytok türelmetlenek?

Figyelt kérdés
Én 16-ra vagyok kiírva de én már nagyon nehezen bírom a várakozást. Napjaim nagy részét egyedül töltöm, gondolom ezért is ilyen unalmas a terhességem utolsó hónapja és rettenetesen hosszunak tünik. Nem unatkozom, mert a házimunka, főzés, bevásárlás leköt. Meg nincs is akkora pocakom, hogy nagyon hátráltatna. Egyedül az alvás nem az igazi, mert nagyon sokszor ki kell mennem pisilni. Már annyira szeretnék szülni, minden kismami megyszült már akikkel egyszerre vagy nagyon közeli időpontban voltunk kiírva. Ti, hogy vagytok? Ti is hasonló cipőben jártok?

2012. márc. 6. 10:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/134 anonim ***** válasza:
Ugyan így vagyok én is,én 10.ére most szombatra vagyok kiírva és sokan már akik március végére voltak a közelemben kiírva már megszültek persze nem akartam volna én olyan korán szülni hogy hetekkel a kiírt előtt de mostmár nagyon mennék,mióta betöltöttem a 38.hetet kézzel lábbal mennék de még mindig semmi jel pedig már kedd van és mindjárt szombat...második baba :-) Neked? Alvás nekem sem megy :-(
2012. márc. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/134 A kérdező kommentje:
Nekem első baba. Kisfiu. Ráadásul a férjem annyira bepörgött a babaszobával kapcsolatban, hogy már karácsony óta teljesen kész van. Már tényleg csak a baba hiányzik belöle. 3 évet vártunk mire sikerült és már tényleg alig bírjuk kivárni, hogy végre mi is igazi kis család legyünk. Minden nap könyörög neki a férjem, hogy bujjon már kifelé de az égvilágon semmi jelét nem adja, hogy jönni szeretne kifelé. Ha csak megfordulok az ágyban már ugrik, hogy induljunk szülni. Nem bírja kiimátkozni belölem. Még a végén tul is fogom vinni, ettöl tartok.
2012. márc. 6. 11:01
 3/134 anonim ***** válasza:
Én mára vagyok kiírva! Nagyon szeretném már, ha jönne!!!! :) De még semmi jele! Nekem is nagyon sok ismerősöm szült meg a napokba!Én már teljesen kivagyok, h lassan minden nap kérdezgetik tőlem az ismerősök, ha na... hogy vagy? egyben még? bosszantó, h ezzel is erősítik a türelmetlenségemet! Az alvással jól állok, attól függetlenül, h sokat kelek én is! Nekem is pici a pocim, nem vizesedtem, semmi rossz dolog, így nem terhes a terhesség!! Csak már fognám a kezembe!!!!! Hol fogtok szülni?
2012. márc. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/134 A kérdező kommentje:

Ja igen, mikor megkérdezik jó páran egy nap, hogy "egyben vagytok " Még. Ezt már én is nagyon utálom.

Én nyíregyházán fogok szülni.

Nektek fogadott orvosotok van?

Nekem igen. Még viccesen meg is jegyezte a férjem, hogy ez a gyerek nem lesz spórolós, mert holnap is menni kell UH-ra, 8 ezerért. Így utólag már bánom a fogadott orvos dolgot, mert semmi baj nem volt a terhességem alatt. De ezt nem is gondoltam volna, mert nekünk sikertelen lombikok után jött ez a kis angyalka spontán.

2012. márc. 6. 11:07
 5/134 anonim ***** válasza:

3.vagyok!

Igen nekem is fogadott dokim van, bár nekem az uh-kat a kórházban végzik ingyen! És hetente megyek hozzá vizsgálatra, vagy ha kell menni, akkor csak a vizsgálat ár felét kéri el! Akkor érthető, h így várjátok! Ezek a mai babák, szerintem ha lehetne a pocinkba nőnének fel a legszívesebben olyan jól érzik magukat!

2012. márc. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/134 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Március végére vagyok én is kiírva, de 20.-án és 25-én is fájásaim voltak. Második baba és ismét kisfiú. Az elsőnél semmi ilyesmi nem volt, csak elfolyt a 38. héten a magzatvíz. Most a második fájós alkalommal 8,5 órán keresztül voltak fájásaim és még ki se nyíltam tőle. Eléggé félek, hogy ismét nagyon hosszú lesz a szülésem. A dokim azt mondta, hogy biztos ő is előbb jön. Most hétvégéig mondta, hogy jó lenne, ha még bent maradna, úgyhogy meglátjuk. Azóta megint semmi jele a szülésnek.

2012. márc. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/134 A kérdező kommentje:
Az is igaz , hogy soha ilyen jó dolguk nem lesz mint a pocakban. Majd csak rá szánja már a kijövetelre. Pedig már 30 héttöl be van fordulva. Meg a külső méhszájam is nyitva van már 2 hete. Akkor azt mondta az orvosom a héten meg lesz. Ehez képest meg semmi. Még csak egy árva jósló fájásom sincsen. Csak ki bírjuk valahogy. Könnyü szülést és boldog babázást nektek!
2012. márc. 6. 11:24
 8/134 anonim ***** válasza:

3.vagyok!

Nekem is már a 30.héten befordult :) és én is már 2-3 hete nyitva vagyok! És jóslóim is voltak a múlt hétig! Aztán mintha elvágták volna! :( Na majd csak lesz valami! Olyan még nem volt, h bent maradtak volna! :D

2012. márc. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/134 A kérdező kommentje:

Bent nem maradnak az tuti, csak az időpont kérdéses.

De jó, hogy van itt egy pár sorstársam!

2012. márc. 6. 11:41
 10/134 anonim ***** válasza:

(3.)

:)

Majd azért írjátok meg, ha megszültetek, vagy megindultok!!! :)

2012. márc. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!