Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ebben a hónapban szülő kismamá...

Ebben a hónapban szülő kismamák, ti nem vagytok türelmetlenek?

Figyelt kérdés
Én 16-ra vagyok kiírva de én már nagyon nehezen bírom a várakozást. Napjaim nagy részét egyedül töltöm, gondolom ezért is ilyen unalmas a terhességem utolsó hónapja és rettenetesen hosszunak tünik. Nem unatkozom, mert a házimunka, főzés, bevásárlás leköt. Meg nincs is akkora pocakom, hogy nagyon hátráltatna. Egyedül az alvás nem az igazi, mert nagyon sokszor ki kell mennem pisilni. Már annyira szeretnék szülni, minden kismami megyszült már akikkel egyszerre vagy nagyon közeli időpontban voltunk kiírva. Ti, hogy vagytok? Ti is hasonló cipőben jártok?

2012. márc. 6. 10:49
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/134 anonim ***** válasza:

Sziasztok,

én is csatlakoznék hozzátok. Ma vagyok 38 hetes, és türelmetlen:) Kislányt várunk. Eddig soha nem volt semmiféle fájásom, sem keményedésem:S Szóval nem úgy néz ki mint aki ki akarna bújni:S És 21.-re vagyok kiírva, de reménykedem, h nem várja meg, mert már elég nehezen tudok aludni. A pocim nekem sem olyan óriás, és ez az utolsó pár hét olyan lassan telik, mintha már 4 éve állapotos lennék.:)

Én mindenképpen bejelentkezek ide a fórumra,akár naponta is...férjem dolgozik, mindent összekészítettem, szóval ezek a napok elég unalmasan telnek.

2012. márc. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/134 A kérdező kommentje:

Szia! Üdvözöllek a klubban!

Nekem nagyon ugy néz ki, hogy megy a nyákdugó. Nem bánnám ha megkapnám nőnapi ajándéknak a kisfiam.

2012. márc. 8. 10:19
 23/134 anonim ***** válasza:

Előző vagyok... hát az tényleg szép ajándék lenne:)Bár megjegyzem ha elmegy a nyákdugó nem biztos, hogy aznap már lesz babo, de én azért szorítok neked:)Mint írtam én is nagyon várom, hogy történjen valami végre, most viszont reménykedek, hogy nem holnap akar kibújni, mert holnap lesz a szülinapom....nem szeretném ha 1 napon lenne:)

Fájásaid vannak?

2012. márc. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/134 A kérdező kommentje:

Nincsenek fájásaim. Csak olyan mensisek. Csak reménykedem, hogy esetleg már ma megérkezhet. Hasmenésem az van , meg már hánytam is ma. Majd csak jön már!

Boldog szülinapot!

2012. márc. 8. 10:47
 25/134 anonim ***** válasza:

(3.)

Hát én még mindig egyben! :( Ma megyek CTG+UH, remélem lesz valami biztató! Nekem is megy a hasam, hányinger, jósolgatok is! hát... szurkoljatok lányok, h meglegyen hamarosan! Én is örülnék a nőnapi ajándéknak! :) És boldog születésnapot neked holnapra (új) !!!!

A nyákdugó amúgy tényleg nem jelent semmit, bár nekem ismerősöm nyákdugó távozása után 1 héttel megszült! Úgyhogy lehet nálad is ez lesz! :)

2012. márc. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/134 anonim ***** válasza:

Köszönöm a szülinapi jókívánságokat:)

Kérdező: Hát nagyon úgy fest, hogy akkor neked hamarosan meglesz a babod..tipikus olyan tüneteid vannak.:) Bárcsak ott tartanék ahol Te. Igazából csak a túlhordás miatt aggódok, nem szeretném ha befektetnének a kórházba. Igaz még van 2 hetem.:)

2012. márc. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/134 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én ma voltam NST-n, ahol kaptam egy rossz hírt... Az NST eredménye nem reaktív lett... Megvizsgált a doki , méhszáj 2000, majd UH az teljesen okés és újra NST. A második NST már reaktív lett, de mondta a dokim, hogy mostantól lehet, hogy naponta kéne mennem... Féltem, a kicsi lányom nagyon! ( volt már vetélésem ): Nem értem, hogy ilyenkor miért is nem tartják benn a kismamákat legalább egy éjszakára megfigyelésre! :( Ugye minden rendben lesz? Kérdező, hogy vagy?


A tegnapelőtti 13:40-es.

2012. márc. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/134 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs semmi baj, csak aludt a babád. minden rendben lesz! Nálatok ez azt jelenti, hogy nem mozgott a szívhangja a kellő tartományon belül? Mert nálunk ezt, ami ugye a lepény öregedését jelzi. Vagy mit mondott neked a dokid?
2012. márc. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/134 anonim ***** válasza:
A lepényem 2-es érettségű, szóval még van 1 lépés az öregedésben. Igen, nem volt a frekvencia magas ( volt, hogy 120 alatt volt és az ingadozás is kicsi ), de mozgott kicsit. Elvileg fenn volt... Mondjuk 2 napja alig mocorog és ez is olyan fura nekem! :(
2012. márc. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/134 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg jobb lenne, ha járnál naponta, de ha kéred, akkor biztosan befektetnek a kórházba. Nem mondtad a dokidnak, hogy nyugodtabb lennél, ha befektetne?
2012. márc. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!