Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ebben a hónapban szülő kismamá...

Ebben a hónapban szülő kismamák, ti nem vagytok türelmetlenek?

Figyelt kérdés
Én 16-ra vagyok kiírva de én már nagyon nehezen bírom a várakozást. Napjaim nagy részét egyedül töltöm, gondolom ezért is ilyen unalmas a terhességem utolsó hónapja és rettenetesen hosszunak tünik. Nem unatkozom, mert a házimunka, főzés, bevásárlás leköt. Meg nincs is akkora pocakom, hogy nagyon hátráltatna. Egyedül az alvás nem az igazi, mert nagyon sokszor ki kell mennem pisilni. Már annyira szeretnék szülni, minden kismami megyszült már akikkel egyszerre vagy nagyon közeli időpontban voltunk kiírva. Ti, hogy vagytok? Ti is hasonló cipőben jártok?

2012. márc. 6. 10:49
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/134 anonim ***** válasza:
Ha a holnapi eredmény se lesz jó elsőre, akkor mindenképp szólok a dokimnak, hogy a hétvégére benn maradnék, mert az megnyugtatna. Ma jön fel a védőnőm megnézni a szobát, beszélek vele is, hogy szerinte hogyan tovább... Nagyon el vagyok kenődve! :(
2012. márc. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/134 anonim ***** válasza:
Ne legyél elkenődve, mert nemsokára a kezedben lesz a pici. Kérdezd meg a védőnőt, hogy van e nekik szívhang hallgató készülékük, azzal napközben tudnád követni a picit.
2012. márc. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/134 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Ugylátom zajlik az élet! Szerintem is figyelni kellene mostmár jobban, ha nem ugy mozog a babád! Én megnézettem volna UH-n is ha már ott vagyok. Én is mindig ezen parázok. Nagyon félek attol az átkozott köldökzsinortol!

Nálam minden rendben volt az NST-n. Ugy meglepődtem az én kis fickóm sem mozog vagy 3 napja ugy mint eddig, err most olyan aktív volt. pik-pak letudtam az NST-t. Kérdeztem is aki ott van, hogy a véres folyásom szerinte micsoda. De ő is azt mondta az elmondottam alapján, hogy szerinte nem nyákdugó. csak a vizsgálattol lehet. Mert igazi fájásom az nincsen.

Ugyhogy még várnunk kell mindannyiónknak ugy látom. Pedig reménykedem, hogy a hétvégi főzést már meguszom.

Kitartást csajok!

2012. márc. 8. 13:38
 34/134 anonim ***** válasza:

(3.)

Sziasztok!

Nálam csend és nyugalom! Nem tudom, h örülnöm kéne-e... :DDD

Hamár így péntekig nem jött, akkor most már remélem a hétvégét a pociba tölti és hétfőn megindul ki hozzánk! Ti hogy vagytok? Hatott valakire a telihold?

2012. márc. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/134 anonim ***** válasza:

(21)

Sziasztok. Hát rám annyiban hatott a telihold, hogy nem igazán lehetett hozzám szólni...ingerült voltam....de ennyi:S Meg a pocaklakó kis csajszim is nagyon sokat mozgolódott, már azt hittem kifordul és farfekvéses lesz, olyan formákat öltött a pocim mint még soha. Nagy buli volt odabent:] De este éreztem, hogy alul csuklik...megnyugodtam, h maradt fejvégűbe:)

2012. márc. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/134 A kérdező kommentje:

Akkor még nincsen baba senkinek.

Nekem sem hatott a telehold csak annyiban , hogy ugy aludtam mint a bunda. Máskor meg egész éjszaka nem alszom miatta. Végülis nekem még van egy hetem. Az én babám is elég aktív volt tegnap is és ma is.

2012. márc. 9. 10:22
 37/134 A kérdező kommentje:
Az a véres váladék megint jött. Lehet mégis anyákdugó megy részletekben.
2012. márc. 9. 10:23
 38/134 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nálam csak hosszú volt az éjszaka, de semmi. Azonban megbeszéltem a pocaklakómmal, hogy vasárnap szeretném, ha megszületne. Remélem hallgat a jó szóra. Szerdán az nst-n ugyanis megbeszéltük a szülésznővel, hogy vasárnap éjszakás és jó lenne nála szülni :) A dokim szerint is jöhet, mert minden tökéletes. Átnéztem utoljára a cuccokat és megvan minden. Beszereztem a csokikát, szőlőcukrot, szénsavmentes ásványvizet, homeós bogyókat, vajúdó olajokat, úgyhogy teljes készültségben vagyok vasárnapra. :) Szombatra takarítást tervezek, illetve sok sétát:) Vasárnapra pedig egy csodálatos együttlétet a férjemmel, ami szerintem be is fogja indítani a szülést. Két hete le lettünk tiltva róla, mert fájásokat generált. Úgyhogy remélem a hatás nem marad el!:)

2012. márc. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/134 anonim ***** válasza:
Volt uh is tegnap NST utána, ami szerint minden okés! Ma is voltam NST-n, ma le se lehet lőni a csajszit... Tegnap óta barnás folyásom van és ma kicsit darabos is... Ez lehet attól, hogy tegnap megvizsgált a doki? Remélem minden rendben marad!
2012. márc. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/134 A kérdező kommentje:

Ezek szép tervek! Kivánom , hogy így legyen a sorrend!

Én ma takaritottam, most fejeztem be. Jol el is fáradtam.

Kicsit pihenek és megyek főzni. A férjem mire hazajön biztos megfog lepődni, hogy totál kitakaritottam. Hónapok óta ő porszívózott, amugy is utálok. De most annyi energiám van, hogy ugy érzem a hegyet el tudnám huzni.

2012. márc. 9. 12:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!