Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ebben a hónapban szülő kismamá...

Ebben a hónapban szülő kismamák, ti nem vagytok türelmetlenek?

Figyelt kérdés
Én 16-ra vagyok kiírva de én már nagyon nehezen bírom a várakozást. Napjaim nagy részét egyedül töltöm, gondolom ezért is ilyen unalmas a terhességem utolsó hónapja és rettenetesen hosszunak tünik. Nem unatkozom, mert a házimunka, főzés, bevásárlás leköt. Meg nincs is akkora pocakom, hogy nagyon hátráltatna. Egyedül az alvás nem az igazi, mert nagyon sokszor ki kell mennem pisilni. Már annyira szeretnék szülni, minden kismami megyszült már akikkel egyszerre vagy nagyon közeli időpontban voltunk kiírva. Ti, hogy vagytok? Ti is hasonló cipőben jártok?

2012. márc. 6. 10:49
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/134 anonim ***** válasza:

Sziasztok. Marcius vegere vagyok kiirva, de tegnap este az ugyeleten voltunk fajasokkal. Mar vagy ket hete vannak joslo fajasaim, hol erosebbek hol gyengebbek. A mehszaj ertekem is 2100-ra mondta tegnap a doki, bar ez meg nem mervado. A doki vizsgalatkor azt mondta hogy szinte ki tudja tapintani a pici fejet, annyira lent van mar. Igazabol nem tudom hogy ez jot vagy rosszat jelent e, hisz elso baba. Annyit mondott hogy akarmikor johet a pici, es ha barmi van menjek.

En mar nagyon turelmetlen vagyok, hisz 10 kg-ot hiztam es mind a pocakomra, es iszonyatosan faj a hatam tole, aludni alig-alig, max egy-ket ora. Hulla faradt vagyok mar.

Remelem hamarosan a kezemben tarthatom a picikemet. :)

2012. márc. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/134 anonim ***** válasza:
100%
Annyit előrejelzésnek, hogy csütörtökre meleg front várható és teli hold is lesz.....
2012. márc. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/134 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi az infót! A meleg front és a tele hold is megzavar engem. Mostmár nekem is kezd fájni a derekem , olyan mint mikor jött meg a mensim. Tisztára ugy érzem, hogy menstruálni is fogok. Még a Wc-re is elmentem, mert azt hittem vérzek.

Amíg nem szülünk tartjuk itt mindennap a kapcsolatot?

És ha megyünk szülni , ha van idő akkor is jelezhetünk!

2012. márc. 6. 13:06
 14/134 anonim ***** válasza:

(3.)

Na a melegfront nekem nem nagyon jön be, de a telihold remélem hatni fog!!!! :)

2012. márc. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/134 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én hónap végére vagyok kiírva. Az alvással nincs gondom, éjjel 1x megyek csak ki a mosdóba, de mindig ugyanabban az időpontban. :) Fáradtnak érzem magam és semmihez sincs kedvem, pedig dolog van bőven. A szoba még csak most készül el a hétvégére és a mosás is félig van csak meg. Első baba lesz és amellett, hogy nagyon várom most egy kicsit be is paráztam a feladattól na meg persze a szüléstől. :S Én úgy tippelek, hogy még 1 hétig marad benn a drága a pociban és kibújik, de ő lehet nem így gondolja... :) Majd kiderül! A derékfájás is jele lehet a szülésnek, nem jól tudom?! Szóval kedves kérdező, lehet, hogy nem marad benn szombatig!
2012. márc. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/134 anonim ***** válasza:

Bocsi, nem is te vagy kiírva szombatra... Te 16-ra... A lényeg, a lényeg, lehet nem marad benn szombatig! :D

(utolsó)

2012. márc. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/134 anonim ***** válasza:
én csütörtörtökre vagyok kiírva :) nekem is nyitva a méhszájam 2 hete de semmi jele, hogy kiszeretne jönni ez a tünemény :) már minden kész a babaszoba is és a cuccunk is már összerakva :). nem szeretném túlhordani én sem :( hisz olyan sok rosszat hallottam...
2012. márc. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/134 A kérdező kommentje:

Na miujság csajok?

Nekem nagyon megfájdult a derekam tegnap délutánra meg ugy érzem magam mint mikor mensi készült megjönni. A derékfájás meg is maradt. ma mennem kell UH-ra, kiváncsi vagyok mit fog mondani a dokim.

2012. márc. 7. 08:42
 19/134 anonim ***** válasza:

(3.)

Sziasztok!

Itt minden ok! Nekem is van most kis jóslóm, de épphogy fáj... én holnap megyek UH + CTG! Majd írd meg, h mi volt nálad!

Szép napot!

2012. márc. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/134 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Voltam Uh-n. 0,5cm-re van nyitva a belső méhszájam. A baba tök jol érzi magát a magzat víz is tökéletes még. Ugyhogy várhatom én , hogy kibujjon.

Nálatok mi ujság? Van valkinél valami változás?

2012. márc. 7. 18:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!