Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ebben a hónapban szülő kismamá...

Ebben a hónapban szülő kismamák, ti nem vagytok türelmetlenek?

Figyelt kérdés
Én 16-ra vagyok kiírva de én már nagyon nehezen bírom a várakozást. Napjaim nagy részét egyedül töltöm, gondolom ezért is ilyen unalmas a terhességem utolsó hónapja és rettenetesen hosszunak tünik. Nem unatkozom, mert a házimunka, főzés, bevásárlás leköt. Meg nincs is akkora pocakom, hogy nagyon hátráltatna. Egyedül az alvás nem az igazi, mert nagyon sokszor ki kell mennem pisilni. Már annyira szeretnék szülni, minden kismami megyszült már akikkel egyszerre vagy nagyon közeli időpontban voltunk kiírva. Ti, hogy vagytok? Ti is hasonló cipőben jártok?

2012. márc. 6. 10:49
 91/134 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Igen, az nst-n mutatta a gép. Nem a szívhang, hanem a másik. Felment 80-ig a 100-as skálán, 3 percenként. Egész éjszaka fájt a derekam és ma 9 től 2 percenként jöttek eddig a fájások, olyan 30-40 másodpercesek. Remélem segítik a tágulást. A továbbiakról nem tudok nyilatkozni, mert az elsőt a 38. héten szültem.

2012. márc. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/134 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Még mindig tartanak a fájások. Most fürdés után sem múltak el. Elég rendszertelen volt és gyengült, ezért elmentem fürdeni. Nagyon forró zuhanyt vettem és most megint jönnek a fájások, de még mindig nem fájnak igazán. Nálatok?

2012. márc. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/134 A kérdező kommentje:

Nálunk semi fejlemény.

Elmentünk sétálni egy kicsit, mert már megőrülök a várakozástol és az unalomtol. Egy telefont sem vittünk és már anyós meg a sógornőm a kórházba akartak menni. Az őrületbe kergetnek ezzel az izgulásukkal én meg olyan nyugodt vagyok mint még soha. Nem izgulok már teljesen felkészültem az egészre. Ők meg ugy tesznek mintha legalább őnekik kelenne szülni. Nincs egy óra, hogy valki ne telózna. Tudom, hogy nagyon várják már de nem lehet siettetni a kisfiamat, mert ugye eddig sem igazán érdekelte a kis drágámat, hogy már mennyire várjuk.

Holnap betöltöm a 40 hetet és kiváncsi vagyok mi lesz a ctg eredmény. remélem történik valami mostmár.

Nálatok mi ujság? Titeket nem "ölnek" meg a sok érdeklődéssel?

2012. márc. 15. 19:49
 94/134 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem pont az ellenkezője. Senkit se érdeklek:) Akiket anno én hívtam barátnőimet, még azok se hívnak...
2012. márc. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/134 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Ma nagyon sokat sétáltunk férjemmel ebben a szép időben. Ettem jó erős gulyáslevest, iszom a málnalevél teát, szedek homeós méhszájtágító bogyót, vettem nem rég egy jó forró zuhanyt...egyenlőre semmi nem történik:D Nem szeretném siettetni a kiscsajszim, de annyira türelmetlen vagyok már én is:S Annyira szeretném már megölelgetni, megpuszilgatni...

Engem szerencsére nem hívogatnak állandóan a rokonok, bár mindenki nagyon várja már, hogy megszülessen a leányzó. Én megmondtam mindenkinek, hogy amint megindul a szülés küldöm az sms-ket, ne zaklassanak:P

2012. márc. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/134 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok ma?:)
2012. márc. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/134 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Ma kelett menni de nem ctg-re hanem aminoszkópiára. 2 ujnyira nyitva vagyok és nagyon fel van puhulva a méhszájam. Azt mondta az orvosom, hogy lehet már délután vagy estefelé mehetünk is vissza. Azóta vérzek és azt mondta a doki azért vizsgált meg ilyen erősen, hogy beinduljon a szülés.

Nálatok mi ujság?

2012. márc. 16. 10:22
 98/134 anonim ***** válasza:
Akkor ma már szülni fogsz, ennek nagyon örülök! :) Nálunk semmi extra. Azt vettem észre, hogy lejjebb ment ma a hasam.
2012. márc. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/134 anonim ***** válasza:

De jó neked:)

Én egyből írom ha van valami. Engem szétnyom alul a babóm, valamikor elég nehéz felülni és járni. Már a 32 heti uh-n azt mondta a nő, hogy nagyon lent van a buksija....azt hittem az azt jelenti, hogy nem fogja kivárnia 40. hetet...tévedtem.

Várjuk a fejleményeket kérdező, és könnyű szülést kívánok neked:)


Utolsó: Azt olvastam, hogy ÁLTALÁBAN 1-2 nappal szülés előtt szál le a poci. Lehet neked is csak órák kérdése, és kezedbe tarthatod a babódat.

2012. márc. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/134 anonim ***** válasza:
Előző vagyok..én nem tudom mennyire kell, hogy lejjebb menjen a poci, de nekem amolyan alakváltoztató:P Hol fent van és még mindig légszomjam van, hol meg eléggé leereszkedik és ha leülök, a combommal tartom a pocim:P Szóval inkább annak tudom be, hogy a babóm kicsit feljebb vagy éppen lejjebb csusszan a pocimban.
2012. márc. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!