Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortuszt mindig altatásban...

Abortuszt mindig altatásban végzik?

Figyelt kérdés
2013. júl. 10. 07:42
 71/118 anonim ***** válasza:
61%
Hagyd rájuk ne vitatkozz itt mindig mindenki olyan nagyon okos és mindent jobban tud a másiknál. Pedig csak egy egyszerű kérdést raktál fel, amire egészen egyszerűen lehet válaszolni. Erre a sok abortusz ellenes szent fazék jön az ész osztással mintha bármi köze lenne az életetekhez. Hát nincs. Egyáltalán nincs. Ha nem akarjátok nem tartsátok meg és ezért senkinek nincs joga megszolni. Én megértelek,a meglévő kettőnek akarsz megadni mindent és nem nélkülözni egy harmadikkal.
2013. júl. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/118 anonim ***** válasza:
3%

Inkabb szentfazek mint felelotlen sajat magzatat megolo nonek nem nevezheto szemely.

Az elet szent barmilyen kicsi is aki eletet vesz el bunt kovet el.

Nincs kicsi vagy bun olni bun ez teny.

A magzat embrio el ez teny

2013. júl. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/118 A kérdező kommentje:
Itt egy páran elmehetnènek pszihológushoz :DD
2013. júl. 10. 20:17
 74/118 anonim ***** válasza:
47%
Látod #70/#72 ezért nem döntenék én az örökbeadás mellett soha, semmilyen esetben, ugyanis nem tudnám biztosan, 100%-osan kivédeni, hogy egy ilyen felfogású örökbefogadóhoz kerüljön... akkor már inkább az AB, az legalább nem sokéves kínzás...
2013. júl. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/118 anonim ***** válasza:
4%

Talan igazad van eletet kionto ember gyerekenek lenn buntetes lehet.

Szerinted aki tiszteli az eletet az bolond aki kiirtja az normalis.

Aki vedekezik feleloseggel az bolod aki felelotlen megszakitasos modszert vegez az normalis.

Furcsa egy ertekrend ez

2013. júl. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/118 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező! Kértél már időpontot ab-ra?

Mert nem tudom tudod e de 2x kell menni tanácsadásra család védelmi szolgálathoz. A 2 között 3napnak kell eltelni, a 2. és a műtét között nem telhet el 8nap mert akk érvénytelen.

+altatóorvoshoz kell menni

+vércsoport meghatározásra ha nincs róla papírod milyen a véred

2013. júl. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/118 anonim ***** válasza:
59%
#75, nem, a baj azzal van, ha valaki veszi a bátorságot, hogy egy más emberre tukmálja, kényszerítse a saját értékrendjét, mert képtelen tudomásul venni, hogy az a másik ember egy másik ember, saját gondolkodással, saját értékrenddel. Úgy elképzeltem - kiindulva a beírásaidból - hogy adva van az a tizenéves kamasz, akinek van párkapcsolata, szexuális életet él, horribile dictu még terhes is lesz vagy tőle lesz terhes a párja.... és ettől a gondolattól elborzadtam.
2013. júl. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/118 anonim ***** válasza:
19%

Tudod mit? Ilyen szívtelen embernek , mint Te, nem is való baba. Ilyen hozzáállással a másik két gyerekedet sem tudom, hogy és mire nevelheted... Sajnálom Őket látatlanban is...

Nem a kicsit, hanem az ilyen lelketlen hozzáállású embereket kéne "elvetetni", mint Te vagy!!!

2013. júl. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/118 anonim ***** válasza:
22%

Hallottál már az " abortusz túlélőkről " ??

Ők túlélik az abortuszt és megmaradnak, de csak akkor veszed észre, ha már nem lehet újra elvetetni, megölni!! Na, akkor hogy néznél a szemébe a kicsinek, vagy a másik kettőnek????

2013. júl. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/118 A kérdező kommentje:

Haggyàáál már! :D

Nevetsègesek vagytok.

Siratjátok az èn gyerekeimet. Abszúrd egy lelkivilágotok van

2013. júl. 10. 21:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!