Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortuszt mindig altatásban...

Abortuszt mindig altatásban végzik?

Figyelt kérdés
2013. júl. 10. 07:42
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 101/118 anonim ***** válasza:
63%

Ha a kislányod még csak 4 éves, és azt hajtogatja, hogy "Ez KELL, az KELL, meg amaz KELL, akkor most még szépen, szeretettel el lehet magyarázni neki, hogy ez nem egészen így van. Nálunk, a családi szótárban nincs benne a "kell" szó, esetleg a "szeretném", amire bizony - hol szándékkal, hol anélkül - az a válasz, hogy: "Most nem." És nem hiszem, hogy ettől egy gyámügynél feljelentendő, aljas, gonosz dög anya lennék.

És hogy valamennyire témánál maradjak: Valahol, nagyon távol az egész éppen itt kezdődik. Hogy az ezkelleazkellamazkell esetleges értéktelensége messze megelőzi az élet valódi értékét.

Az meg már csak hab a tortán, hogy a bejegyzéseket elolvasva a "NEM KELL" az éppen az útban lévő új élet kapcsán hangzott el - hogy ezzel a képzavarral éljek. Mert ez kell, az kell, amaz is kell, de a saját gyerekem, na az nem kell...

2013. júl. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/118 anonim ***** válasza:
41%

#101, az ilyen kérdések mindig azért mennek el, mert a t. magzatvédők erkölcsi kötelességüknek tartják, hogy az abortusz ellen kezdjenek agitálni, ha bárki, bármit kérdez, amiben szerepel az abortusz szó... na most ilyenkor 2 lehetőség van, vagy hagyjuk az összes ilyen kérdést egyoldalú agitációvá válni, vagy legalább valami értelmes, több oldalú eszmecserét csinálunk belőle, meg kiállunk a kérdező mellett, ha nagyon oltogatják.. (a harmadik lenne a moderációhoz rohangászás, de ugye az azért necces ha nem valami durva személyeskedés...)


#100 - ja, pont. Ennek pont a fordítottja igaz, a világ eddigi egész történelme folyamán a létezHETő legrelatívabb érték az emberélet volt, hívőknél is, meg materialistáknál is. Egyszerűen nem volt olyan kor, amikor az emberélet kioltása ne vonhatott volna maga után a körülményektől függően bármit, a legsúlyosabb büntetéstől a legnagyobb kitüntetésig, lett gyilkos vagy hős... evvan.

2013. júl. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/118 anonim ***** válasza:
13%
Unintelligens és trágár vagy kérdező, jelentettem a kérdésed, ha ezt itt eddig senki nem tette volna meg.
2013. júl. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/118 anonim ***** válasza:
68%
Na úgy hiszem meg van a lepontozó emberke is, nem értem miért kell ezt csinálni csak azért mert valakinek nem épp az az álláspontja mint a másiké....
2013. júl. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/118 anonim ***** válasza:
24%

Nem, kedves utolsó, én nem pontoztam le senkit.

Úgy érzem nem írtam semmi rosszat, nem írtam, hogy a kérdező hibát követ el, meg hogy meg kellene tartania a babát, mert szerény véleményem szerint a másik kettőt sem érdemli meg. Csak annyit írtam, hogy szégyellheti magát, amiért olyanokat ír, amiket.

Ennek ellenére ocsmány és alpári módon reagált a kommentemre. Én meg így, mert azért mindennek van határa.

És ti is elég primitívek lehettek, ha ilyen mellett kiálltok. Felőlem elvetethet annyi gyereket, amennyit csak akar, nem érdekel, nem ez ellen voltam a korábbi válaszaimnál sem.

2013. júl. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/118 anonim ***** válasza:
31%

Hát, bevallom, és mint galád abortuszellenes hozzászóltam párszor, de azt mondom: nagy kár volt töröltetni a kérdést!!!!!

Olyan tisztán és szépen kiviláglott belőle, hogy mi rejlik a nyomorbaszülömagyerekem hazugsága mögött. Igazán tanulságos volt, mikor a bosszúság, a méreg és a düh feledtette az önkontrollt és felszínre került a valóság.

Egy percig nem kétséges, hogy 66%-os fórumtársam ezenközben nem segítségnyújtást ajánlott, hanem burkoltan (Ne hagyd magad felidegesíteni...) utalt arra, ez valóban mekkora taktikai hiba volt!

Közben pedig szép csendesen odalesz egy élet...

2013. júl. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/118 anonim ***** válasza:

Én voltam az aki leírta, hogyan zajlik konkrétan ez az egész és normálisan feltettem egy kérdést. Nem bíráltam, nem tettem megjegyzést csak próbáltam segíteni.


Milyen érdekes, hogy egy segítő szándékú hozzászólásra nem reagál a kedves kérdező, de ha bírálják arra rögtön tud ugrani.

Erről ennyit.

2013. júl. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/118 anonim ***** válasza:
13%

elobb utobb mindenkinek minden buneert fizetni kell ez a karma.

minden rossz visszaut az abortusz akarhogy is forgatjuk rossz dolog mert egy eletet vetetsz el.

mar maga a szo is elvetetem ??megolod igazi szoval elve.

a pszihologusra majd neked lesz szugseged.

majd egyszer belatod mit kovettel el..

2013. júl. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/118 anonim ***** válasza:
49%

#105, valószínűleg más kérdést olvasol, én itt egyetlen ocsmány, alpári, unintelligens vagy trágár megnyilvánulást sem olvastam a Kérdezőtől, pusztán más az értékrendje, mint a tiéd. Ellenberger pont te merészelted a Kérdezőt "egy éretlen, ostoba lány vagy, nincs ezen mit szépíteni" és hasonló jelzőkkel minősíteni... csak a tények kedvéért.


#106, "(Ne hagyd magad felidegesíteni...) utalt arra, ez valóban mekkora taktikai hiba volt!" - picit el tetszel lenni tévedve, mi akár taktikázHATnánk is egymással, a Kérdezőnek erre semmi szüksége, ő egyszerűen azt tesz a törvény adta keretek között, amit jónak lát, és kész, max a párján kívül nem tartozik ezzel kapcsolatban senkinek sem számadással sem magyarázattal. Ettől még természetesen tök felesleges felidegesítenie magát, nem tesz jót az egészségének...

2013. júl. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/118 anonim ***** válasza:
55%

Hogy mi az én véleményem, kedves utolsó, azt te nagyon jól tudod.

Akárcsak azt, hogy a széles körű felhördülést és megbotránkozást nem (csak) a tervezett abortusz váltotta ki, hanem egyfelől az a méretes hazugság-tömeg, ami kiírásra került (végtaghiányos, sejtmassza, nincs feje, nem él...), másfelől és talán főképpen az az egyértelmű, vállalt és leplezetlen GYŰLÖLET (nem kell, nekem nem él, kizárom őt az életemből...), ami azért még ezen az oldalon sem általános.

2013. júl. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!