Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortuszt mindig altatásban...

Abortuszt mindig altatásban végzik?

Figyelt kérdés
2013. júl. 10. 07:42
 61/118 anonim ***** válasza:
4%
Miféle illúzió? Annak az illúziói, aki azon kívül, hogy kizárod az életedből, elhitte volna, hogy amit mondasz, abból csak egy szó is igaz.
2013. júl. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/118 A kérdező kommentje:

Hogyne oldanák meg mindebnt 2 gyerekkel ha megyek dolgozni??

Nem gyes+családi 50-èrt hanem fizetès+benzinpènz+cafeteria+családik 150.000et tudok a kasszába tenni.

Számolsz nèha?

2013. júl. 10. 17:21
 63/118 anonim ***** válasza:
31%

Szoktam, igen. Azt mondtam, ha kényszerből egy keresős, 4 tagú családban élnél huzamosabb ideig, akkor sem ölnéd meg a két nagyobbat. Egyiket sem. Vagyis megoldanád. És ezt nem cáfoltad.


De valóban nincs ennek már értelme, hiszen már színt vallottál a sok kifogás mellett. Hogy akaratlagosan, vagy mérgedben tetted ezt, azt én természetesen nem tudom, de megtetted: leírtad, hogy neked ez a nem élő, fej nélküli, végtaghiányos sejtmassza nem kell. Hogy kizárod őt az életedből. És nekem ennyi pont elég. Szerintem másoknak is...

2013. júl. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/118 anonim ***** válasza:
59%
Kérdező (#62) te meg ne hagyd már, hogy felidegesítsenek, nem azt kérdezted, megtartsd-e vagy nem, ezt majd nyilván eldöntitek (vagy eldöntöttétek) ketten a pároddal hogy a ti családotoknak összességében mi a jobb, nem tartozol senki fele számadással, tegyetek úgy, ahogy a legjobbnak tartjátok.
2013. júl. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/118 A kérdező kommentje:
Fôleg azoknak akik itt mellettem álltak :))
2013. júl. 10. 17:29
 66/118 anonim ***** válasza:
73%
Ez egy meddő vita.. ne foglalkozz velük kérdező! Csak tudnám mi jogon akarjátok Őt befolyásolni vagy akár megkritizálni a döntését, és pláne ítélkezni felette? Ez egyedül Isten joga.. Szerintem ehhez se közötök se jogotok nincs...Nem én vagyok a kérdező, de már engem is dühít amiket itt olvasok..
2013. júl. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/118 anonim ***** válasza:
25%

Elhiszem, hogy dühít, amit olvasol. Bevallom, engem is. Pedig én vagyok az, aki talán legtöbbet szóltam hozzá.

Nem ítélkeztem, nem minősítettem, csak egy csokorba gyűjtöttem a tényeket. A következtetéseket aligha én vontam le.

És dühít az a trendi módon áltoleráns nézőpont is, mely bizonyos vélemények létjogosultságát elfogadja, bizonyosakét meg nem,: ítéletet ugyanis éppen nem én hoztam, hanem a kérdező. Méghozzá halálosat.

2013. júl. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/118 anonim ***** válasza:
61%

Úristen, kedves 22 éves egyetemista, talán nem itt kéne kiélned a keserűséged, amiért neked elment a gyereked, akit megtartottál volna. Szomorú dolog. De egyáltalán nem is az a kérdés, hogy megtartsa-e vagy sem, hanem hogy altatásban végzik-e az abortuszt. Te meg itt hadjáratot indítasz ellene...persze mindig vannak ilyenek sajnos.

Egyébként csak a 16. hét után alakul ki a fájdalomérzet, és csak a 12. hétig lehet elvetetni. Tehát nem, nem fáj neki és nem fog menekülni a méhedben. Egyébként látszik, hogy még nincs gyereked, különben nem írnál ilyet egy 2 gyerekes anyának, hogy szülje meg és aztán adja oda másnak! Szóval felesleges hülyeségeket irkálnod, mivel ez még csak nem is volt kérdés. Te nem vetetnéd el, hanem megtartanád. Abba se szólhat bele senki, a te döntésed. De neked sincs beleszólásod más életébe.

Amúgy bocsi, a kérdésre válaszolva: igen, altatnak, kivéve ha külön kéred, hogy ne altassanak, vagy valamiért nem vagy altatható. Akkor érzéstelenítenek csak. De szerintem ez rosszabb lehet.

2013. júl. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/118 anonim ***** válasza:
62%
Hűűű de le lettem pontozva! Fáj az igazság... :DD
2013. júl. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/118 anonim ***** válasza:
9%

Itt nem altatnak mert beha az altatasba bele lehet halni bizony aztan ott marad ket arva...

Vedekezes kotelesseged ha nem teszed gyereked kell majd megolnod sajat vered tested reszet egy kis leendo embert.

A masik ketto pedig majd mndent megkap a te lelked pedig terhes marad.

Gyujs gyertyat neki aki soha meg nem szulethet es kicsi lelke a menybe megy ott sir erted.

Kerd a bocsanatot

2013. júl. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!