Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortuszt mindig altatásban...

Abortuszt mindig altatásban végzik?

Figyelt kérdés
2013. júl. 10. 07:42
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/118 anonim ***** válasza:
58%
#110, érdekes, én gyűlöletet sem látok a kérdezőnél sehol, hanem csak elhatárolódást, ami ebben a szituban egészséges önvédelmi reakciónak tartható... próbálja nem hagyni magát kiborítani, és ez így van jól. Szerintem ha neked ez a gyűlölet, akkor még soha nem találkoztál valódi gyűlölettel - ami persze nem baj, kívánom, hogy maradjon is így. Csak hidd el, ez itt messze-messze NEM AZ.
2013. júl. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/118 anonim ***** válasza:
38%
Önvédelem? Ugyan kitől?
2013. júl. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/118 anonim ***** válasza:
67%

Nem kitől, hanem mitől. Tudod, vannak a mazók meg az ép pszichével bírók, mega túlkompenzálók. Mindhárom emberfajtát kiborítja pl. ha a az őt frissen elhagyó kedvese képét nézegeti, csak a mazó ennek ellenére azt fogja nézegetni, az ép lelkű meg berakja a megfelelő fiókba, hogy ne borítsa ki, a túlkompenzáló meg széttépi, megtapossa, leköpködi, és lehúzza a WC-n. Persze mindháromnak van esélye, hogy végülis a pszichológus kuncsaftja lesz, csak az elsőé nagy, az utóbbiaké meg jóval kisebb.

Ezért vagyok én iszonyú pipa a magzatvédő propagandára, mert egyáltalán nem olyan dolog, amivel csak használni lehet, ártani nem. Dehogynem, végletes módon ártalmas lehet, ahogy szét tudja zilálni az erre nem felkészült ember személyiségének önvédelmét... amivel persze semmit nem érnek el a magzat szempontjából - az eldöntött eldöntött marad, a nem eldöntött meg ugyanúgy kb 50/50 arányban dönt, legfeljebb olyan különbség lesz, hogy az egyik konkrét embert aki elvetetné a megtartásra befolyásolják amíg a másik ember, aki nyomás nélkül megtartaná pont ettől dönt a "bocs, de ezt nem" irányba.

Viszont a nőket jól ki tudják borítani, ha nélkülük 100-ból 1 nőnek kellene az AB után tényleg pszichológus, akkor utánuk meg 100-ból 10-nek fog kelleni...


(a zasszony tud nagynéha még ilyen félelmetes pszichológiai analfabéta lenni, persze, hisz tanult pszichológiát a jámbor... van némi víziszonyom, én meg ezt tudva direkt igyekszem nem gondolni rá, elhatárolni, amikor megyünk be a Balatonba - ő meg nem direkt felhozza... majd csodálkozik, hogy miért támad kimenekülhetnékem... amíg ha egyedül vagyok, símán bemegyek.... a barátaimtól ments...)

2013. júl. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/118 anonim ***** válasza:
54%
Nem gondolom, hogy a kérdező gyűlöli a benne növekedő embriót, mindössze nem kötődik hozzá egyáltalán, nem tud rá a sajátjaként tekinteni. Őszinte leszek. Nekem is volt abortuszom, és mivel onnantól kezdve, hogy kiderült, terhes vagyok, egyértelmű volt az abortusz, ezért nem is tudott kialakulni bennem a gügyőgö anyai ösztön. Én nem az édes pici öngyömböngyöm babucikámat öltem meg, hanem elvetettem egy néhány hetes embriót, akinek a világrajövetele több életet is tönkretett volna, emellett neki sem tudtam volna normális életet biztosítani jövedelem híján. Ez van. Nem bántam meg, azóta 2 gyerekem született, akiket már terveztünk, és vágytunk rájuk, és meg tudjuk nekik adni azt, amire egy gyereknek szüksége van. Nem gondolom, hogy gyűlöltem volna az elvetetett gyereket, mindössze nem kötődtem hozzá, nem éreztem magaménak. Szó szerint teherként tekintettem rá. Akkor az egyszer nem várandós voltam, hanem terhes. Az abortusz után úgy éreztem, a terhet is levették a vállamról. Egy alkalommal sem kellett pszichológushoz mennem, egyedül dolgoztam fel, bár nem sok feldolgozni való volt rajta számomra. Nagyobb bűnnek tartottam volna, ha tönkreteszek magam körül mindenkit, valamint a gyereket is. Több lelkiismeret furdalással járt volna.
2013. júl. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/118 A kérdező kommentje:
Mèg mindig jönnek válaszok? :) cukik vagytok :)
2013. júl. 12. 20:28
 116/118 A kérdező kommentje:

Jó.

Utoljára írok ide aztán foglalkozzatok most már a saját marhaságaitokkal.

Semmifèle lelkiismeretemfurdolásom nincs az abortusz miatt.

Hogy mièrt?


Mert kezdettõl fogva kizárom az èletembõl hisz nem

2013. júl. 12. 20:32
 117/118 A kérdező kommentje:

....lesz az èletünk rèsze.

Sajnálom ès nem utálom.

Pusztán nem vált ki belõlem kivorulást.

Biztos majd egyszer megbûnhõdök èrte de megakarok a másik 2nek mindent adni.


Önzõ vagyok a màsik 2 vel szemben.


Sziasztok!

2013. júl. 12. 20:34
 118/118 anonim ***** válasza:
46%
Én nem ítélkezek senki fölött, mert abortuszra megy, hisz ő élete, lehet még én is kerülhetek olyan helyzetbe, DE!!! Én fennakadtam azon, amikor azt írtad, hogy megszakítással védekeztek...az mióta normális védekezés, hmmm??? Amikor szeretkeztetek gumi, tabletta vagy spirál nélkül nem gondoltál bele, hogy bármikor teherbe eshetsz? 2 gyermekes anyuka létedre kockáztattál és most pórul jártál. Látom ez téged nem visel meg, pedig szegény "sejtmassza" nem tehet róla, hogy ti nem voltatok képesek ésszerűen védekezni és most ezért ő fizet meg. Hol itt az igazság? Nem vagy már tizenéves csitri, szóval én ezért ítéllek el, mert ez elkerülhető lett volna. Pláne ha tudtátok, hogy semmiképpen sem jöhet még egy baba az anyagiak miatt miért nem védekeztetek rendesen, mint mindenki más, aki nem akar gyereket? Szót se szólnék, ha védekezés ellenére is besikerül, akkor más tészta... A megszakításos védekezés szerintem csak azoknak ajánlott, akiknek nem gond, ha jön a baba, nem azoknak, akik egyből abortuszra rohannak, ha besikerül. Legyen ez egy intő lecke. Üdv, egy 21 éves lány....
2013. júl. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!