Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortuszt mindig altatásban...

Abortuszt mindig altatásban végzik?

Figyelt kérdés
2013. júl. 10. 07:42
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/118 anonim ***** válasza:
26%

Nem kötekedni szeretnék, csak megérteni. Elfogadóan megérteni.

Akkor mi lenne a teendő, ha egy 2 gyerekes, átlagos életszínvonalú házaspár egyik tagja tartósan elveszítené a keresetét? Gondolom, fel sem merülne, hogy az egyik gyereket öljék meg. Pedig hát 4 ember 1 fizetésből... lássuk be, nem egyszerű feladat. És a mai, válsággal terhelt világban ez nem is lehet egyedi eset.

Ha itt nem áldoznak fel emberi életet, akkor méhen belül miért?

2013. júl. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/118 anonim ***** válasza:
65%
Na most egy életre megtanultad,hogy a megszakítás nem védekezés...de remélem tanultál belőle!
2013. júl. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/118 A kérdező kommentje:
41-es! A 2 szitu marhára nem ugyana!!!
2013. júl. 10. 15:37
 44/118 A kérdező kommentje:
Azèrt a többieknek nagyon köszönöm a kedves szavakat!
2013. júl. 10. 15:40
 45/118 anonim ***** válasza:
26%

Csak azt mondd meg nekem, kérlek, miben más? Ha xarban lennél/lennétek, minden követ megmozgatnál/megmozgatnátok, hogy megoldjátok. Ebben biztos vagyok.

Így meg azt sejtem, hogy könnyű, gyors, és kényelmes elfogadni azt, amit egy orvos(?) mond, hogy fej- és végtag nélküli sejtmassza. És haragudni rám, amiért megmutatom, hogy ez nem igaz.

Szóval, KONKRÉTAN miben más a 2 helyzet?

2013. júl. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/118 A kérdező kommentje:

Hogy talán itt mèg választhatok kell e vagy sem??!

amelyik gyerekem èl az èl az marad is.

Egy lapon nem lehet emlegetni a 2-t!

2013. júl. 10. 15:55
 47/118 anonim ***** válasza:
25%

"Amelyik gyerekem él.." - hát megnyugtatlak kedves kérdező, ez a gyereked is él és virul (mivel dobog a szíve és lassan mocorogni is kezd) addig a pillanatig, amíg fel nem fekszel a műtőasztalra és ki nem szedik belőled..


Igen, én megtartanám (és olvastam, hogy Magyarországon nagyon s ok kedvezmény jár három gyerek után, míg kettő után szinte semmi, szóval anyagi szempontból nem hiszem, hogy sokkal nagyobb teher lenne mint a jelenlegi helyzetetek, csak ahogy az 50%-os válaszoló írta, ez a gyorsabb, kényelmesebb út.

Megtartanám, ez nem kérdés. Elmondom az én szitumat.

22 éves vagyok, egyetemista, nincs munkám, sem barátom, lefeküdtem az exemmel egyetlen egyszer, pont peteéréskor.. Persze késett, mellek és has duzzadt, a derekam szakadt le, teszt halvány pozi. Nem volt senki mellettem de már akkor éreztem, hogy ez a "sejtcsomó" (számomra a gyerekem..) az én művem, az én kötelességem vigyázni rá és megóvni őt a környezetemben levő emberektől, akik abortuszra akarnak majd küldeni. Persze pár hét után elment a babám és a mai napig gondolok rá, hogy már több mint 6 hónapos lenne a hasamban és mennyire szeretném, ha velem lenne..

Nincs olyan, hogy nem volt más választás, mert egyes párok évekig várnak újszülöttre és ha nincs benned önzőség, megmented a saját gyereked életét, akár ilyen áron is.

2013. júl. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/118 anonim ***** válasza:
16%

Értem. Tehát csak 2 gyerek kell, a harmadik gyerek pedig nem kell. NEM KELL.

Mint írtam, elfogadom. Akkor is, ha a szavaid kőkemény szavak.

Csak annyit teszek hozzá - a tényszerűség jegyében -, hogy egyelőre mindhárom gyereked él.

2013. júl. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/118 A kérdező kommentje:

Nem! Nekem nem èl!

Kizárom az èletembõl.

2013. júl. 10. 16:31
 50/118 A kérdező kommentje:

Adjak neki èletet meg nyomort??

Inkább a másik 2-nek igyekszek mindent mehadni.

2013. júl. 10. 16:37
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!