Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja június 17-re?

Ki nem várja június 17-re?

Figyelt kérdés

tudom, hogy messze van, de izguljunk együtt! :)


eddig nekem tünet nincs


görbém ilyen:


[link]


2010. jún. 7. 11:07
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
 131/199 anonim ***** válasza:
2010. jún. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/199 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy sikerült eltusolni a dolgokat. Feleslegesen ne idegesítsétek magatokat!

Én 10-ére nem vártam, nem is jött meg. Aznap reggel egyértelműen Pozitív lett a tesztem, 4nap múlva szinte egyforma a két csík. 3.baba lesz. Már van egy 4éves kislányom, és egy 2éves kisfiam. Kérlek ne utáljatok miatta! Nem várom, hogy örüljetek nekem, de nem akarom, hogy azt higgyétek, csak dicsekedni akarok, miközben ti ilyen feszültek vagytok.

A görbékhez abszolút nem értek, azokhoz nem tudok hozzászólni, de továbbra is megy a drukk ezerrel! J

2010. jún. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/199 anonim ***** válasza:

utolsó tiszta szivből gratula!

nagyon sok sikert a 3 . babához is!

e.

2010. jún. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/199 anonim ***** válasza:
sziasztok lányok! örülök, hogy sikerült kibékülnötök. Reggel olvastam a "vita" elejét, de már nem volt időm írni. Viszont napközben nagyon sokszor eszembe jutottatok. Most megnyugodtam, hogy rendeződött minden. van még a csapatból akinek nem jött meg? én elméletileg 17-18ra nem várom. Bár ma olyan mindjárt megjön érzésem van/volt... de azért még bizakodok... szerintetek, ha holnap tesztelnék, mennyire lenne biztos? már tűkön ülök... holnap leszek 14dpos... de csak szombatra mutatja a tesztet! J gratulálok a picurhoz! és mindenkinek üzenem, hogy kitartás, nyugalom, és pozitív hozzáállás!:) pusz Rona
2010. jún. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/199 anonim ***** válasza:
Sziasztok,sajnos én mensi előtt mindig ilyen kötekedő vagyok,úgyhogy én annak tudtam be a vitát,legközelebb inkább magamban tartom a rossz kedvemet:SSSS Én mára nem várom,remegek is ezerrel:-(Mivel ez még csak a 13.dpo valszeg holnap fog megjönni. Már görcsölgetek hajnal óta,de a hőm meg emelkedett...ki érti ezt:SSS Gratulálok a gyerekekhez,hogy csináltad?:DDDD Én ma nem tesztelek,tanultam abból amit írtatok:-) Amúgy is tök drága és nem is lett rossz kedvem:-) Tegnap azt mondta a férjem,hogy egy hónapban csak egy napot kapok a szomorkodásra,csak aznap lehetek rossz kedvű, amikor megjön:-) CSajok,sokat gondolok rátok,milyen tüneteitek vannak?mensisek...jövöööök:-)R
2010. jún. 16. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/199 A kérdező kommentje:

[link]


ez a mai. sajnos magáért beszél: a holnapra nem várt, holnabizony jön.

J örülök a sok babának, jó ilyet olvasni. biztos nekünk is hamarosan sikerül.

Aztán lányok: akinek most nem sikerült, később irja meg, ha lesz jó hir. :)) én is igy fogok tenni.


ha van kedvetek: még mindenki irhatna pár sort, hogy mennyi idősek, mióta próbálkoznak


én 25 vagyok, férjem 26. most próbálkozunk 2. hónapja, ami még nem is sok idő. de bennem a gondolat, hogy szeretnék babát, kb. 7 hónapja fogalmazódott meg. lelkiekben én már azóta várom, olvasgatok nagyon sok mindent a témában. azóta csak körülötte forognak a gondolataim.


ti is irjatok magatokról!

J esetleg te megirhatnád, mennyi idő alatt sikerültek a babák? alkalmaztatok valamilyen módszert a teherbeesés elősegitésére vagy csak együtt voltatok, mikor kedvetek volt hozzá? te tudtál nem rágörcsölni? olyan nehéz másra gondolni ilyenkor.

2010. jún. 16. 06:50
 137/199 anonim ***** válasza:
Hali én 27 vagyok a férjem pedig 30. Mi is 2 hónapja próbálkozunk.Igen J praktikáira én is kíváncsi lennék:-)R
2010. jún. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/199 anonim ***** válasza:

sziasztok!

nekem is kőkeményen megjött bár ezt tudtam is

én 33 férjem 36 és 2. hónapja próbálkozunk

R-től tanultam mindent-)))

nem hőmérőzök csak ovu teszt

következő hónaptól málnalevél tea ...talán

de ha nagyon őszinte akarok lenni én ezt a hónapot (bár úgy látom mi vagyunk a legidősebbek)én kihagyom

a sex minden varázsát elveszítette ettől az időre sexeléstől-(((

és én ezt nem bírom túl jól talán pont azért mert szívem szerint kisfiút szeretnék ezért csak ovu napján és azután előtte megvonás és engem ez megvisel....

legyen a következő hónap szerencsésebb

most azzal nyugtatom magam hogy februárban még hideg van de március már a tavasz hónapja..... és ovuig sok még az idő

e.

2010. jún. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/199 anonim ***** válasza:

Sziasztok! J vagyok. Először is köszönet mindenkinek.

Hogy hogy csináljuk???? Nincs receptem. Nem hőmérőztem soha, nem ettem, ittam semmi speciálisat meg hasonlók. Nemrég tudtam meg például, mi az a dpo... Azon szerencsések egyike vagyok, aki szinte azonnal terhes lesz.

Kezdem az elején. Amikor elterveztük a férjemmel,hogy jöhet az 1.baba, akkor az 1. próbálkozós hónap után megfogant a kislányunk. Igaz, a teszt csak 3HÉT után mutatta ki. Tökéletes terhesség (40hét4nap), gyönyörű, egészséges baba. Ma már óvodás.

Egy éves volt, mikor belevágtunk a kistesóprojektbe. Szülés óta akkor jött meg egyébként először. 3hónap és újra terhes voltam. Szintén problémamentes terhesség (40hét4nap), szintén gyönyörű, egészséges baba.

A férjem részéről itt meg is álltunk volna. Aztán felébredt bennem a vágy a 3.baba után. Ez volt vagy 1éve. Sokszor beszélgettünk róla. Nem erőltettem, azt szerettem volna, ha ő is akarja. Kivártam. Közben folyton ezen járt az eszem. Most májusban teljesen váratlanul azt mondta, hogy akkor hajrá! Szeretné ő is. Nagyon boldog voltam. Május 10-én menstruáltam utoljára. Szóval ismét csak 1hónap kellett, hogy terhes legyek. A nem várt napján határozottan pozi lett a tesztem. Meg is lepődtem, milyen erős a 2.csík. Előtte való este pontosan úgy fájt egy rövid ideig a hasam, mint mielőtt megjön. Szóval erre nincs mit adni. Emiatt ne keseredjetek el! Szerintem a hőm se ment fel, ahogy itt olvasgatom.

Kb. 5hetes lehetek, de már jönnek a tünetek. Reggelente émelygés, hányinger. No meg rengeteget aludnék.

Tanácsolni csak annyit tudok, szeressétek egymást felhőtlenül a férjetekkel és valahogy próbáljátok meg az agyatokat egy kicsit visszafogni, hogy a szeretkezések ne csak a babagyártásról szóljanak! (Persze utána nem kell azonnal wc-re menni, nehogy kifollyon, de gondolom ezzel nem mondtam újat.)

Nagyon drukkolok nektek és kíváncsian várom az eredményeket! J

2010. jún. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/199 anonim ***** válasza:

én 27 párom 33

több mint két éve próbálkozunk:( és ugy érzem most sem sikerült:( bár még péntek-szombat messzebb van...nembaj, majd a 3.inszem biztos sikerül...

szoritok mindenkinek! és a kismamáknak és az anyukáknak szívből gratulálok!!!!

noi

2010. jún. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!