Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja június 17-re?

Ki nem várja június 17-re?

Figyelt kérdés

tudom, hogy messze van, de izguljunk együtt! :)


eddig nekem tünet nincs


görbém ilyen:


[link]


2010. jún. 7. 11:07
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/199 anonim ***** válasza:
100%

gyakorlatilag megjött.-(

fel is faltam egy tábla milkát

nektek még 2 nap!szurkolok!

2010. jún. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/199 anonim ***** válasza:
100%

E.:(

Veled szomorkodom,veled sírok:(

2010. jún. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/199 anonim ***** válasza:
100%
sziasztok csajok,ma reggeli tesztem is negatív(12 dpo):S Azt hiszem,hogy ebből már nem lesz pozitív.A görbémen már vagy öt napja 37 fok van,holnap kellene megjönnie.Nem tudom mit mondjak,sz.r érzés,persze reménykedem,de szerintem holnap becsatlakozom hozzátok menstruálók.R
2010. jún. 15. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/199 A kérdező kommentje:
sajnálom, hogy senkinek sincs jó híre eddig. én nem tesztelek, megvárom míg késik. nálam sincs semmi változás. Aki mostanában tesztel és negatív, az valószínűleg az is marad :( próbáljuk meg elfogadni
2010. jún. 15. 07:35
 105/199 anonim ***** válasza:
100%

nálam sincs változás...

és szintén biztos hogy megvárom míg késik:)

noi

2010. jún. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/199 A kérdező kommentje:

én is azért várom meg, mert sokkal rosszabb 2* csalódni: most csinálni egy negatívat, reménykedni, aztán meg 2 nap múlva megjön, nem lenne jó.

én most egy kicsit optimistább vagyok: nem a mostani hónap miatt. hanem bízom a következőben. akkor majd megpróbálunk még jobban időzíteni. :)

fel a fejjel mindenkinek! akinek esetleg nem sikerül/sikerült, bízzatok a jövőben!

2010. jún. 15. 07:54
 107/199 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak azért tesztelek,mert múlt hónapban elvetéletem és ha most is ez lesz,akkor tudni akarom,hogy menstruálok,vagy épp vetélek.Nem mindegy.Szerintem 12 dpo-n még nem kell elfogadnom ha negatív mivel múltkor is csak 13.-on mutatta ki.Szerintem ezzel kapcsolatban nem lehet általánosítani.Viszont senkinek nem kívánom azt az érzést hogy fáj a dereka és nem mer megmozdulni,mert fél hogy elvetél,inkább lenne most egy sima mensi. De azért kösz a "bíztatást".R
2010. jún. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/199 A kérdező kommentje:

bocsánat, ha nem úgy jött le,a hogy szerettem volna.

én próbálom racionálisan felfogni a dolgokat, senkit nem akartam megsérteni, hanem ellenkezőleg, a csalódástól próbálok megkímélni mindenkit.

én nem fogom azt írni a görbére, hogy tuti, hogy terhes, amikor közel sem trifázisos, csak fent van a hője és még nem késett neki. nem fogom azt írni, hogy terhes, ha fáj a hasa, mert menstruáció előtt is szokott, stb, stb.


és szerintem ezzel sokkal jobbat teszek, mintha biztatnám jogos alapok nélkül.

de úgy érzem, ennek ellenére a hangnem amit meglépek, korrekt.

2010. jún. 15. 08:10
 109/199 anonim ***** válasza:
100%
Én senki hangnemét nem firtattam ha jól emlékszem,csak leírtam a saját álláspontomat.vagy nekem nem szabad?Legutóbb mikor többen teszteltünk és nekem kiderült hogy nem maradt meg,egy emberen kívül senki még csak nem is reagált rá.pedig elvileg azért teszteltünk együtt hogy támogassuk egymást.én tényleg bíztatásra vágyom,ha nem sikerül,azt feldolgozom,sokkal rosszab dolgok is történtek már velem az életben és tisztában vagyok vele,hogy nekem ez sem fog egyszerűen menni. csak akkor amikor itt ülök a munkahelyemen és visszatartom a könnyeimet,mert titkon tudom,hogy nem jött össze,arra vágyom,hogy valaki azt mondja,hé ne add fel.Én mindig bíztató szavakat írok és nagyon sokszor nem kapom vissza.Rengeteg könyvet olvastam a teherbeesésről,ismerem a dolgokat a folyamatokat,a segítő gyógymódokat én nem azért jöttem fel erre az oldalra,hogy segítséget kérjek,hanem hogy támogatókat találjak.csak hogy ott legyen a szám sarkában a mosoly ha valaki azt írja,hogy "talán".ettől megnyugszom és tudok dolgozni.Félreértések elkerülése végett nem bírálok senkit,semmilyen hangnemet. Valószínűleg jobban teszem ha a férjemnek írok ezután.Sajnálom ha olyasmit vártam el idegenektől,amit nem kapok meg.Naív vagyok és "szeretem" az embereket.Egyébként tényleg lehet olvasni olyanokról akiknek később mutatja ki a vizeletteszt a pozitív eredményt(statisztika).
2010. jún. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/199 A kérdező kommentje:

sajnálom, ami veled történt. de ha visszaolvasol, csak pár kommentet: épp ezt teszem, biztatlak titeket. most írtam, hogy bízzatok a következő hónapban, ha mégse jött volna össze.

én is panaszkodhatnék, hogy engem, ti nem bíztattok. pl. a legutóbbi görbémnél azt hittem kapok visszajelzést, mert lerí róla, hogy trifázisos. hát, nem tűnt föl senkinek. (csak azért nem élem bele magam, mert abba a kevés 5%-ba tartozom, akinek minden hónapban, terhességtől függetlenül trifázisos lesz a görbéje)


visszatérve az esetedhez: lehet, hogy nem mutatja még 12. dpo-n, de én csak %-ra tudok hagyatkozni látatlanban. a tesztek nagy része ilyenkor már halvány. de neked előző hónapban is később lett az , így el tudom képzelni, hogy most is.


bocsánat a stílusomért, lehet, hogy nem vagyok túl mézes-mázos (az életben sem). de nagyon izgulok mindenkiért látatlanban is!

2010. jún. 15. 08:28
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!