Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja június 17-re?

Ki nem várja június 17-re?

Figyelt kérdés

tudom, hogy messze van, de izguljunk együtt! :)


eddig nekem tünet nincs


görbém ilyen:


[link]


2010. jún. 7. 11:07
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/199 A kérdező kommentje:

[link]


mait még nem csatoltam.

hétvégén nem leszek, de hétfőn jelentkezem. minden jót mindenkinek!

2010. jún. 11. 14:26
 62/199 anonim ***** válasza:
100%

hú! elég jó görbék!

:) ++++++++++++++++++++++ ot mindenkinek!:)

noi

2010. jún. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/199 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert mindenkinek:)
2010. jún. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/199 anonim ***** válasza:
100%

sziasztok csajok!ma korán írok,mert tópartra megyünk,gondolatot terelni:DDÍme a hőm. Tegnap délután picit fájt a derekam,de azóta semmi.sőt...mensisen fájnak a melleim.tesztelni csak akkor akarok ha valódi terhes tüneteim lesznek...de jó lenne még egy kis derékfájás:-)

[link]

2010. jún. 12. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/199 anonim ***** válasza:
100%
ja R. voltam és szép terhes tüneteket mindenkinek mára!!!!:-)
2010. jún. 12. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/199 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok:)

Még semmi tünet, az eddigieken kívül:)

Görbék:

[link]

[link]


Eszty:)

Már közeleg a nagy nap:)

2010. jún. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/199 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! már pár napja nézegetem ezt a fórumot, eddig csak megfigyeltem, de most rászántam magam, hogy írjak is. 17-18ra nem várom. Eddigi tüneteim: émelygés, kedden eléggé felment a savam, ami amúgy még sosem fordult elő, és emiatt hánytam is... azóta többször felmegy a savam, de nem annyira, mint kedden. Egy ismerősöm szerint ez is lehet tünet... ma reggelre iszonyatosan elkezdtek fájni a mellei is. Néha szédülök, elég sűrűn járok pisilni is, de ez attól is lehet, hogy munka közbe 3-4liter vizet megiszok. Többször érzek szurkáló érzést is, hol a petefészek környékén, hol a hasamnál. Illetve most estére tisztára olyan érzésem lett, mintha megjönne. Pedig az még odébb van. Hát nem tudom... azt azért tudni kell, hogy hajlamos vagyok a kombinálásra... már nagyon szeretnék kisbabót. Itt a görbém: [link] fertility-n is vezetem, azon részletesen, csak azt nem tudom hogyan kell belinkelni. Szerintetek? amúgy mivel dolgozom, két műszakba, azért nem mindig tudom ugyan abba az időbe mérni.
2010. jún. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/199 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok, elfelejtettem odaírni, Rona néven fogok futni!:) sok sikert mindenkinek:)
2010. jún. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/199 anonim ***** válasza:
100%

Szia Rona!

remélem jól gondolod és ezek a baba előjelei:)

egyébként isten hozott a klubban:)

nálam semmi extra. mostmár nem kicsit hanem nagyon fájnak a cicijeim. meg a kutyával ma bele kellett másznom egy tóba derékig, és a hasam is fáj..

remélem nem szedtem össze valami "tinóragombát" :D:D

amúgy semmi jelzés... de igyekszem nem is erre koncentrálni..

Rona én is hajlamos vagyok a kombinálásra nagyon, szerintem ha nagyon oda öszpontosítanék akkor még a légyzümmögést is a baba előjelének venném...:)

noi

2010. jún. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/199 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok,üdv Rona:))))Egyre többen vagyunk.:)))

Nekem tegnap egész nap semmi tünetem nem volt.Ma ébredés óta fájdogál a derekam,de lehet hogy csak kitekeredve aludtam:DDDD Én sem merek már mondani semmit,mert mi van ha csak az agyam játszik velem. Rona a hőleesés lehet beágyazódás jele is és igen a sok sav is lehet előjel:-) CSatolom a görbém. R [link]

2010. jún. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!